Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Maj 2016 19:55 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 237
niebieski
Na travelrepublic.uk i travelrepublic.ie są dostępne zawsze darmowe zmiany w danej rezerwacji ale bez możliwości darmowego anulowania i na tych stronach jest depozyt 1 EUR/GBP.Do niedawna jak strona działała to na travelrepublic.es była możliwość darmowego anulowania i na tej stronie był depozyt 10EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#22 PostWysłany: 04 Maj 2016 20:03 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 184
Korzystałem z transferu w Bułgarii w roku ubiegłym - bez problemów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Maj 2016 20:54 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Wielokrotnie korzystałam ja z rodziną, zawsze bukuję też rodzicom na ich pobyty. Jeśli są tańsi lub mają hotel, który mnie interesuje w ok cenie - zawsze biorę ich, jeśli znajdę to samo taniej - nie waham się wziąć innego pośrednika.
Ale np. polecany przez wiele osób tutaj alpharooms wiele razy okazał się tańszy, jeśli od razu opłacałabym rezerwację, ostatnio coraz więcej hoteli tam tak ma. Na travelu plusem jest pobranie ostatecznej kwoty dopiero dwa tygodnie przed wyjazdem. Poza tym, ja bukując noclegi z HB lub All dla 2+2 dużo wcześniej (np. w styczniu na lipiec) mam właśnie na Travelrepublic najatrakcyjniejsze ceny. Bukując dla rodziców (2 dorosłych) albo dla znajomych (2+1) już to tak widoczne nie jest, zdaża się częściej, że gdzie indziej jest taniej.
Na kilkanaście rezerwacji tylko raz była zmiana hotelu - w zeszym roku w Salou, braliśmy zwykły apartament na dwie noce aby pojechać do Portaventura, hotel po przyjeździe okazał się w remoncie, nie uprzedzili nas, ale po wylądowaniu mieliśmy info, gdzie mamy jechać. Drugi hotel okazał się 4gwiazdkowy nad samym morzem, zamiast self cateringu dostaliśmy gratis śniadania, także nie mieliśmy nic przeciwko:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Maj 2016 21:03 

Każdy ma swoje preferencje. Ja Alpharooms lubię. :D
Chociaż raz mi na Cyprze anulowali hotel. Ale nie mam pretensji , bo to był ewidentny błąd cenowy i anulowali już po 3 godzinach. Trudno. Nie przeszło. :mrgreen:
A hotel na Korfu ( w sumie 2 pokoje. Jedna dwójka i 2+1 z HB rezerwowałem dzisiaj, a wylot już w poniedziałek. Miałem go "na widelcu" od ok miesiąca. Cena ciągle była ta sama.
Więc poza sezonem chyba nie trzeba się spieszyć.
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Maj 2016 22:27 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
No, kiedyś więcej z aplpharooms korzystałam, ale teraz niestety przy wielu hotelach jest płatność z góry - ja szukam na letni urlop niestety tylko na szczyt sezonu, pokój 2+2, często na co najmniej tydzień z całego pobytu z wyżywieniem - co powoduje, że oferty są droższe - wtedy zamrażanie dużej ilości kasy np. 5 miesięcy wcześniej nie ma sensu. A przy 2+2 i starszych dzieciach te oferty w miarę upływu czasu są coraz droższe i dostępnych jest coraz mniej.
Dla dwójki poza sezonem (jak już pisałam, tak latają moi rodzice) faktycznie jest duuuuużo więcej możliwości nawet na klika dni przed wyjazdem. Teraz np. są na tydzień w Chanii, HB 7km od Chanii za 180 funtów/2os.
btw - Jaca, pozdrowienia z Chorzowa:)

-- 18 Maj 2016 22:27 --

No, kiedyś więcej z aplpharooms korzystałam, ale teraz niestety przy wielu hotelach jest płatność z góry - ja szukam na letni urlop niestety tylko na szczyt sezonu, pokój 2+2, często na co najmniej tydzień z całego pobytu z wyżywieniem - co powoduje, że oferty są droższe - wtedy zamrażanie dużej ilości kasy np. 5 miesięcy wcześniej nie ma sensu. A przy 2+2 i starszych dzieciach te oferty w miarę upływu czasu są coraz droższe i dostępnych jest coraz mniej.
Dla dwójki poza sezonem (jak już pisałam, tak latają moi rodzice) faktycznie jest duuuuużo więcej możliwości nawet na klika dni przed wyjazdem. Teraz np. są na tydzień w Chanii, HB 7km od Chanii za 180 funtów/2os.
btw - Jaca, pozdrowienia z Chorzowa:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Maj 2017 23:33 

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 1
Cześć,
potrzebuję szybko, żeby ktoś mi pomógł ! Chcę zarezerwować wakacje na Travel Republic - UK i zupełnie nie orientuję się jak to działa. Muszę podać numer swojej karty etc. załóżmy że mam zapłacić te 200 funtów to jak to wygląda? Potrącają jakieś kwoty za zmianę waluty etc. ? Jeśli ktoś korzystał już z tej strony z Polski i wie mniej więcej jak to wygląda, czy mógłby mi wyjasnić? Proszę o pomoc, zależy mi na czasie.
Dziękuję bardzo !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Maj 2017 23:36 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
jesli karta jest w innej walucie niz GBP, bank ustala jak jest dokonane przewalutowanie
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Maj 2017 23:46 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Często mają ofertę - rezerwacja za 1 funta, wtedy liczą Ci w momencie rezerwowania tego funta a resztę pobierają z karty 14 dni przed wyjazdem. Bank - wystawca Twojej karty - momencie księgowania pobiera określoną kwotę wg kursu dnia danego banku.
Możliwość darmowej zmiany na inny hotel z ich oferty do iluś dni przed wyjazdem, możliwość rezygnacji - ale to już kosztuje bodaj 50funtów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group