Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Gru 2016 19:12 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 126
Loty: 332
Kilometry: 914 600
posting.php?mode=reply&f=15&t=101913# Ale straszycie ! Ja mam 06 stycznia na Mauritius leciec i jak na razie godziny lotów bez zmian1 (bilet kupiony 6-7 tygodni temu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 29 Gru 2016 19:18 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
Z MRU nie powinno być problemów bo to ich samolot (TUIfly) no i raczej środek a nie koniec łańcucha czarterowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Gru 2016 20:11 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
ja kupiłam bilet do Cancun ok 5.12 - na 3 tyg przed lotem. Zmiana godzin miała miejsce raz - dla mnie w sumie na korzyści :)
Zobaczymy jak powrót.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Sty 2017 22:12 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 16
Od napisania pierwszego posta TUI nie zmieniło nam więcej godzin lotów. To plus. Innym plusem jest cena, około 50 procent kwoty jakiej życzą sobie "normalni" przewoźnicy. Tu jednak kończą się plusy. Zmiany godzin oznaczały konieczność 3 dodatkowych noclegów, utrudnienie wynajmu samochodu itd. co jak możecie się domyślić oznacza dodatkowe koszty zmniejszające atrakcyjność cenową oferty.
Lot realizowany był przez EnterAir. Samolot bardzo niewygodny jak na 6 godzinny lot. Obsługa sprawna a ceny na pokładzie dość przystępne (wychodziło taniej niż na Okęciu :lol: ).
Dużą i negatywną niespodzianką był limit bagażu czyli 16 kg rejestrowego. Podczas kupowania biletów jedyną informacją o bagażu było, że można zabrać 1 dużą walizkę, konsultacja ze stronami TUI i EnterAir wskazywała na 20 kg. Po zakupie okazało się że to tylko 16 kg...
Podsumowując: nie warto kupować biletów na loty czarterowe. Korzyści nie równoważą negatywnych stron. Postępowanie biura mocno niepoważne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 02 Sty 2017 22:39 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Być może dla Ciebie to nieopłacalne, jednak sporo osob jest zadowolonych z możliwości taniego bezpośredniego lotu. Sam osobiście byłem czarterem z Tui w Tajlandi i Meksyku. Często latam tez liniami rejsowymi, tam również możesz spodziewać się zmian godzin a nawet dat przelotu. Nie należy uogólniać. A tak nawiasem mówiąc coś ostatnio na SG rzadko pojawia się info o czarterach TUI zdecydowany nacisk na promocje Rainbow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group