Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Indie a BlaBlaCar
#1 PostWysłany: 26 Wrz 2023 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Czy ktos probowal jezdzic w Indiach jakims car sharingiem pomiedzy miastami?
I nie mam na mysli Uber lub Ola ale Blablacar.
Wydaje sie ze calkiem sprawnie dzialaja - przynajmniej w zlotym trojkacie... spora dostelnosc i to nie tylko fakowe/ogloszeniowe konta/kierowcy...
https://www.blablacar.pl/search?fn=Nowe ... widCI6W119
A poza tym dla znawcow tematu Indii, czy to wogole dobry pomysl cos takiego brac pod uwage?
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Indie a BlaBlaCar
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2023 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1703
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Cytuj:
A poza tym dla znawcow tematu Indii, czy to wogole dobry pomysl cos takiego brac pod uwage?


Jakiś wewnętrzny głos mi podpowiada że to może być głupi pomysł ;)
Nie daj dojdzie do wypadku i robi się problem...(odpukać)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Indie a BlaBlaCar
#3 PostWysłany: 26 Wrz 2023 18:12 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Nie próbowałem, ale ja bym się raczej bał.

W Indiach pociągi działają świetnie i przejazd nimi to jest (w mojej ocenie) fajną przygodą.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Indie a BlaBlaCar
#4 PostWysłany: 26 Wrz 2023 18:52 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 1476
złoty
Ruch drogowy w Indiach to corrida, a przy Blablacarze nie masz wpływu na kogo trafisz. Przy wynajętym aucie z kierowcą przynajmniej możesz go ochrzanić i kazać jechać ostrożniej. Pociągi są niedrogie i (pomijając najniższą klasę) całkiem wygodne.
Nie wiem z jakich powodów rozważasz Blablacar? Dla oszczędności czy z powodów towarzyskich? Oszczędności będą pewnie groszowe, a jeżeli chodzi o kontakt z miejscowymi, to współpasażerowie z pociągu z reguły też się okazują kontaktowi :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Indie a BlaBlaCar
#5 PostWysłany: 26 Wrz 2023 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Po prostu się zdziwiłem że blabla jest w Indiach. Od doświadczonych chciałem usłyszeć opinie. Dziękuję.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group