Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Gru 2017 14:30 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Tak sie sklada ze pod koniec 2018 roku stuknie mi 30-stka i aby lepiej oswoic sie z ta mysla postanowilam wyjechac na dwu lub trzy miesieczny trip po Azji. Planuje zwiedzic jak najwiecej, napewno Tajlandie, Kambodze, Wietnam, najlepiej jakby dalo rade ogarnac Burme oraz Laos ;) Podroz planuje rozpoczac na poczatku grudnia 2018.
Jezeli ktos chcialby sie dolaczyc do wyprawy, chociaz by na tydzien lub dwa, odezwijcie sie!

Jestem osoba ktora nie lubi stac w miejscu i lezakowanie na plazy mi nie sluzy, wiec towarzysze podrozy musieli by byc rownie energetyczni i zadni wrazen co ja! :)

Przy okazji postu, chetnie przyjme rady dotyczace dluzszych podrozy po azji - gdzie napewno jechac, co odpuscic... a moze znasz jakies fajne, malo znane miejsca warte zobaczenia? Podziel sie prosze!

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 30 Gru 2017 09:25 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
Hej hej,

To jeszcze rok do wycieczki, ale nie wykluczone, że bedę w tym czasie w Tych okolicach. Planuję 4mc urlopu z czego pewnie ok 1-2mc spędzę w Azji I Australii. Odezwij się za pół roku I zobaczymy co z tego wyszło ;)

U mnie w planach będzie Laos I Wietnam, może Filipiny. :)

Przemek
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Sty 2018 00:29 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Napewno sie odezwe ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group