Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Kwi 2017 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
Cześć, w styczniu 2018 wybieram się na Dominikanę, połowę wyjazdu chciałbym spędzić w okolicy Punta Cana, a drugą połowę na półwyspie Samana. Czy ktoś z Was organizował sobie przejazd między tymi dwoma miejscami? Będziemy podróżować w 4 osoby, warto rozważyć taksówkę? A może transport publiczny przez Santo Domingo? Jakie są ceny busów, czy ktoś z Was przerabiał tą trasę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 19 Kwi 2017 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Wg cennika z postoju taxi w Las Terrenas przejazd stamtąd do Punta Cana to 400$.
Tymczasem przejazd z Bavaro do Santo Domingo to koszt ok. 35 zł (400 pesos/os.), a z SD na Półwysep Samana - ok. 30 zł (340 pesos/os.).
Godziny i ceny odjazdu autobusów na stronach przewoźników:
Bavaro - Santo Domingo http://www.expresobavaro.com/
Santo Domingo - Półwysep Samana (do wyboru miasteczko Sanchez i Samana) http://www.caribetours.com.do/site/portada

Druga opcja to busiki guagua. Nie trzeba jechać do stolicy, by się dostać na półwysep, guagua odjeżdżające na Samanę mają swój dworzec tu https://www.google.pl/maps/place/Parada ... 69.7239033 Natomiast nie przerabiałam guagua z Bavaro, więc nie mam pojęcia za ile i skąd dokładnie można się tu lub do SD dostać. Za trasę Las Terrenas - SD (po drodze zatrzymuje się na zaznaczonym przeze mnie "dworcu") zapłaciłam 375 pesos/os.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
timu uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Lis 2021 20:36 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
a czy korzystał ktoś z łodzi z Sabana del Mar do Samany? czy są jakieś busiki z Sabany do Punta Cana??
koszt łodzi to ponoć ok. 200 DOP, ale jak dojechac tanio do Playa Limon, a dalej do Punta Cany?

Czy te czasy łodzi są prawdziwe?
Sabana de la Mar - Samana: 8:00 a.m., 11:00 a.m., 3:00 p.m., and 5:00 p.m.
Samana-Sabana de la Mar: 7:00 a.m., 9:00 a.m., 11:00 a.m., and 3:00 p.m.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Gru 2021 11:32 

Rejestracja: 09 Gru 2021
Posty: 2
ja planuję skorzystać w styczniu 2021. Dość świeży film z youtube mówi, że godziny promu, które podałeś są aktualne.

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Gru 2021 04:12 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Potwierdzam czasy na trasie Samana do Sabana de la Mar. Właściwie to ruszył 15:15, ale większość była przy Łodzi o 15. Koszt 250dop. W sabana przystań nie działa i przechodzi się do małych łódek i tak wygląda transport na ląd.
Mototaxi do przystanku guaga 50 dop.
Aby dojechać do Punta Cana trzeba się przesiąść w Miches. Ostatni bus, aby dotrzeć do Punta Cany o 18, ale z przesiadka w Higuey. Jechal ok 2,5h. Tam ostatni bus o 21:10. Bus jedzie np. w Bavaro wzdluz Av.Alemania i można wysiąść w zasadzie w dowolnym punkcie. Zatrzymuje się przy praktycznie każdym hotelu/resorcie np. Barcelo, melia itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group