Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Kwi 2016 17:23 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Miałem jakiś czas temu przyjemność korzystać kilkukrotnie z lotów Virgin Australia. Wszystko było bardzo spontaniczne i nie dopilnowałem sprawy z milami. Mam jeszcze trochę czasu na "claim missing miles". Myślałem nad wrzuceniem ich do programu Etihad, gdyż uważam go za najkorzystniejszy w tej sytuacji. Jednak zdecydowanie nie będę korzystał w najbliższym czasie z przelotów tej lini lotniczej. Za to czeka mnie sporo lotów naszym narodowym przewoźnikiem. Pojawiła się ostatnio możliwość dodania mil z Virgin Australia do Air New Zeland, które jest w star alliance, aczkolwiek prawdopodobnie nie podlega pod programy jak miles&more. Jak polecacie rozwiązać całą tę sytuację, proszę o wszystkie pomysły.

Mam jeszcze jeden odbyty lot linią Fiji Airways, jednakże z tego co znalazłem jedynym programem gdzie mogę rozliczyć mile jest American Airlanes. Czy to prawda? Czy mógłbym w jakikolwiek sensowny sposób przetransferować te mile do ciekawszego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 28 Kwi 2016 22:00 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Podbijam, żadnych pomysłów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Kwi 2016 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
http://www.wheretocredit.com/virgin-australia
http://www.wheretocredit.com/fiji-airways
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Kwi 2016 23:45 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
wheretocredit oczywiście było pierwszym miejscem gdzie szukałem rozwiązania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Kwi 2016 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Co do Fiji Airways to ja osobiście wybrałabym Alaska Airlines zamiast AA ponieważ mają wielu zróżnicowanych partnerów (min. AA/BA/CX/QF/LA z OW oraz AF/KL/AM/KE z SkyTeam jak i niezrzeszone linie takie właśnie jak EK/FI/FJ/HU), a w AA jesteś ograniczony tylko do OneWorld. Mile tam nie wygasają jeżeli utrzymujesz konto aktywne (w AA tak samo).

Co do Air NZ - oczywiście wykorzystasz mile na loty *A, musisz jednak zadzwonić na ich infolinię (z komunikatorów internetowych takich jak Skype czy Viber zrobisz to za darmo dzwoniąc na amerykański (1-800) numer, lub za naprawdę małe pieniądze na brytyjski czy nowozelandzki). Jednak co najważniejsze musisz pamiętać, że jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem AirPoints (Air NZ) to punkty za loty wstecz możesz naliczyć TYLKO na loty odbyte nie więcej niż 30 dni przed przystąpieniem do programu.
No i pamiętaj też, że jeżeli nie masz wystarczająco wielu mil na nagrodę to punkty naliczane za niektóre klasy rezerwacyjne przez Air NZ za loty np. LH czy LO mogą być niższe (lub może ich nie być wcale w zależności od klasy) od innych programów *A.
Góra
 Profil Relacje PM off
rqs uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group