Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Maj 2015 20:14 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Jak w temacie. Poprzednio była tylko kuchnia włoska, bodajże w marcu.
Oferta już od dzisiaj 11.05 do 17.05.
Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto.
http://restaurantweek.pl/
http://warszawa.restaurantweek.pl/
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... LokWawLink
Smacznego :)
Góra
 Profil Relacje PM off
indy uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 11 Maj 2015 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Jeżeli ktoś chciałby się zapisać, to w wielu restauracjach na co lepsze terminy (np. weekend wieczorem) niestety już nie ma miejsc (piszę na przykładzie Wrocławia). Przedsprzedaż zaczęła się 23 kwietnia, a oficjalnie 24 kwietnia.

Poza tym dziś można zarezerwować termin najwcześniej na 13 maja :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Paź 2015 14:42 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Najbliższa edycja 23-31.10. Można z wyprzedzeniem temat przemyśleć :)
www.restaurantweek.pl
Dodatkowo można skorzystać z mokazji. U mnie 5% zniżki (max 10 PLN):
1. mOkazja nie wymaga zapisu
2. Wejdź na www.restaurantweek.pl i kup dowolną liczbę voucherów na festiwal kulinarny Restaurant Week
3. Zapłać mTransferem (z wyłączeniem mTransferu z karty kredytowej)
4. Zwrot 5% wartości transakcji wpłynie na Twoje konto w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji
5. Z mOkazji możesz skorzystać 2 razy
6. Maksymalna kwota całkowita zwrotów z mOkazji to 10 PLN
Partner: Restaurant Week
Góra
 Profil Relacje PM off
yellowman lubi ten post.
yellowman uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 10 Mar 2016 20:10 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 58
Loty: 113
Kilometry: 222 169
Kolejna edycja. W dniach 1 - 10 kwietnia 2016

"Zapraszamy na wiosenną edycję Restaurant Week

Tematem przewodnim najbliższego Festiwalu jest „Kwitnąca scena restauracyjna” i odbędzie się on w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Szczecinie, na Śląsku, w Trójmieście i w Poznaniu."

https://restaurantweek.pl/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gosiagosia uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 10 Mar 2016 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Na tę edycję tez działa mOkazja :) Warunki zwrotu jak ostatnio, czyli 5% zwrotu przy płatnosci mTransferem, max. 10zł - zawsze coś ;)
Przy okazji - jeżeli ktoś lubi takie rzeczy, to warto się zarejestrować na stronie restaurantweek - dają wtedy dostęp do rezerwacji 24h wcześniej. Niestety najfajniejsze miejsca i godziny/weekendy rozchodzą się bardzo szybko.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Mar 2016 00:51 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Ajj nie zauważyłem mokazji. Kupiłem dziś. Oczywiście weekendy od startu zajęte i padały serwery (nie pierwszy raz... jakieś słabe mają te hostingi). Wybrałem Bristol chociaż kuchnia nie za bardzo moja:)
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Maj 2016 13:09 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Tym razem zapewne z okazji Dnia Dziecka festiwal od 01.06 do 08.06, Kids Restaurant Week.
Tylko Warszawa, zestaw dla dzieci za 19 zł, dla dorosłych bez zmian 39 zł.
https://restaurantweek.pl/
"Najlepsze warszawskie Restauracje zapraszają młodych Gości do stołu. Jeżeli Wasze dziecko ma od 3 do 13 lat, koniecznie zabierzcie je na Kids Restaurant Week i przeżyjcie rodzinne doświadczenie restauracyjne! Restauracje przygotują dla dzieci i dorosłych to samo trzydaniowe menu, aby najmłodsi wraz z rodziną mogli uczyć się nowych smaków i spędzać wspaniały czas przy stole, jako pełnoprawny uczestnik warszawskiej sceny restauracyjnej!"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Sie 2016 21:27 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 58
Loty: 113
Kilometry: 222 169
Zbliża się kolejna edycja, tym razem w wersji trochę bardziej ekskluzywnej, w cenie 119 złotych od osoby.

"Festiwal sztuki restauracyjnej już od 23 do 31 sierpnia w Warszawie i Krakowie. Fine Dining Week to pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne wraz z kieliszkiem aperitifu w wyjątkowych, wielokrotnie nagradzanych Restauracjach.
Skorzystaj z wyjątkowej okazji i dokonaj Rezerwacji dla siebie i Bliskich."

https://restaurantweek.pl/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 04 Sie 2016 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Bodajze w pazdzierniku ma znowu pojawic sie wersja trzydaniowa za 39zl - to tak gdyby ktos sie martwil zmiana oferty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Sie 2016 10:05 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
U mnie jeszcze jest mOkazja do wykorzystania na bieżącą edycję.
Może też macie.
Skosztuj dań festiwalowych na Fine Dining Week 5% taniej
1. mOkazja nie wymaga zapisu
2. Wejdź na www.restaurantweek.pl i kup dowolną liczbę voucherów na festiwal kulinarny Fine Dining Week
3. Zapłać mTransferem (z wyłączeniem mTransferu z karty kredytowej)
4. Zwrot 5% wartości transakcji wpłynie na Twoje konto w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji
5. Z mOkazji możesz skorzystać 1 raz
6. Maksymalna kwota całkowita zwrotów z mOkazji to 12 zł
Partner: Restaurant Week
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Wrz 2016 06:39 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Od 21 do 30 Października trwać będzie Restaurant Week Polska! Wezmą w nim udział najlepsze Restauracje z: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Silesii, Łodzi, Lublina, Poznania, Szczecina, oraz po raz pierwszy z Białegostoku i Torunia.
Trzydaniowe doświadczenie restauracyjne (przystawka, danie główne, deser) w festiwalowej cenie 39 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 17 Wrz 2016 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Kiedy można się spodziewać listy rezerwacji z danych miast?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Wrz 2016 12:08 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Cytuję, więc z góry przepraszam za wielkie litery:
"START REZERWACJI Z PEŁNĄ LISTĄ RESTAURACJI DLA WSZYSTKICH POSIADACZY KONTA GOŚCIA (czyli także dla Ciebie!)
28.09. (środa) o 15:00!"
Jeżeli chcecie zapewnić sobie dostęp do najbardziej pożądanych festiwalowych stolików i mieć do nich dostęp 24h wcześniej, dokonajcie Przedrezerwacji dostępnej już teraz na stronie Festiwalu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Paź 2016 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
Ja przy wejściu do restauracji podawałam tylko nazwisko, więc spokojnie powinno przejść oddanie rezerwacji komuś innemu :)
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Lis 2016 17:57 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 18
Loty: 2
Kilometry: 2 672
Czy wiecie coś o restaurant weekach w innych krajach EU? Albo podobnych,lokalnyc akcjach?
Góra
 Profil Relacje PM off
mzukowski lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 14 Mar 2017 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Kolejna edycja:
Cytuj:
Już 21 kwietnia w ponad 20 największych polskich miastach startuje Restaurant Week pod hasłem "Emocje na talerzach!"

Wejdź na www.restaurantweek.pl i już dziś uzyskaj możliwość wcześniejszej Rezerwacji wymarzonych Stolików. Wiosenna edycja Festiwalu najlepszych restauracji dedykowana jest doznaniom i emocjom towarzyszącym wspólnemu spędzaniu czasu przy stole. Ponad 350 Restauracji zaserwuje Gościom trzydaniowe, wyjątkowe doświadczenie w festiwalowej cenie 39 zł. To wszystko już w ostatnim tygodniu kwietnia – w całej Polsce!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Kwi 2017 01:51 

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 181
Loty: 57
Kilometry: 99 151
z kodem UBERWIOSNA koszt 35 PLN
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 09 Kwi 2017 17:54 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Brałem udział w kilku takich akcjach w Poznaniu i odpuściłem. Dania są niewarte tych 39 zł. Ja wiem, że doświadczenie restauracyjne, że te porcje będą mniejsze, ale... zupka krem z buraków w ilości 150 ml i jeden paseczek jesiotra (może z 50g) to lekka przesada. A to tylko jeden z przykładów.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 27 Kwi 2017 18:39 

Rejestracja: 15 Lip 2015
Posty: 42
Odstąpię swoją rezerwacje do Restauracji Oliva( Warszawa), 28.04 na 17:45. Restauracja posiada 1 miejsce w Restaurant Week edycja 2016 Priv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Kwi 2017 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
d-t-x napisał(a):
Brałem udział w kilku takich akcjach w Poznaniu i odpuściłem. Dania są niewarte tych 39 zł. Ja wiem, że doświadczenie restauracyjne, że te porcje będą mniejsze, ale... zupka krem z buraków w ilości 150 ml i jeden paseczek jesiotra (może z 50g) to lekka przesada. A to tylko jeden z przykładów.


To zależy gdzie idziesz, jeżeli chodzi o Warszawę to bardzo miło wspominam z poprzednich edycji Z57 i Oliva. W tym roku i tak przebiło Casa Pablo, sama restauracja rewelacja, ale niestety nie mam karty służbowej by tam zaglądać regularnie, więc ta akcja była wyśmienitą okazją by się tam wybrać. Pięciodniowe menu degustacyjne, rewelacyjna sałata z szynką z kaczki i naprawdę dobry ogon wołowy do tego dobre wino na kieliszki...
39 PLN za to symboliczna cena za taką jakość - za wino oczywiście dopłacamy, ale jak ktoś chce po taniości to woda gratis ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group