Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Truskawiec
#21 PostWysłany: 15 Kwi 2019 14:41 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Czy tygodniowy, czerwcowy turnus w Truskawcu jako prezent na 60 urodziny dla swiezo upieczonej emerytki to dobry pomysl? Oczywiscie jade z mama ;) Chyba sie tam nie zanudzimy? Poza wszelkimi zabiegami ((z umiarem) chcialbym cos w okolicy zwiedzic. Prosze o opinie od wtajemniczonych.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
 Temat postu: Re: Truskawiec
#22 PostWysłany: 15 Kwi 2019 15:08 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7793
złoty
No to koniecznie wypad do Lwowa jeśli oczywiście świeża emerytka jeszcze tam nie była.A sam pomysł prezentu bardzo fajny.Na miejscu lokalne biura też wam jakieś krótkie wycieczki po okolicy zaoferują lub zainspirują do samodzielnego ogarnięcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#23 PostWysłany: 15 Kwi 2019 15:53 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Lwow i Ivano-Frankowsk zwiedzone, nawet dosc dokladnie :) Myslalem raczej, zeby zapuscic sie na dzien gdzies glebiej w Karpaty najlepiej kolejka z klimatem i widokami.
Podejzewam, ze przelom czerwiec/lipiec to okres najazdu turystow-kuracjuszy, a wiec i wysyp wszelakich atrakcji...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#24 PostWysłany: 26 Kwi 2019 23:45 

Rejestracja: 26 Kwi 2019
Posty: 2
A czy ktoś się orientuje jak z dostępem do internetu? Chcę pojechać na 2 tygodnie i w spokojnym otoczeniu popracować nad projektem, ale potrzeuję dobrego łącza. Ciężko mi na ten temat znaleźć informację na stronach hoteli - jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#25 PostWysłany: 27 Kwi 2019 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
https://kyivstar.ua/en/mm/mobile-internet#tab-#prepayment

Grosze kosztuje i dobrze w tej mieścinie śmiga.

largerwoo napisał(a):
Chcę pojechać na 2 tygodnie i w spokojnym otoczeniu popracować nad projektem


IMO idealnie miasteczko pasuje do tego. A po robocie dobry i tani masaż :idea:
Truskawiec jest coś jak polska Krynica-Zdrój tylko tańsza.
I nie bierz noclegu (ale chyba nie ma) zbyt blisko Pijalni Wód, https://goo.gl/maps/ap5nhDWTpUyQ5eT48 bo tam nawet w dzień na powietrzu "dancingi" są i nie ma spokoju.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
largerwoo lubi ten post.
largerwoo uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#26 PostWysłany: 27 Kwi 2019 19:24 

Rejestracja: 26 Kwi 2019
Posty: 2
horacy19 napisał(a):
https://kyivstar.ua/en/mm/mobile-internet#tab-#prepayment

Grosze kosztuje i dobrze w tej mieścinie śmiga.


Czy mam rozumieć, że na dostęp do wifi w hotelach nie ma co liczyć? Dzięki za linka, rzeczywiście wygląda tanio!
Jeszcze większe dzięki za info o dancingach ♥‿♥
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#27 PostWysłany: 27 Kwi 2019 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
largerwoo napisał(a):
Czy mam rozumieć, że na dostęp do wifi w hotelach nie ma co liczyć?


Oczywiście że wifi jest w hotelach, ale po co się uzależniać przy takich cenach ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#28 PostWysłany: 29 Kwi 2019 23:22 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 185
Byłam we wrzesniu ubiegłego roku w Truskawcu,na dwutygodniowym turnusie sanatoryjnym w Royal Grand Hotel.
I na temat tego obiektu mogę się wypowiedzieć.Jest to zespół hoteli-Geneva,Promenade i Royal.
Rezerwacje robiłam przez internet w truskawieckim biurze podróży,było sporo taniej niż przez polskiego pośrednika.
Rezerwowałam 3* Promenade,dostałyśmy pokój w 5* Royalu (te 5* gwiazdek dyskusyjne mocno).
Dobre strony hotelu-
baseny-duży pływacki,dwa z termalnymi cieplymi wodami,jacuzzi,sauny i grota solna.I dwa baseniątka z wodą o zawartości soli,jak w M Martwym.
Te z wodami ciepłymi w połowie byly pod dachem,w połowie na otwartym powietrzu.Obok trawka i leżaki.
Pokoje,części wspólne o wystroju carskim ;).Tyle,ze przez dwa tygodnie,ani razu pani pokojowa nie odkurzyla w pokoju.
Codziennie pytała tylko,czy zmienić reczniki i dostarczała kosmetyki łazienkowe.
Zabiegi-jak to w sanatorium,warto na pewno okłady z ozokerytu sobie zazyczyć.
Wyżywienie i obsługa na sali-na słabą trójkę,bufet,więc głodni nie będziecie.Ale o delektowaniu sie potrawami zapomnij.
Truskawiec mnie nie zauroczył,z jednej strony przyklady drewnianej architektury,z drugiej straszące,rozpadajace się,opuszczone stare budynki sanatoryjne.
Wycieczek organizowanych sie mnóstwo,wystarczy przejść sie deptakiem i przejrzeć oferty wystawione przez biura.
Jestem w wieku Twojej mamy i mając porównanie wolałabym kolejny raz pojechać/polecieć do Budapesztu.I tam "reperować" zdrowie w termach i zwiedzac.
Jakbyś miał pytania,śmiało zadawaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#29 PostWysłany: 03 Maj 2019 13:42 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Lwow - Truskawiec dojazd.
We Lwowie laduje przed 9 rano. Z lotniska planuje przemiescic sie na dworzec kolejowy, tam oddac bagaze do przechowalni i ruszyc na rynek aby cos zjesc i pokrecic sie troche. W dalsza droge chcialbym ruszyc kolo 13-14, zeby w Truskawcu zameldowac sie nie pozniej niz o 17.
Wiem, ze spod dworca kolejowego czesto jezdza autobusy ze sa tez pociagi itd...
Z autobusowego dworca tez dostane sie do Truskawca?
Czy ktos, kto to juz przerabial moze podpowiedziec najlepsza opcje dojazdu? Od biedy moglbym lapac Ubera prosto z lotniska, ale Zgrzeszylbym gdybym nie zajzal na rynek.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#30 PostWysłany: 03 Maj 2019 13:54 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Nie napisałeś jaki dzień, więc przyjąłem sobie 6 maja.
Link do strony z wyszukiwaniem połączeń masz w podpisie zdjęcia.

Załączniki:
ticket.bus.com.ua.png
ticket.bus.com.ua.png [ 179.27 KiB | Obejrzany 4275 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#31 PostWysłany: 03 Maj 2019 14:32 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
MarBlo dzieki, nawet nie szukalem rozkladu, bo wiem ze czesto jezdza z kolejowego, zauwazylem natomiast, ze jest spora rozbierznosc w czasie dojazdu.
Pytam glownie o wrazenia z przejazdu pociag / autobus, bo to tez wazny element miejscowego folkloru, a niechcialbym aby umknelo mi cos waznego ;)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#32 PostWysłany: 03 Maj 2019 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Jeżeli chodzi o pociągi. Przejazd tam poc 041 ze Lwowa (8:58) do Truskawca (11:11) cena 183 UAH/2os w plackarcie, wagony są sprzątane w tym czasie i jest ograniczony dostęp do toalet, ale przynajmniej jest już po sławnym mieszaniu herbaty z cukrem i trzaskaniu łyzeczkami o szklanki
Powrót pociągiem podmiejskim 6014 wyjazd z Truskawca o 16:30 we Lwowie 19:20. Bilet coś koło 40UAH/os. Można kupić w pociągu. Układ siedzeń 6+6. Im bliżej Lwowa tym mniej miejsc wolnych. Folkloru - 0 znudzeni ludzie którzy jadą do pracy na nockę? Problemy z dotarciem do toalety, jest tylko w pierwszym wagonie ale drzwi między wagonami nie zawsze da się otworzyć i trzeba czekać na konduktora, żeby nam otworzył. A toaleta to dziura w podłodze. Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mediolan lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#33 PostWysłany: 03 Maj 2019 19:28 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Dzieki za fotke - myslalem, ze ten pociag mniej wspolczesny, taki a'la bonanza, ale w takim wypadku wybiore autobus spod dworca pkp, kiedys widzialem, ze troche wieksze i wygodniejsze od marszrutek :)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#34 PostWysłany: 01 Wrz 2019 11:37 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Jako, ze moj plan czerwcowego wypadu do Truskawca nie doszedl do skutku jade tam na pare dni juz za 2 tyg :), bo udalo mi sie trafic bilet na Ryanaira za cale 13€ :)
Problem mam tylko jeden - wiekszosc rozsadnych kwater / hoteli jest pobookowana. Orientuje sie ktokolwiek czy:
1. Na dworcu kolejowym lub autobusowym sa skrytki lub przechowalnia, zeby ewentualnie na czas poszukiwan noclegu zostawic tam bagaz?
2. Czy tak, jak jest w Polskich kurortach na dworcach funkcjonuja tam naganiacze na noclegi i czy ewentualnie wywieszaja na plotach info o wolnych pokojach?
Nie mozna miec zawsze wszystkiego opracowanego na tip-top, bo byloby nudno, wiec troche improwizacji i dreszczyku emocji nie zaszkodzi :)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#35 PostWysłany: 02 Wrz 2019 12:05 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
...a moze ktos probowal wynajmowac nocleg na Ukrainie np z olx itp???
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#36 PostWysłany: 02 Wrz 2019 18:27 

Rejestracja: 04 Lis 2015
Posty: 29
Może dobovo.com?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#37 PostWysłany: 02 Wrz 2019 20:10 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Dzieki, ale tam tez juz mocno poprzebierane?
Jak nigdzie nic ciekawego nie znajde, to jade na zywiol, tylko nurtuje mnie, czy wywieszaja przed domy info o wolnych pokojach? W najgorszym wypadku wykonam odwrot na Lwow.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#38 PostWysłany: 05 Wrz 2019 11:35 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Na Booking.com pojawila sie mam nadzieje dobra oferta - Villa Lisowa Pisnia, wiec temat uwazam za zakonczony.
Gdyby sie kiedys komus taka informacja przydala, to na dworcu autobusowym w Truskawcu nie ma przechowalni, ani skrydek bagazowych (trwa remont, wiec moze kiedys...) i jest on w dodatku polozony na obrzezach miasteczka, natomiast na kolejowym funkcjonuje przechowalnia i topograficznie zlokalizowany jest zdecydowanie lepiej.
Lwow - Truskawiec - autobusow masa - bilet ok 100hr, z pociagami gorzej, ale upewnie sie jeszcze bedac we Lwowie i napisze.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#39 PostWysłany: 17 Wrz 2019 09:10 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Gdyby ktos w przyszlosci mial podobny dylemat co ja, to:
Poza szczytem sezonu mozna smialo jechac i na miejscu znalezc noclegi gdzie i w jakim standardzie komu pasuje - w sezonie wysokim moze byc problem.
Wg mnie lepiej polozyc wiekszy nacisk na lokalizacje, nawet kosztem standardu, niz zakwaterowac sie daleko od deptaka i tluc kilometry po tutejszych gorkach.
Zycie "kulturalno-rozrywkowe" skupia sie wlasnie przy pijalni i deptaku i podobno wszystko, co wypije sie w Truskawcu idzie na zdrowie ;)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Truskawiec
#40 PostWysłany: 17 Wrz 2019 11:14 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
Lecę do Lwowa pod koniec października z 3ką znajomych w wieku 20-25 lat i moi ojcem 68 lat (czuje się młodszy ;)). Będziemy tam 4 pełne dni i zastanawiam się, czy to nie za długo na sam Lwów, tym bardziej, że już tam byłem w tym roku. Chętnie zagospodarowałbym 1 dzień na coś innego. Warto przejechać się do Truskawca na 1 dzień, tak od rana do wieczora?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group