Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
(za @Zeus)

Darmowe wycieczki od THY
touristanbul-od-turkish-airlines,1144,141652

Darmowe noclegi od THY przy długich przesiadkach
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... l-service/
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... tm_term=pc


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1671 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 22 Lis 2016 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
@‌maxima‌ Bardzo ciekawa informację o tych voucherach podałaś, gedzie je można dostać? w transfer desku? W styczniu planuję tam spędzić 8 godzin :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#282 PostWysłany: 22 Lis 2016 16:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
@‌MaciekM‌ ja dostałem w transfer desku, no i wybrałem opcję z tureckim jedzeniem, który był dobry :)
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekM uważa post za pomocny.
 
      
#283 PostWysłany: 22 Lis 2016 16:34 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@robaku , leciałem w styczniu TK b777 Ist-Gru...Też mam 190 wzrostu , obłozenie 99% ,także nie było żadnej możliwości manewru, Reasumując -łatwo nie było ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
cavani uważa post za pomocny.
 
      
#284 PostWysłany: 22 Lis 2016 16:35 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
dokładnie. Jedynie radzę zwrócić uwagę - jesli lecisz w 2 lub więcej osób, to można poprosić o voucher dla każdego osobny, bo jeśli wygenerują dla wszystkich jeden, to wszyscy muszę zjeść w tym samym lokalu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekM uważa post za pomocny.
 
      
#285 PostWysłany: 22 Lis 2016 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
Zeus napisał(a):
@‌MaciekM‌ ja dostałem w transfer desku, no i wybrałem opcję z tureckim jedzeniem, który był dobry :)


nir korzystales z CIPa?
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 22 Lis 2016 20:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Korzystałem ;)
Jak wycieczkę po Stambule także, więc kupon dałem kolesiowi z samolotu, który miał lot po 4 godzinach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 24 Lis 2016 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
maxima napisał(a):
vouchery - choć sama jakość i wybór jedzenia raczej słaby: Popeye, Burger King, coś włoskiego i coś a la stołówka z tureckim jedzeniem.


O niee, a ja jak tej frajer wydałem 5 dych za żarcie w tym papaju :( Do tego 2 piwa za prawie 50zł :lol:
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 28 Lis 2016 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Nasi południowi sąsiedzi podają, powołując się z kolei na Hürriyet, że zamachy terrorystyczne i próba zamachu stanu poskutkowały spadkiem zainteresowania wśród pasażerów, w związku z czym ma zostać zawieszonych aż 22 kierunków. Są to:
Aalborg (AAL, Dania), Akaba/Aqaba (AQJ, Jordania), Batna (BLJ, Algieria), Bordeaux (BOD, Francja), Friedrichshafen (FDH, Niemcy), Stanisławów/Iwano-Frankowsk (IFO, Ukraina), Genua (GOA, Włochy), Kano (KAN, Nigeria), Karlsruhe (FKB, Niemcy), Kermanszah (KSH, Iran), Chodżent (LBD, Tadżykistan), Münster (FMO, Niemcy), Osz (OSS, Kirgistan), Piza (PSA, Włochy), Al-Kasim (ELQ, Arabia Saudyjska), Rotterdam (RTM, Holandia) i Tilimsan/Tlemcen (TLM, Algieria).
Źródło: http://www.airways.cz/clanek/2016-11-28 ... -destinaci
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 22 Gru 2016 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
rw30 napisał(a):
lecialem ostatnio Barcelona - Stambul - Abu Dhabi

najwiekszy plus to godziny lotow - wylot z BCN kolo 12, dolot do AUH ok 0.30. Z BCN to zdecydowanie najlepsza opcja jak chodzi o czasy dolotow do AUH, tak by nastepnego dnia rano moc pojsc do pracy, tez dlatego wzialem. Powrot mialem Qatarem, w sumie tez ze wzgledu na godziny.

Co do Turkisha, to w sumie spoko ale bez szalu. Zarcie ok, choc bez szalu. Najwiekszy plus to krotki spacer podczas przesiadki w IST, choc to pewnie bardziej kwestia szczescia niz czegokolwiek innego.
Oba loty A330, na obu sporo wolnych miejsc, choc to raczej kwestia tego, ze byl to srodek tygodnia. na trasie Stambul - AUH spoooro niemcow, pewnie z 80%. Turysci 40 czy 50+
System rozrywki sredni, natomiast sluchawki absolutnie tragiczne, takze koniec koncow nie chce sie nic ogladac. Stewki kiepskie. Zarcie zjadliwe, ale nic ponadto. Chodzi ten gosciu w czapce kucharza po samolocie i gada z niektorymi tureckimi pasazerami. Nie wiadomo dokladnie na co to i po co.


kolejny lot na tej samej trasie [Barcelona-Stambul-Abu Dhabi], choć tym razem RT zamiast OW

tym razem dużo lepiej niż poprzednio.
Do Abu Dhabi były chyba 2x Airbus 330, albo raz 330 i raz 320. Nie pamiętam już. W drodze powrotnej, 2x A320

najważniejsze: w 3 lotach na 4 system rozrywki to był ten niby ekranik z czarną obudową. Świetny. słuchawki [a raczej przejściówka, bo przez przejćiówkę można podłączyć swoje] słabe, ale można się przesiąść i znaleźć działąjące :) Żarcie bardzo spoko, na trasie do Abu Dhabi na obu odcinkach wziąłem 2 porcje. OBsluga spoko, choć angielski niektórych z nich nie porywa.
Na trasie powrotnej AUH-IST-BCN, na obu segmentach niby A320 [gdzieś kiedyś krytykowałem że czemu na takich trasach takie małe samoloty], ale na obu udało mi się przesiąść na miejsca przy wyjściach bezpieczeństwa, więc spooorooo miejsca na nogi - zdecydowanie na plus.

Lotnisko IST raczej kiepskie, boarding /deboarding w większości przez autobusy, spora kolejka na transferowym security.

Czyli ogólnie trochę loteria, ale na pewno dużo lepiej niż Qatar.


P.s poprawka: lot byl Barcelona - ist - Abu Dhabi - ist - Berlin
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#290 PostWysłany: 27 Gru 2016 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Ktoś może zaprzeczyć lub potwierdzić, że jeśli lece TK albo na codeshare z Lotem ( LOt - WAW - IST potem IST - PTY ) to nie należy mi się voucher na jedzenie przy przesiadce 8 h?
Tak mi powiedzieli w transfer desku, albo nie jestem przekonany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 27 Gru 2016 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
Wszelkie "bonusy" na lotnisku w IST takie jak właśnie jedzenie czy nocleg są tylko dla przesiadającyh się TK-TK.
Góra
 Profil Relacje PM off
Robaku uważa post za pomocny.
 
      
#292 PostWysłany: 27 Gru 2016 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
dzięki @‌kemot‌ czyli zostaje PrimeClass Lounge i zdanie się ana ich menu...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 17 Sty 2017 12:49 

Rejestracja: 25 Gru 2014
Posty: 91
Loty: 232
Kilometry: 401 776
Zanim klepnę lot jeszcze się u Was upewnię - jak mam ponad 10h przesiadkę to przysługuje mi hotel (obie przesiadki wypadają nocą, obydwa odcinki Turkishem - jak daleko ten hotel od lotniska?), drugie pytanie: rezerwował ktoś lot przez Sky-Tours? Nie słyszałam nigdy o takim, a momondo mi najtańszy bilet tam wyrzuca. Będę wdzięczna za poradę :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
Hotel przysługuje tylko jeśli wcześniej nie ma innego lotu TK do tego samego miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:32 

Rejestracja: 25 Gru 2014
Posty: 91
Loty: 232
Kilometry: 401 776
Nie ma innego połączenia, jest jeden lot dziennie, WAW-IST-GRU, no i wypada nocka w IST
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 17 Sty 2017 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2013
Posty: 52
Loty: 282
Kilometry: 465 550
efffka napisał(a):
Zanim klepnę lot jeszcze się u Was upewnię - jak mam ponad 10h przesiadkę to przysługuje mi hotel (obie przesiadki wypadają nocą, obydwa odcinki Turkishem - jak daleko ten hotel od lotniska?)


mnie umieścili w tym hotelu:
http://www.booking.com/hotel/tr/qua-hot ... t_holder_1

całkiem blisko lotniska + zapewniają dojazd z i na lotnisko :)
wycieczka do centrum była niestety bardzo czasochłonna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 17 Sty 2017 15:58 

Rejestracja: 25 Gru 2014
Posty: 91
Loty: 232
Kilometry: 401 776
@‌acquiesce21‌ dziękuję :) zastanawiam się tylko nad bezpieczeństwem w obecnej sytuacji (wiem, że sytuacja już od jakiegoś czasu jest taka sobie i że zamachy mogą być równie dobrze we Frankfurcie czy Madrycie, but still.. :) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 03 Lut 2017 07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Leciałem TK w zeszły weekend na trasie WAW-IST-KUL. Musze przyznać że troszkę się pogorszyło w porównaniu do zeszłego roku. Na odcinku europejskim nie było już obiadu tylko kanapka. Na trasie do Azji obiad był ok, ale śniadanie dramatyczne. Poza tym serwis bardzo miły i pomocny. Napoje dostępne przez cały czas. Wydaje mi się że poprawili też punktualność.
Żeby odebrać vouchery na jedzenie najpierw udałem się do transfer desku jednak w kolejce spędził bym tam ze dwie godziny. Znalazłem natomiast prawie pod koniec lotniska (zaraz przed schodami do bramek 50x) małe okienko z logo TK, gdzie nudząca się Pani bez problemu mi je wydała :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 10 Lut 2017 12:52 

Rejestracja: 10 Lut 2017
Posty: 4
Cześć,

chciałem Was prosić o małą pomoc, której niestety potrzebuję nadal po kontakcie z WAWSALES@thy.com :):):)
Opinie na forum o obsłudze tej Pani są rzeczywiście prawdziwe. Wysłałem tylko jedno pytanie od wcześniejszą rezerwację miejsca z info, że jestem osobą wysoką o wzroście 196 cm i z prośbą o pomoc w doradzeniu miejsca :)

Mój lot to: Wawa-Stambul + Stambul-Manila i powrót w tej samej konfiguracji.

Odpowiedź na pytania jest całkiem szybka do tego nie mam zastrzeżeń, ale...

ODP Thy.com: Witam , ja przydzielilam Panu takie miejsca jesli cos bedzie nie tak , moze Pan zawsze zmienic
Pozdrawiam
7.S1 SSRRQSTTKHK1 7C
8.S2 SSRRQSTTKHK1 42D
9.S3 SSRRQSTTKHK1 42G
10.S4 SSRRQSTTKHK1 6C

JA: Dziękuję za szybką odpowiedź czy znajdę gdzieś może jakąś grafikę z rozkładem siedzeń w konkretnym samolocie aby sprawdzić co dostałem w prezencie ? na rezerwacji nie ma podanego rodzaju samolotu Stambul-Manila.

ODP Thy.com: Mapa jest na naszej stronie thy.com I jeszcze pasazerowie podgladaja na seatguru.com. A333
Pozdrawiam
JA: Proszę mi wybaczyć, ale pomęczę Panią jeszcze trochę gdyż u Państwa na stronie nie widzę żadnego samolotu oznaczonego A333 tak więc lekko zgłupiałem:
http://www.turkishairlines.com/en-int/t ... ight-fleet

"Wiem, że istnieje internet, ale wersji A333 pokazuje w necie min 3 z różnym rozkładem siedzeń"

ODP Thy.com: TERAZ NAJLEPSZY MANEWR ODPOWIEDZI. W odpowiedzi otrzymuję TYLKO link do Wikipedii ! ! ! https://pl.wikipedia.org/wiki/Airbus_A330

NA KONIEC... Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w określeniu i wskazaniu na prawidłowym rzucie siedzeń gdzie przemiła Pani mnie umiejscowiła ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 10 Lut 2017 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
wg seatguru sa 4 rozne wersje A330 u turkisha. Powodzenia :D
https://www.seatguru.com/airlines/Turki ... mation.php

edit: tyle ze zaden z nich nie ma rzedu 42 :D
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez FranekXVI, 10 Lut 2017 13:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1671 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 84  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group