Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tripmonster - opinie
#1 PostWysłany: 04 Lip 2017 09:00 

Rejestracja: 10 Sie 2014
Posty: 2
Hej,
Czy orientujecie się czy kupno biletów za pośrednictwem norweskiego Tripmonster (przerzuciło mnie tu z norweskiego Momondo) może być jakoś ryzykowne czy lepiej kupować przez polskojęzycznych pośredników ?
Cena za 2 bilety jest niższa o 400 zł i to mnie kusi, ale z drugiej strony ten norweski który muszę w kółko tłumaczyć... I nie wiem jak z kwestią przewalutowania. Gra jest warta świeczki ?

pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Wrz 2018 14:54, edytowano w sumie 1 raz
Tirp - Trip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 04 Lip 2017 09:11 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2266
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
Tripmonster nie obsługuje kart spoza Skandynawii niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Wrz 2018 02:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Chyba coś się zmieniło w temacie, bo właśnie bez problemu w Tripmonster przeszedł mi zakup biletów wirtualną Visą Revolutową.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2018 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
Mnie wczoraj przeszło revolut fizyczną MC :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 30 Paź 2018 09:49 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 278
niebieski
Również potwierdzam - wczoraj kupowalem bilety u nich wirtualną Visą z Revo. Płatność przeszła, etixy po 6h przyszły :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Paź 2018 12:50 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Tylko nie stresujcie się, gdy bilety nie przyjdą od razu - u nich trwa to często długo, nawet kilkanaście godzin. Trzeba po prostu czekać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
dmirstek uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 04 Lut 2019 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Zarezerwowałem kilka miesięcy temu loty dla dwóch osób w A3 na trasie WAW-ATH-IST RT przez OTA Tripmonster.no
Kilka dni temu dostałem maila od Aegeana z możliwości upgrade do wyższej klasy i planem podróży, w którym brakuję jedno odcinka (ATH-IST). Sprawdziłem swoją rezerwację na stronie A3 i widzę, że mam zaplanowane następujące loty:
01 Mar 2019 A3 871 Warsaw (WAW) - Athens (ATH)
04 Mar 2019 A3 991 Istanbul (IST) - Athens (ATH)
04 Mar 2019 A3 872 Athens (ATH) - Warsaw (WAW)
Zadzwoniłem do A3, aby wyjaśnić brak jednego odcinka. Okazało, się lot ATH-IST został skasowany, bo lotnisko IST w dniach 1-2.03 ma być zamknięte i mam skontaktować się z OTA w sprawie zmian w rezerwacji.
Napisałem do Tripmonster o braku jednego odcinka podróży, o którym mnie nie poinformowali, że został skasowany. Dostałem odpowiedź, że potwierdzają skasowanie lotu w tym dniu na tej strasie i proponują przesuniecie lotu z WAW do IST via ATH na 27.02 oraz informują, że wszystkie inne zmiany w rezerwacji, oprócz tej zaproponowanej podlegać będą opłacie 150 NOK za osobę. Niestety nie mogę lecieć 27.02, więc chciałem anulować rezerwację to odpisali, że jest taka możliwość, ale od ceny rezerwacji odejmą 300 NOK, czyli ok 130 zł.
Podpowiedzcie proszę, czy jest sens kłócić się z nimi o zwrot całej kwoty? W jaki sposób mogę argumentować to, abym przy wybraniu wariantu anulacji odzyskał te 130 zł?
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Lut 2019 12:24 

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 278
niebieski
Mnie ze względu na zmianę rozkładu letniego (start później o 2 tygodnie) wylot KRK-ATH został skasowany i tripmonster.no potrącił sobie 150 NOK za obsługę zwrotu. Wszystko zgodnie z ich zapisami :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
GeoTrip uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 01 Mar 2019 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Mi revolut nie przeszedł, szkoda bo było parę stów w kieszeni
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Mar 2019 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
Na livechacie dowiedziałem się dziś, że przyjmują tylko skandynawskie karty. Próbowałem dziś zapłacić rewolutem i getinem (visa oraz mc) i niestety się nie udało, ma ktoś jakiś pomysł jak opłacić w inny sposób bilety?
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Mar 2019 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
To musieli coś pozmieniać, bo 27 listopada rezerwowałem u nich bilety i płaciłem revolutem. Wczoraj dostałem zwrot na konto w revolucie za anulację biletów pomniejszoną o 135 zł, za obsługę anulacji...;/
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Mar 2019 15:35 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 141
Ja probowalem kupic MC z Alior Kantoru. Przyszedl sms z 3D Secure ale transakcja zostala anulowana. W Aliorze powiedzieli, ze wpisalem kod poprawnie i od strony Aliora poszlo potwierdzenie, na ktore nie odpowiedzialy systemy tripmonstera i to przez nich odrzuca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Mar 2019 19:51 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 90
ktoś teraz kupił tripmonster. no, karta została zapłacona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Maj 2019 17:11 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Próbowałem kupić bilet na Tripmonster wpisałem nr karty i przeszło wszystko poprawnie. Pojawił się numer rezerwacji, który działa - sprawdzałem. Ale nie dostałem żadnej informacji na maila ani nie pobrało mi nic z konta, dlaczego tak się stało, czy wszystko jest OK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 29 Cze 2022 11:43 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 146
Ktoś ma jakieś świeże doświadczenia z Tripomonster?
Bilety na interesujący mnie kierunek mają kilka stówek taniej (przekierowanie z kayak), ale opinie w sieci odstraszają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Cze 2022 13:57 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
@erloy to jest hybryda Travelgenio/Travel2be. U nich często się pojawia niższa cena a przy próbie płatności podbija. Więc próbuj, ale jeśli różnica jest znaczna, to może właśnie na końcu cena się zmienić.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Antia uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 06 Lip 2022 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Czy ktoś dokupował bagaż rejestrowany na rezerwację LOT kupioną od pośrednika TripMonster? Da się to zrobić bezpośrednio w LOT w cenie normalnej oferty LOT?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Lip 2022 13:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
Da sie kupić bagaz bezpośrednio w LOT za normalną cenę
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 21 Lip 2022 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Gdyby ktoś miał ochotę walczyć z wiatrakami i potrzebę anulowania czegoś w Tripmonster, na chwilę obecną chyba coś im się machnęło w regulaminie i nie mają opłaty za "zarządzanie zmianami lub anulowaniem."

https://pl.tripmonster.com/terms-and-conditions/
Kwota w regulaminie wpisana jest jako "euro (Z VAT) na pasażera za zarządzanie zmianami lub anulowaniem." (bez liczby). Zapewne chcieliby, żeby tam było 50 euro, ale tak nie jest.

Zrobiłem na dzień dzisiejszy archiwizację w Web Archive: http://web.archive.org/web/*/https://pl ... onditions/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Sie 2022 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 294
niebieski
erloy napisał(a):
Ktoś ma jakieś świeże doświadczenia z Tripomonster?
Bilety na interesujący mnie kierunek mają kilka stówek taniej (przekierowanie z kayak), ale opinie w sieci odstraszają.


Ja właśnie od 5 dni czekam na e-tixy... Cos dlugo to trwa... Co wiecej w systemach widnieja bilety na czesc trasy ale nie na calosc. Troche mnie to niepokoi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group