Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Trinidad
#1 PostWysłany: 18 Kwi 2017 16:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
W Trinidad polecam Hostal Paraiso.

2 pokoje w casie (my mieliśmy pokój na piętrze z balkonem) do tego lodówka w pokoju i toaleta.
Przemili właściciele

Tu wizytówka

Załącznik:
IMG_20170418_165439.jpg
IMG_20170418_165439.jpg [ 1.85 MiB | Obejrzany 3668 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Trinidad
#2 PostWysłany: 13 Maj 2017 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Ja za to mogę polecić Casę, która przewrotnie nazywa się Hostal El Mirador i jest dosłownie tuż obok dworca autobusowego i dwa kroki od centrum starówki.
https://mycasaparticular.com/en/accommo ... el-mirador

Pokój z lodówką, łazienką i klimatyzacją w maju kosztował nas 25 CUC. Przyszliśmy z ulicy, nie mieliśmy rezerwacji. Szukaliśmy 2 pokojów na 2 noce. Na początku właściciel chciał 30 CUC my powiedzieliśmy, ze za 25 weźmiemy i za tyle poszło. Bardzo dobre warunki, stary kolonialny dom ze starymi meblami w pokojach. Na dachu spory taras z bardzo ładnym widokiem na całe stare miasto a patrząc w drugą stronę na morze. Śniadanie można zamówić serwowane przy stolikach na dachu za 5 CUC osoba. Jednak trzeba przyznać, że nie jest ono jakoś szczególnie urozmaicone. Można się najeść ale jedliśmy lepsze w innych kasach na Kubie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Trinidad
#3 PostWysłany: 21 Sty 2018 18:21 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
https://www.airbnb.pl/rooms/15486361

100% polecam tę casę! Rodzina jest niesamowita, serwują fenomenalne śniadania (5 CUC, najlepsze śniadania na Kubie!), pomagają zorganizować wycieczki z taksówkarzami (byliśmy na Parque El Cubano - wodospad za 22 CUC z kierowcą w dwie strony, kierowca czekał 3 godziny na nas oraz za 20 CUC na 2.5 godzinnej wycieczce na pola cukrowe, na wieżę Iznaga, piękną, czerwoną Skodą Cabrio z 1962 --> wszystkie dwa tripy jednego dnia) . Dwie/trzy noce na Trinidad wystarczą (my byliśmy dwie, ale gdyby ktoś chciał przejażdżkę na koniach, to podobno świetne przeżycie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Trinidad
#4 PostWysłany: 18 Mar 2018 14:19 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 12
Loty: 9
Kilometry: 6 494
A ja w odróżnieniu od innych nie polecam: https://www.airbnb.pl/rooms/9315165 !

mają sporo dobrych recenzji, ale jak dla nas była to najgorsza casa na kubie. wszędzie było spoko, prócz tej. Na pewno można znaleźć coś lepszego :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Trinidad
#5 PostWysłany: 05 Cze 2018 15:26 

Rejestracja: 05 Cze 2018
Posty: 1
a ja polecam Hostal Rocio: https://www.airbnb.pl/rooms/16770460

jest to casa particulartes położona między głównym rynkiem Trinidadu a malownicznym parkiem Plaza Carillo (gdzie można kupić m.in. karty do internetu ETECSA,a także znaleźć 2 kantory). Śniadania wyśmienite, bardzo duża przestrzeń do własnej dyspozycji. Host bardzo pomocny i życzliwy.

Przy okazji, jakby ktoś był w Trinidadzie, to mam prośbę: zostawiłam właśnie u tego właściciela mój przewodnik - będę wdzięczna jeśli ktoś kto to przeczyta, będąc w Trinidadzie wstąpi po ten mój przewodnik, a potem odeśle już przesyłką krajową do mnie (oczywiście zapłacę;) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Trinidad
#6 PostWysłany: 13 Gru 2018 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
W Trinidadzie bardzo polecam to miejsce:
https://www.airbnb.pl/rooms/16997566
SUper host, bardzo pomocny, organizował nam taksówki w dobrych cenach,
żona zrobiła pyszne śniadanie,
cały czas się o nas martwił czy coś nie potrzeba itp.
Wyszedł po nas na dworzec z własnej inicjatywy bo wiedział że przyjeżdżamy Viazulem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Trinidad
#7 PostWysłany: 23 Lut 2019 01:38 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 1445
złoty
Polecam Casa Fernando Valero, Jose Marti 317, zaraz koło placu Carillo (ten z wypasionym hotelem Iberostar i działającym internetem). Krótki spacer zarówno do centrum, jak i na dworzec autobusowy. Pod nosem kilka sklepów (w najbliższym Caracol uważać na resztę, bo kantowali przy wydawaniu!).
Najfajniejsze: stary kolonialny dom, z bardzo przyjemnym przewiewnym salonem i świetnym patio do posiedzenia przy wieczornym rumie. Z pokoi na piętrze świetny widok na tropikalną zieleń. Czysto i dobre warunki. Standardowa cena 25 CUC + 5 za osobę za śniadanie. Za 5 CUC gospodyni zrobiła nam spory wór prania. Znalezione starą metodą chodzenia po mieście i oglądania cas na miejscu. Są też na airbnb, ale tam cena jest znacznie wyższa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Trinidad
#8 PostWysłany: 12 Cze 2019 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Polecamy nocleg w: Hostal La Esperanza, Mario Guerra 190; 30 CUC za pokój dla 4 osób (lub 20 za „dwójkę”) + 5 CUC za śniadanie za osobę.

W sumie chcieliśmy się udać do casy polecanej przez meczko w poście powyżej, ale nikt nie otwierał drzwi. Od razu zaczepiła nas starsza pani i podprowadziła do casy prowadzonej przez jej córkę. Dobra lokalizacja, wszędzie blisko, poza ścisłym centrum, więc spokojniejsza okolica. Gospodyni załatwia też wynajem rowerów od swojego sąsiada za 5 CUC/osobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group