Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Mar 2015 21:36 

Rejestracja: 30 Lis 2010
Posty: 152
maxima napisał(a):
a dworzec Sete Rios to ten przy metrze Jardim?

Tak, mówimy o tym samym: Sete Rios / Jardim Zoologico. W obiegu funkcjonuje przede wszystkim nazwa Sete Rios, przepraszam. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 22 Maj 2015 20:44 

Rejestracja: 18 Lut 2015
Posty: 72
maxima napisał(a):
Czy Sete Rios to jeszcze coś innego niż dworzec Rede?:)
Czy kupię ten bilet do Fatimy tylko w kasie, czy można u kierowcy?



Czy ktoś przerabiał ten temat? Jest możliwość kupienia biletów u kierowcy? Chodzi mi o taka sytuację że gdyby autobus już niedługo miałby odjeżdżać i nie było by czasu na stanie w kolejce do kasy to czy można bez stresu "pakować" się do autobusu zamiast czekać na następny kurs...?? Bilet z internetu odpada bo w moim przypadku nie jest pewne kiedy dokładnie odbędzie przejazd autobusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Maj 2015 09:48 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
nie, trzeba kupić w kasie. Kierowca nie sprzedaje biletów ani w Lizbonie, ani w Fatimie.

Ja miałam taką sytuację, że biegłam na autobus o 12, na dworcu byłam ok 12:04, bo się zgubiłam i źle mnie pokierowali. Autobus już wyjeżdżał, to prosiłam, żeby się zatrzymał. Szybko pobiegłam do kasy - zero kolejek, kupiłam bilety i po 3minutach już jechaliśmy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jack.strong lubi ten post.
jack.strong uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 28 Lis 2016 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 42
Jadąc z Lizbony do Porto chcę zobaczyć Fatime. Będę jechał autobusem. Czy w Fatimie jest gdzie zostawić mały bagaż ? Jeszcze jedno pytanie. Ile zarezerwować sobie czasu na zwiedzanie ? Wiem że na to pytanie trudno odpowiedzieć ale choć w przybliżeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 28 Lis 2016 01:00 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 14
Bazylika Matki Boskiej Różańcowej + Kościół Trójcy Przenajświętszej + Kaplica Objawień + sklepiki z pamiątkami, bez udziału w nabożeństwach to jakieś 2 godziny. Jeśli chcesz się wybrać piechotą do Aljustrel ( wioska z domami pastuszków i Droga Krzyżowa ) musisz dodać do tego następne 2 godziny ( prawie 3 kilometry w jedną stronę ). Ewentualnie można odwiedzić samą Fatimę ( wioska ) - to kolejna godzina. Dojście z dworca autobusowego zajmie 5 minut.
Jeśli chodzi o bagaż to na dworcu autobusowym żadna przechowalnia nie rzuciła mi się w oczy, choć głowy nie dam, że jej tam nie ma. O innym miejscu nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
gucio lubi ten post.
gucio uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 07 Wrz 2017 13:33 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 46
Podpowiedzcie proszę jak mam się zarejestrować na stronie REDE EXPRESSOS i kupić bilety.
Nie kupię biletu bo odsyła mnie do rejestracji.
Natomiast przy rejestracji wymaga Postal Zip portugalski i VAT.
Z postal zip nie było problemu, ale z VAT nie mogę poradzić za żadne skarby świata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Wrz 2017 15:23 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 46
Załatwione.
Chyba jakiś błąd był na stronie, bo następnym razem pozwoliło mi kupić bilety bez rejestracji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Wrz 2017 15:23 

Rejestracja: 30 Lis 2010
Posty: 152
magda6 napisał(a):
(...) Natomiast przy rejestracji wymaga Postal Zip portugalski

cztery cyfry "-" trzy cyfry
Cytuj:
i VAT.

Dziewięć cyfr, pierwsza inna niż zero.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 07 Wrz 2017 15:27 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 46
Dzięki GRK.
Jakoś poszło bez rejestracji, ale z tym VAT-em to nie tak prosto, prób było z 5 i żadna nie udała się. Błąd VAT wyświetlało.
Ale to nic ważne że poszły bilety. Dzięki jeszcze raz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group