Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Lut 2017 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Jest też strona z opiniami o mechanikach i tam również można kasować negatywne oceny :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 20 Lut 2017 16:08 

zbyhu napisał(a):
Tak na marginesie to powiem ze na stronie z innej branzy, ale naszego podworka - opinie o lekarzach, tez mozna kasowac negatywne wpisy jak sie odpowiednio zaplaci. Taki model biznesowy stronki :)


Identycznie wygląda to z pewnym serwisem, gdzie pracownicy wystawiają opinie pracodawcy (byłemu zazwyczaj) - abonament obejmuje dostęp do nożyczek cenzora.
Co dotyczy opinii na bookingu czy TA - jeżeli jakiś obiekt/lokal wpadł mi w oko i ma akceptowalny rating, to czytam opinie w języku rosyjskim. Wysokie noty + negatywne opinie w języku rosyjskim = dobry obiekt/lokal.
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 20 Lut 2017 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Anonymous napisał(a):
jeżeli jakiś obiekt/lokal wpadł mi w oko i ma akceptowalny rating, to czytam opinie w języku rosyjskim. Wysokie noty + negatywne opinie w języku rosyjskim = dobry obiekt/lokal.

@‌flying duck‌
Pomysl Mega, od dzis bede czytal opinie, tylko po rosyjsku. :D
Mam nadzieje, ze aktualne, bo Rosjanie ostatnio mniej podrozuja.

Ostatnio, szczegolnie w Afryce, zaczalem pytac lokalnych tour-operatorow, podaje przedzial cenowy i prosze aby polecili mi jakis fajny hotel.
Najlepiej zapytac 3-4, aby miec lepsza orientacje. 3 zdania w mailu mozna szybciej napisac, niz przeczytac X recenzji.

W tych minusowych opiniach zdarzaja sie fajne krytyki typu:

hotel "busy" (moze dobrze, ze sie wlasnie cos dzieje i goscie przyjezdzaja, zdarzylo mi sie byc w hotelu "widmo" jedynym gosciem i nie bylo to wcale takie fajne) ;)

nie otrzymalismy "welcome drinka" wymienionego w naszym programie (moze zapomnieli, albo nalezalo po prostu grzecznie zapytac)

nikt z personalu sie nie usmiechal (wiadmo za 200.-zl ciezkiej pracy miesiecznie)

przyjechalismy bardzo zmeczeni i recepcjonistka obsluzyla dopiero po jakims czasie (moze obslugiwala w tym czasie kogos innego, albo musiala wyskoczyc do WC?)

tak naprawde to nikt sie nami nie przejmowal (wiadomo rodzina)

zwichnelam noge, bo schody byly krzywe (pewnie zapomnieli o normach EU w Afryce)

na zamowiona zwykla kawe czekalismy w restauracji hotelowej az 15 min. (przeciez Afryka - to samo co Europa i pewnie nie bylo innych gosci)

czekalismy na bagazowego, ktory raczyl sie zjawic po 3 telefonach do recepcji (pewnie nie mial nic innego do roboty, tylko akurat ogladal mecz Burundi z Kamerunem)

nasz kierowca safari nie pojawil sie o czasie i recepcja nie potrafila nam pomoc (a moze to nie sprawa hotelu, tylko lokalnego tour-operatora?)

Wszystko by przeszlo, ale nie rozumiem takiego komentarza?
Kod:
"Das Hotel hat keine Seele".
Hotel nie ma duszy, a ja do tej pory myslalem, ze hotele dusz nie maja. :D

Strzelilem jednak gafe, zarezerwowalem hotel, ktory mi tour-operatorzy nie polecali (pewnie brakowalo duszy) i rzeczywiscie pozniej zalowalem. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 20 Lut 2017 17:41 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 103
Na tripie najlepsze jest to, że jest taka zakładka jak "zdjęcia kierownictwa" - na ogół takie same jak na bookingu oraz zakładka "zdjęcia podróżnych". Już niejednokrotnie się zdarzało, że hotel na bookingu wyglądał fantastycznie, a w rzeczywistości zdjęcia były bardzo mocno podrasowane i wyretuszowane. Jak gdzieś jadę, to wolę jednak zobaczyć jak wygląda rzeczywistość ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Lut 2017 18:45 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11353
Loty: 482
Kilometry: 757 010
@‌mysimpleworld‌ na booking.com od jakiegoś czasu również dostępna jest opcja dorzucania zdjęć do opinii, z czego skrzętnie zacząłem korzystać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Lut 2017 19:14 

Ja zwykle szukam też filmików na Youtubie z danego hotelu - sporo osób je wrzuca i można porównać z tymi wszystkimi fotkami.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group