Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lut 2021 19:05 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 245
A w praktyce całość wygląda tak, że gościu z SG upiera się przy swoim i mowi że "on musi tu - w rubrykę adresu - coś wpisać", a mi powiedział że mu to obojętne co wpisze, bo ja nie jemu się będę tłumaczyć, tylko sanepidowi.
Jedną rzecz źle zakładasz, że SG tutaj naknociła. A głównym sprawcą zamieszania jest Sanepid który z automatu wrzuca każdego z polskim paszportem do worka "kwarantanna" Jak nie podasz adresu pod którym cię zastaną na terenie kraju - to możesz oczekiwać że nałożą na ciebie karę. A czy uda się im ją wyegzekwować... to już inna historia ;) Ile kar z sanepidu w końcu jest potem uchylanych przed sądem. Tylko w takim przypadku pełnomocnik albo koszt lotów trzeba dodać.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#22 PostWysłany: 04 Lut 2021 19:40 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Jedyny adres, jaki moge im wpisac w owa rubryke, to adres hotelu na Ukrainie, w ktorym bede mial rezerwacje. Nie obchodzi mnie to, jak SG porozumie sie w tej sprawie z Sanepidem - ja mam pelne prawo przejechac przez Pplske i nie zamierzam napewno nic, a nic w tej sprawie klamac, podawac im fikcyjne adresy itd... Nie ja stanowilem to prawo i nie ja biore pieniadze za jego egzekwowanie. Ja chce tylko wiedziec ile mam czasu pomiedzy wjazdem, a wyjazdem z kraju, zebym mogl sobie wczesniej zaplanowac trase/przesiadki itd...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Lut 2021 19:53 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 245
"to może Pan nawet do rana tak tutaj stać" (odpowiedź do gościa przede mną, który nie potrafił wskazać, w jakim województwie jest adres który podał)
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Lut 2021 20:04 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Wlasnie wyslalem pytania tez do Sanepidu.
Skoro nie bedzie chcial mnie wpuscic na terytorium RP, to bede sie domagal podania mi podstawy prawnej, ewentualnie przedstawienie zarzutow, co do mojej osoby, bo ja akurat nie bede tak sobie stal do rana...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Lut 2021 20:06 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Cytuj:
bo ja akurat nie bede tak sobie stal do rana..

A co zrobisz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 04 Lut 2021 20:42 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Bede egzekwowal obowiazujace prawo, czyli kopal sie z koniem. - na jakiej podstawie nie jestem wpuszczany do kraju itd... Wczesniej skontaktuje sie z zaprzyjaznionym dziennikarzem, ktorego na pewno temat zainteresuje, zwlaszcza ze poki co na moje pytania ani SG, ani Sanepid nie odpowiadaja, a wg. rzadowych stron mam pelne prawo do tranzytowego przejazdu i nikt nie powinien mi go ograniczac.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 04 Lut 2021 20:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Cytuj:
Bede egzekwowal obowiazujace prawo, czyli kopal sie z koniem

Czyli postoisz dłużej, niż do rana. :P
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group