Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Paź 2019 21:19 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
@boots Chociaż faktycznie ta dyskusja nie ma sensu ...Ale może jednak jeszcze coś zrozumiesz...
Mam pretensje o zmarnowany urlop, bo zwrot w ciągu 2 godzin (jak zapewniała mnie Kierownik ds. zarządzania procesami obsługi klienta) dawał jeszcze szansę na zorganizowanie sobie tygodniowego wyjazdu podczas mojego urlopu. Zwrot po regulaminowych 3 dniach dawał jeszcze szanse na chociażby kilkudniowy wyjazd z mojego tygodniowego urlopu. Zmarnowany urlop!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#42 PostWysłany: 06 Paź 2019 21:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Regulamin nie mówi o żadnych trzech dniach.
Z otrzymanego później emaila wynika, że zwrot może wyjść od nich w środę i nie musi to być dzień jego zaksięgowania na Twoim koncie.
Nie mogłaś zatem liczyć na to, że zdążysz jeszcze zrealizować urlop.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 06 Paź 2019 21:45 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
Kurcze @boots Beton? Nic? Nichts - Niemiec?
Zwrot zaksięgowany tego samego dnia do 16 i na moim koncie środki miały być w ciągu dwóch godzin.a z maila że najpóźniej do 3 dni. Od 2 tygodni nie mam kasy. Rozumiesz? Czy po niemiecku może?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 06 Paź 2019 21:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Cytuj:
Zwrot zaksięgowany tego samego dnia do 16 i na moim koncie środki miały być w ciągu dwóch godzin

Masz to w regulaminie? Bo z tym, co ktoś mówi, to już wiesz, co możesz zrobić, prawda?
Cytuj:
a z maila że najpóźniej do 3 dni

Przeczytaj ze zrozumieniem:
Cytuj:
Czas na dokonanie zwrotu:
- zwroty wygenerowane do godziny 12.00 - do 3 dni roboczych licząc od dnia spełnienia warunków,
- zwroty wygenerowane po godzinie 12.00 - do 3 dni roboczych licząc od dnia nastepnego.
Dział księgowości pracuje w godzinach 08.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku i są to dla księgowości dni robocze. Należy brac pod uwagę dni wolne od pracy i święta.

Wygenerowanie zwrotu to czynność księgowa, a nie wysłanie przelewu z ich banku. Taki przelew deklarują puścić w terminie 3 dni roboczych.

I może na zakończenie: w momencie dokonywania płatności nie miałaś żadnej gwarancji (bo regulamin tego nie określał), że w przypadku braku potwierdzenia imprezy pieniądze wrócą do Ciebie natychmiast. A zatem wszelkie pretensje o zmarnowany urlop są bezpodstawne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 06 Paź 2019 21:58 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
@boots No jednak ta dyskusja nie ma sensu - a miałam jeszcze jakąś nadzieję, że zrozumiesz....
Gdyby wygenerowali zwrot nawet w ciągu 3 dni, to i tak już dawno pieniądze powinny być na moim koncie, a nie na nie wiadomo czyim....


Ostatnio edytowany przez greysi 06 Paź 2019 22:04, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 06 Paź 2019 22:00 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Ja przestałem mieć od razu ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 07 Paź 2019 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@greysi, jak tam?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 07 Paź 2019 12:18 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
eskie napisał(a):
Kian napisał(a):
spokojnie. oddadza Ci kase.

Z całym szacunkiem, ale nie jesteś jasnowidzem ani dyrektorem finansowym TP aby formułować takie stwierdzenia.
Pocieszać strapionego, to rzecz szlachetna, ale dawać fałszywą nadzieję (bo nie masz pewności) to rzecz naganna etycznie.



nie jestem,ale moge sie grubo zalozyc ze oddadza kase. i przeprosza
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 07 Paź 2019 12:57 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
Właśnie dzisiaj oddali. Niestety bez przepraszam i bez uścisku prezesa... no cóż -nie każdy ma klasę...
Jakieś odsetki za długi czas oczekiwania? Jakaś rekompensata za nerwy i stracony urlop?. Niestety- klasa -poziom "0"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 07 Paź 2019 15:29 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
odsetki? zapomnij. mogli napisac "przepraszamy"- nic nie kosztuje a ladnie wyglada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 07 Paź 2019 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
@greysi urlop straciłaś na własne życzenie. Mogłaś kupić inną wycieczkę i spokojnie czekać na zwrot pieniędzy. To trwa. Zwłaszcza jeśli jest to zwrot na kartę kredytową. I nie dziw się, że twój post wydaje się starym wyjadaczom żałosnym lamentem. Nie o takie śmieszne kwoty przyszło nam miesiącami walczyć. A ty już po 2 tygodniach masz kasę z powrotem. Szczęściara!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 07 Paź 2019 17:03 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
Urlop straciłam na własne życzenie? Bo zaufałam popularnemu serwisowi i zarezerwowałam wyjazd wypłukując się z kasy na tamtą chwilę i to wcale nie z tak "śmiesznej kwoty" dla mnie, a potem uwierzyłam "kierowniczce" , że zwrot będzie jak najszybciej, bo odwołanie rezerwacji jest nie z mojej winy?
Nie mogłam kupić innej wycieczki i sobie spoko czekać na kasę, bo nie miałam "luźnych" ponad 2 kawałków, i wyjazd gdzieś indziej był tylko możliwy po zwrocie moich pieniędzy. Hura! po 2 tygodniach oddali mi moje "śmieszne pieniądze" -nawet bez zwykłego "przepraszam", bez maila, nic... -gdybym nie sprawdziła konta -to nie wiedziałabym nawet, że jestem "szczęściarą" Słabo!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 07 Paź 2019 17:10 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
polecam karte kredytowa, szczegolnie jak sie placi za takie rzeczy jak loty i wycieczki
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 07 Paź 2019 17:32 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
Moi drodzy, dziękuję tym, którzy pochylili się nad moim problemem, za zrozumienie.
Czasami nawet wyżalenie się, że się nie godzisz na taką sytuację i świadomość, że kogoś to rusza i rozumie daje dużo więcej niż "suche postępowanie"
Mam nadzieję, że "jestem wyjątkowym przypadkiem" i inni forumowicze nie mieli i nie będą mieli takiej jazdy z travelplanet. Ja już na pewno -nie.
Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 07 Paź 2019 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
większość ma rożnego rodzaju przygody ale tylko nieliczni uskuteczniają płacz na forum
dorosnij
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 07 Paź 2019 17:57 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Niestety, na własne życzenie. 2k nie są astronomiczną kwotą, zawsze można było pożyczyć od mamy/taty/siostry/brata/etc. Jak chciałaś żyć na miejscu? I tak żyjesz z dnia na dzień, wydając wszystkie pieniądze?
Elwirka ma rację, pobawiłaś się w pieniacza, straciłaś urlop i nerwy i nie wiem czego oczekujesz od nas
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 07 Paź 2019 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
@katka256 greysi kupiła wycieczkę all inclusive. To po co jeszcze płacić za cokolwiek?! Jak spędzi urlop w hotelu, to złamanego eurasa nie wyda;-)

A tak na serio. To ona nie może zrozumieć naszego podejścia, a my jej lamentu. Chyba jacyś dziwni jesteśmy....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#58 PostWysłany: 07 Paź 2019 19:30 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
greysi napisał(a):
nie godzisz na taką sytuację i świadomość, że kogoś to rusza

Ooo -ale co niektórych ruszyło...
becek napisał(a):
większość ma rożnego rodzaju przygody ale tylko nieliczni uskuteczniają płacz na forum
dorosnij

A to nie są czasem Twoje słowa: " generalnie witaj w dorosłym świecie, w którym nie zawsze jest tak jak powinno no i samemu trzeba o swoje walczyć"
Płacz na forum? Otarłeś mi łzy?
katka256 napisał(a):
2k nie są astronomiczną kwotą, zawsze można było pożyczyć Jak chciałaś żyć na miejscu? I tak żyjesz z dnia na dzień, wydając wszystkie pieniądze?
Elwirka ma rację, pobawiłaś się w pieniacza,straciłaś urlop i nerwy

Dla Ciebie i 2 bańki może nie być astronomiczną kwotą -Twoja sprawa, ale może to Ty żyjesz na pożyczkach z dnia na dzień. bo ja nie. Na miejscu miałam mieć all i wystarczająco kasy na fajny wypoczynek, ale za mało, żeby wykupić gdzieś indziej inną imprezę, bo travelplanet mnie zrobiło w balona.
W pieniacza to teraz Ty się bawisz... i sama zauważyłaś, że straciłam urlop i nerwy rezerwując wyjazd przez travelplanet
katka256 napisał(a):
i nie wiem czego oczekujesz od nas

Od Ciebie - nic
greysi napisał(a):
Moi drodzy, dziękuję tym, którzy pochylili się nad moim problemem, za zrozumienie.
Czasami nawet wyżalenie się, że się nie godzisz na taką sytuację i świadomość, że kogoś to rusza i rozumie daje dużo więcej niż "suche postępowanie"
Mam nadzieję, że "jestem wyjątkowym przypadkiem" i inni forumowicze nie mieli i nie będą mieli takiej jazdy z travelplanet. Ja już na pewno -nie.
Dzięki.

elwirka napisał(a):
To ona nie może zrozumieć naszego podejścia, a my jej lamentu. Chyba jacyś dziwni jesteśmy...

Sama sobie odpowiedziałaś

Jeszcze raz dziękuję niektórym za wsparcie i zrozumienie. Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 07 Paź 2019 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@greysi skorzystaj z rady @ibartek.
KK ma pewien bezodsetkowy czas na spłatę . U mnie w CB jest 56 dni (lub coś koło tego)
Więc TP mrozi Ci kasę, kupujesz inną wycieczkę KK, TP oddaje kasę, spłacasz KK. I nie tracisz na tym ani grosza, nie mówiąc już o możliwości chargebacku.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
greysi lubi ten post.
greysi uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 07 Paź 2019 21:44 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
Dzięki @eskie -ale już "po ptokach" - kasa dzisiaj oddana "bez sorki" , a trochę wolnego będę miała dopiero w grudniu.
Gdybym wcześniej - podczas tego feralnego urlopu napisała jak to ktoś ujął ten "żałosny temat" i usłyszałabym od Ciebie taką konkretną radę, to pewnie wydrukowałabym sobie Twoje zdjęcie i oprawiła w złote ramki. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group