Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 30 Sty 2023 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1560
HON fly4free
@dg72 436,47 zł all inc. ;)

Wyczyść ciasteczka :P

W przypadku wybranej oferty ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia spowodowane pod wpływem alkoholu, możesz jednak rozszerzyć zakres oferty (koszty leczenia oraz NNW) o taką ochronę. Spowoduje to zmianę ceny z 189,77 zł na 218,24 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 30 Sty 2023 15:13 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
od pewnego czasu to jest takie gonienie kroliczka, placowki medyczne wystawiaja rachunki na chore kwoty, a ubezpieczyciele placa i podnosza limity, ktore sie okazuje za niskie.

nie wiem czy te same ceny dostaje ktos kto przychodzi prywatnie
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 30 Sty 2023 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
MTalma napisał(a):
@dg72 436,47 zł all inc. ;)

Wyczyść ciasteczka :P

W przypadku wybranej oferty ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia spowodowane pod wpływem alkoholu, możesz jednak rozszerzyć zakres oferty (koszty leczenia oraz NNW) o taką ochronę. Spowoduje to zmianę ceny z 189,77 zł na 218,24 zł.

A to nie chodzi o promile w żyłach ubezpieczonego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 30 Sty 2023 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
leciałem kiedyś z takim delikwentem, leżał na noszach na oparciach foteli kilku rzędów na końcu samolotu, pielegniarka siedziała obok i czytala ksiązkę. nie pamiętam linii etiopian albo emirates.
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Sty 2023 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
W sumie dobrze, ze temat wyplynal, bo sprawdzilam swoja polise roczna i bylo ograniczenie do 31 dni w podrozy, a moja najblizsza bedzie miala 38 dni. Musialam wykupic upgrade na dluzszy wyjazd.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 30 Sty 2023 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 321
Loty: 229
Kilometry: 561 958
niebieski
monroe napisał(a):
lahcimmm2 napisał(a):
bliskiego znajomego potrącił samochód w Kenii. Potrzebny jest pilny transport medyczny do Polski!

Bieganie poza terenem hotelu i potrącenie przez pijanego Kenijczyka? Temat coraz bardziej znany...
Powodzenia dla znajomego :)
Tak z ciekawości, to możesz rozwinąć temat?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 30 Sty 2023 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@naimad
Ja o tym wiem z "drugiej" ręki od kogoś, kto był w Kenii w tym samym czasie więc nie chcę się wypowiadać w szczegółach w tym temacie - musieliby to zrobić albo sami poszkodowani (ponoć było ich kilku, z czego jeden najdotkliwiej) albo autor wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Sty 2023 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
naimad napisał(a):
monroe napisał(a):
lahcimmm2 napisał(a):
bliskiego znajomego potrącił samochód w Kenii. Potrzebny jest pilny transport medyczny do Polski!

Bieganie poza terenem hotelu i potrącenie przez pijanego Kenijczyka? Temat coraz bardziej znany...
Powodzenia dla znajomego :)
Tak z ciekawości, to możesz rozwinąć temat?



Kenia jest miejsce gdzie jest sporo płaskowyżu, wiem,zę coraz wiecej nawet amatorów biegania jeździ tam trenować. Tak jak np. niektórzy jeżdzą na Kanary/ Calpe/ trenować sobie na szosie. Oczywiscie mówie o totalnych amatorach, którzy to robią z własnej nieprzymuszonej woli, więc może to case takiego biegacza amatora. Oczywiscie niektóre treningi odbywają się na stadionach, ale niektóre normalne bieganie uliczne itp/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 30 Sty 2023 19:04 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
luftairways napisał(a):
leciałem kiedyś z takim delikwentem, leżał na noszach na oparciach foteli kilku rzędów na końcu samolotu, pielegniarka siedziała obok i czytala ksiązkę. nie pamiętam linii etiopian albo emirates.


Bywają sytuacje gdy dla transportu medycznego wymontowuje się cały rząd siedzeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 30 Sty 2023 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1195
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Dobry wątek ku przestrodze, nawet dla doświadczonych podróżników.
Aż mnie ciarki przeszły na wspomnienie własnej głupoty, kiedy to kilka tygodni temu ZAPOMNIAŁAM kupić ubezpieczenia przed wyjazdem do Kenii.
O tym, że nie mam ubezpieczenia przypomniało mi się na środku skrzyżowania w Nairobi, kiedy wraz z dzieckiem i mężem próbowaliśmy przedostać się na drugą stronę ulicy, lawirując między samochodami - nigdy nie zapomnę tego uczucia, ani też mało przyjemnych kilku kolejnych dni, kiedy czekaliśmy aż ubezpieczenie kupione za granicą nabierze mocy.
Do dziś nie wiem jak mogłam tak dać ciała.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
TIT uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 30 Sty 2023 20:33 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
Niektórzy ubezpieczyciele robili coroczne podsumowania najdroższych pomocy medycznych. To bardzo poważne kwoty.
Np. Mondial:
2017 - https://mondial-assistance.pl/centrum-p ... assistance
2018 - https://mondial-assistance.pl/centrum-p ... -2018-roku
2019 - https://mondial-assistance.pl/centrum-p ... ln-zlotych

Wydaje mi się, że były późniejsze ale nie mogę wyszukać.

Odnośnie pomocy rezydenta raczej nie ma na co liczyć poza podstawową informację gdzie dzwonić i jak załatwiać itp. to za duża odpowiedzialność, ew. koszty i pretensje jeśli będzie coś nie tak. Nikt im za dodatkową pracę niestety nie płaci.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 30 Sty 2023 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
MTalma napisał(a):
@dg72 rankomat mi pokazuje taniej. Tydzień USA od 1 lipca.

W Revolucie Metal jest chyba 10 mln € - Allianz.
Revolut nie jest zly, a nawet dobry - z jednym wyjatkiem: jesli wyjazd choc posrednio zwiazany jest ze sprawami sluzbowymi (spotkania biznesowe, targi, itd), to wg polisy ochrona nie dziala.

Przydalaby sie mozliwosc rozszerzenia tej ochrony, lub jakas analogiczna polisa u konkurencji ktora nie mialaby takich wylaczen...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 30 Sty 2023 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1259
srebrny
Jeśli będzie wiadomo jak rozwiązała się sprawa uzezpieczenia w TU Europa, to będę wdzięczny za opisanie - ostatnio cały czas kupuję u nich, bo mają bardzo dobry stosunek ceny do warunków - przyzwoite sumy, włączenie wydarzeń po alkoholu, full ubezpieczenie covidowe za cenę ubezpieczeń z dużo gorszymi warunkami. Warto byłoby wiedzieć czy nadal im ufać.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 30 Sty 2023 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
@ncn Ja mam z TU Europa dobre doświadczenie. Zwrócili mi kwarantannę Covidową, bardzo szybko i wszystko cacy z rachunków (trochę tylko na ich przeliczeniach walut wyszedłem niekorzystnie, ale to grosze). Tylko, że to były kwoty rzędu 1k euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 30 Sty 2023 23:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
@maginiak też mi się kiedyś zdarzyło zapomnieć. A co do "nabierania mocy", to pamiętam, że wtedy pogrzebałem w kilku OWU i wybrałem Wartę, bo ważne było już od następnego dnia mimo tego, że byłem już za granicą - rzeczywiście u innych wychodziło, że jest kilkudniowy okres karencji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maginiak lubi ten post.
maginiak uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 30 Sty 2023 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 464
srebrny
Z TU europa kupowałem ubezpieczenie od rezygnacji i zawsze zwracali bez marudzenia, ale były to kwoty max kilka tysięcy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 30 Sty 2023 23:40 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
Rankomat jest w miarę ok na początek bo można te różne opcje typu alko albo kupowanie poza granicami PL wyklikać i często ceny są lepsze niż bezpośrednio na stronie ubezpieczyciela


Ostatnio edytowany przez ibartek, 31 Sty 2023 00:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 31 Sty 2023 00:35 

Rejestracja: 28 Sty 2023
Posty: 51
W świecie biegaczy informacja mocno się niesie, więc chyba nie ma co robić wielkiej tajemnicy o wypadku - powstała publiczna zbiórka: https://zrzutka.pl/kzzfh6
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 31 Sty 2023 00:55 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Z wątku wynika, że przecież ma ubezpieczenie....
Chociaż po ogłoszeniu zbiórki 30000 zł. dla brata Rodowicz - bo siostry nie stać na pomoc i 10000 USD przez rodzinę (czworo dzieci z rodzinami) dla Jana A.P. Kaczmarka, już chyba żadna zrzutka mnie nie zdziwi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 31 Sty 2023 02:35 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
leinad napisał(a):
W świecie biegaczy informacja mocno się niesie, więc chyba nie ma co robić wielkiej tajemnicy o wypadku - powstała publiczna zbiórka: https://zrzutka.pl/kzzfh6
To ma ubezpieczenie czy nie ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group