Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
(za @Zeus)

Darmowe wycieczki od THY
touristanbul-od-turkish-airlines,1144,141652

Darmowe noclegi od THY przy długich przesiadkach
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... l-service/
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... tm_term=pc


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1673 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 04 Maj 2017 12:59 

Rejestracja: 02 Cze 2011
Posty: 21
Witam, chciałbym zapytać o możliwość odwołania rezerwacji w TK. Posiadam bilet na początek czerwca jednak możliwe iż nie będę mógł lecieć. W związku z tym mam pytanie, jaki mam czas na anulowanie rezerwacji, bilet kupiony w najtańszej taryfie, więc wiadomo opłata za bilet przepada, jednak z tego co pamiętam podatki przy zamawianiu wynosiły około 400 euro, a biletu około 220 euro więc warto byłoby odzyskać chociaż część kwoty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#322 PostWysłany: 04 Maj 2017 15:02 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Zwrotu dokonujesz za pośrednictwem agenta u którego kupiłeś bilet. Pamiętaj, że opłata paliwowa YQ też nie zostanie zwrócona. W niektórych taryfach często korzystniejszą opcją (płatną) jest zmiana daty podróży nawet o kilka miesięcy, ale nie każda taryfa na to pozwala.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 05 Maj 2017 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jogger napisał(a):
Witam, chciałbym zapytać o możliwość odwołania rezerwacji w TK. Posiadam bilet na początek czerwca jednak możliwe iż nie będę mógł lecieć. W związku z tym mam pytanie, jaki mam czas na anulowanie rezerwacji, bilet kupiony w najtańszej taryfie, więc wiadomo opłata za bilet przepada, jednak z tego co pamiętam podatki przy zamawianiu wynosiły około 400 euro, a biletu około 220 euro więc warto byłoby odzyskać chociaż część kwoty.


ja też raz anulowałem bilet u TK przed lotem, kupiony u TK, pewnie też najtańsza taryfa, i zwrócili mi jakieś 10% wartości biletu, więc pewnie Tobie zwrócą podobnie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 20 Maj 2017 23:45 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 7
Loty: 10
Kilometry: 26 080
Witajcie kochani.
W lipcu lecę TK z Gatwick do Mumbai z 21 godzinną przesiadką w Stambule. Do kogo i gdzie zwrócić się o możliwość hotelu?
Czy w związku z tak długim czasem oczekiwania na kolejny lot ze Stambułu do Mumbai przysługuje mi coś jeszcze? Nie mam bagażu głównego, czy w związku z tym muszę się odprawić na lotnisku? Gdzie odbieram bilet i co jest potrzebne podczas jego nabycia? Co należy okazać? Lecę pierwszy raz raz TK i nie bardzo wiem, na jakich zasadach działają. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam serdecznie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#325 PostWysłany: 21 Maj 2017 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Działają na takich samych zasadach jak każda tradycyjna linia lotnicza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 21 Maj 2017 11:41 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 7
Loty: 10
Kilometry: 26 080
kemot napisał(a):
Działają na takich samych zasadach jak każda tradycyjna linia lotnicza.

Nie wiem na jakich zasadach działają tradycyjne linie lotnicze, ale dzięki za odpowiedź. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 21 Maj 2017 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Wszystkie te podstawowe informacje znajdziesz na forum, cieszę się że mogłem pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#328 PostWysłany: 21 Maj 2017 11:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
@Łukasz Kropa Wilma wszystkie odpowiedzi na zadanie przez Ciebie pytania masz już w tym wątku.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 21 Maj 2017 13:16 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Łukasz Kropa Wilma napisał(a):
Witajcie kochani.
W lipcu lecę TK z Gatwick do Mumbai z 21 godzinną przesiadką w Stambule. Do kogo i gdzie zwrócić się o możliwość hotelu?
Czy w związku z tak długim czasem oczekiwania na kolejny lot ze Stambułu do Mumbai przysługuje mi coś jeszcze? Nie mam bagażu głównego, czy w związku z tym muszę się odprawić na lotnisku? Gdzie odbieram bilet i co jest potrzebne podczas jego nabycia? Co należy okazać? Lecę pierwszy raz raz TK i nie bardzo wiem, na jakich zasadach działają. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam serdecznie. :)



Owszem TK oferuje nocleg, ale tylko wtedy, gdy cały lot odbywa się TK oraz, gdy nie ma innego połączenia tj. wcześniejszego połączenia na danej destynacji czyli w tym przypadku powinno wyglądać to tak, że z Gatwick jest jeden lot do Stambulu, a ze Stambulu jeden lot do Mumbaju i nie ma wczesniejszego lotu, który zmniejszyłby długośc przesiadki. Niestety z szybkiego podglądu na tk.com widać, że jest możliwość krótszej przesiadki niż tą którą wybrałeś, a w tym przypadku darmowy nocleg Ci nie przysługuje...
Leciałem z Houston do Minska wyladowałem w Stambule o 16 lot do Minska wyleciał o 15 wcześniejszego połaczenia nie było, gdyby była możliwość wyboru połączenia tego dnia, gdzie istniałaby szansa krótszej przesiadki to nie przysługiwałby mi nocleg, a tak ze względu, że to jest jedyna opcja, to miałem hotel. Mam nadzieje, że w miare zrozumiale to wytłumaczyłem. Nie liczy sie to jak długo Ty masz przesiadke ale czy była mozliwosc kupna biletu o krotszej przesiadce
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#330 PostWysłany: 21 Maj 2017 15:46 

Rejestracja: 13 Sie 2015
Posty: 5
Łukasz Kropa Wilma napisał(a):
Witajcie kochani.
W lipcu lecę TK z Gatwick do Mumbai z 21 godzinną przesiadką w Stambule. Do kogo i gdzie zwrócić się o możliwość hotelu?
Czy w związku z tak długim czasem oczekiwania na kolejny lot ze Stambułu do Mumbai przysługuje mi coś jeszcze? Nie mam bagażu głównego, czy w związku z tym muszę się odprawić na lotnisku? Gdzie odbieram bilet i co jest potrzebne podczas jego nabycia? Co należy okazać? Lecę pierwszy raz raz TK i nie bardzo wiem, na jakich zasadach działają. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam serdecznie. :)


Ja leciałam w lipcu ubiegłego roku TA z Paryża do Sao Paulo z 18-godzinną przesiadką w Stambule i nocleg dostałam bez najmniejszych problemów. Żeby dostać hotel trzeba mieć turecką wizę i po wyjściu ze strefy zamkniętej udać się do hotel desk przy Starbucksie. Tam po kilku minutach bez żadnego problemu przydzielono mi hotel i transfer. Przedstawiłam tylko paszport z wizą oraz kartę pokładową na kolejny lot ze Stambułu. Jeśli chodzi o bilet na całą trasę wszystko dostaniesz na lotnisku Gatwick.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 28 Cze 2017 22:09 

Rejestracja: 11 Gru 2016
Posty: 3
Witam, mam pytanko do specjalistów. Mam bilety Waw - Bogota na grudzień. Tradycyjnie Turkish zaczyna cudować z rezerwacją i zmienia godziny. Na razie zmienił o pół godziny wylot z wawy do stambułu. Czy w tej sytuacji mam możliwośc bezpłatnie zmienić datę powrotu lub wylotu? Chciałbym zrobić jeden z dzień przerwy w Stambule… Czy jeśli odpowiedz jest pozytywna to zmian dokonywać poprzez help desk turkisha czy też w polskim biurze? Bilet kupowałem na stronie Turkish airlines…
Dzięki za info!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 28 Cze 2017 22:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
A kontaktowałaś się z biurem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 28 Cze 2017 22:14 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@bastula: przy pół godziny to tylko chyba dobra wola linii, trzeba by dokładnie szukać w warunkach przewozu - tu by trzeba dokładnie przeglądnąć: http://www.turkishairlines.com/en-int/t ... eral-rules

Jak kupowałeś na stronie to najlepiej zadzwonić bezpośrednio na infolinię do Turcji - ja tam zawsze wszystko bez problemu załatwiałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 28 Cze 2017 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Zadzwoń na lotnisko w Warszawie do biura TK i tam zapytaj. My tam załatwialiśmy zmianę lotu po odwołaniu jednego z odcinków i mimo, że bilet był kupowany przez pośrednika to obsługa biura TK bardzo nam pomogła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 18 Lip 2017 20:49 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Czy opłata wylotowa z Tajlandii wliczona jest w cenę biletu? Lecę klasą ekonomiczną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 18 Lip 2017 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Zerknij do wnętrza taryfy :D

A jak Ci się nie chce, to odpowiem - jest:)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
d-t-x uważa post za pomocny.
 
      
#337 PostWysłany: 18 Lip 2017 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
czy udało sie komuś wybrać miejsca przez niemiecka wersje strony? wyskakuja mi takie same komunikaty jak na tureckiej i international
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 19 Lip 2017 06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Ja zazwyczaj dzwonię albo piszę maila do biura w Warszawie bo przez stronę nigdy mi się nie udało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 25 Lip 2017 10:51 

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 2
d-t-x napisał(a):
2. Karty pokładowej nikt Ci nie wyśle, odprawiasz się na lotnisku i na dobrą sprawę, te bilety w ogóle nie są potrzebne. Wystarczy paszport.


Ok, czy mogę na przykład zrobić odprawę przez aplikacje w komórce? A jeśli nie to gdzie się taką odprawę robi na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 25 Lip 2017 10:54 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Nie wiem, jak z aplikacją - nie korzystałem. A na lotnisku masz kilka stanowisk Turkish Airlines, gdzie będziesz mógł (ewentualnie) zdać bagaż rejestrowany i dokonać odprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1673 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 84  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group