Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Cze 2018 14:22 

To co zapłacił. :mrgreen:
Ale my tu tylko o wygranych chyba mòwimy. :lol:
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 10 Cze 2018 14:28 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
To co zapłacił.

Chyba jednak o wiele więcej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Cze 2018 14:35 

Nie ma co straszyć ludzi. ;)
Dziesiątki jak nie setki razy, czytałem tu na forum , jak to " poszkodowani" przez biura podròży, linie lotnicze, hotele itd będą walczyć w sądach.
Tylko nigdy o szczęśliwym finale nie doczytałem.
Dostali kasę i cieszą się w samotności ? :roll:
Góra
 PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 15 Cze 2018 23:30 

Rejestracja: 15 Cze 2018
Posty: 1
damianek251 napisał(a):
Witam, kupiliśmy wycieczkę przez biuro tui z Gdańska do Zakynthos. Kilka dni temu dostałem maila że loty z Gdańska we wtorki zostały odwolane i proponują nam zmianę lotniska na Warszawę i wylot w tych samych datach. Napisałem do nich maila z prośbą o dodatkową zniżkę za zaistniałą sytuację ale oczywiście została moja prośba odrzucona i zaproponowano mi darmową rezygnację z wakacji. Jak mogę z nimi rozegrać tą sytuację żeby w jakim stopniu pokryli koszty transportu z Gdańska do Warszawy? Wylot jest dopiero w lipcu także sporo czasu ale propozycję zmiany lotniska muszę potwierdzić do 4 kwietnia. Narazie mamy wpłacony tylko depozyt za wakacje. Pozdrawiam



Witam, mam podobną sytuację - mój lot również został odwołany (Warszawa- hurghada 23.07), a TUI zaproponowało mi wylot z Katowic lub rezygnację z wycieczki i callkowity zwrot pieniędzy. W poniedziałek pójdę do ich biura negocjować (chciałabym inną wycieczkę w tym samym terminie), ale chciałabym wiedzieć, jak się zakończyła Twoja sprawa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Cze 2018 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Biuro prawdopodobnie niczego nie będzie w stanie zaproponować - jedyne co to odeślą do działu zajmującego się zmianami i będą czekać na odpowiedź od nich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group