Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Paź 2021 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1407
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
„Transavia właśnie ogłosiła otwarcie 8 nowych tras i 11 rozszerzeń usług latem 2022 roku, w tym nowe połączenie między Ponta Delgada i Paris-Orly – które zostanie otwarte na początku lipca 2022 roku. Razem z Bilbao, La Palma, Erewan, Podgorica, Glasgow, Lublana i Skiathos, to jedna z wyjątkowych tras, które tania linia lotnicza z grupy Air France-KLM dodaje do swojej sieci w okresie od 27 marca do 29 października 2022 r.”, mówi firma w oświadczeniu.
Połączenie między Paryżem a Ponta Delgada będzie miało do dwóch lotów tygodniowo, w środy i niedziele.
http://www.iloveazores.net/2021/10/em-2 ... i6VRpMihcY
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#22 PostWysłany: 16 Lut 2022 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1407
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Linia lotnicza Transavia uruchomi nową trasę między Porto a Ponta Delgada od 27 marca 2022 r.

W wydanym oświadczeniu Transavia, tania spółka zależna grupy Air France-KLM, przypomina, że ​​niedawno ogłosiła dwie nowe letnie trasy łączące Paryż i Amsterdam z wyspą São Miguel na Azorach.
http://www.iloveazores.net/2021/12/nova ... Ym8l3FB9zI
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Sie 2022 17:22 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Zastanawiam się nad zakupem biletu Transavii z Orly do Krk w grudniu 2022 bo akurat pasuje mi czasowo i cenowo na powrót. Obawiam się, że do grudnia połączenie może jednak wylecieć z rozkładu. Wie ktoś czy w takiej sytuacji HV nie robi problemów ze zwrotem środków za bilet na kartę? Nie chcę się bawić w żadne vouchery, których i tak pewnie nigdy bym nie wykorzystał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 23 Sie 2022 18:42 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Jeśli kupisz u nich na stronie to przy anulacji bez problemu oddają ci na metodę płatności której użyłeś.
Góra
 Profil Relacje PM off
freddy_gonzalez uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 17 Sty 2023 13:11 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
Transavia wycofuje się z Krakowa.

https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosc ... 16548.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 11 Mar 2024 08:31 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 73
Hej, niebawem lecę Faro (Transavia) -> Amsterdam a potem KLMem do Polski. Transavia mowi, że jeśli nie zmieszczę się w 70 pierwszych bagaży podręcznych na pokładzie, to darmowo mogą mi je zabrać do luku. Co w przypadku, kiedy ja chce, żeby zabrali mi podręczny do luku? Ktoś próbował nadać podręczny, jeszcze przed kontrola bezpieczeństwa? Podczas mojego pierwszego lotu miałem wrażenie, że wszystkie bagaży wzięli na pokład, nikomu nie odmawiali.

Jeśli zabiorą bagaż, to czy będę mógł odebrać go dopiero w Polsce? Mam długą przesiadkę w Amsterdamie i zamierzam trochę pozwiedzać, dlatego fajnie byłoby się pozbyć dużych podręcznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Mar 2024 10:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
bagaz-klm-transavia,228,172210

Tak będziesz mógł nadać w Faro, w stanowisku check in, bagaż i odbierzesz go w Polsce
Góra
 Profil Relacje PM off
puniek8 uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 12 Mar 2024 09:15 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 73
Rozmawiałem teraz z Transavia poprzez WhatsApp i powiedziano mi, że jeśli sam nadam podreczny przy checkinie to bede musiał zaplacic i sugerują, zebym po prostu był jednym z ostatnich przy gate, zeby zabrali mi za darmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Mar 2024 09:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
Niech przestaną palić jointy w robocie

https://www.transavia.com/help/en-uk/lu ... nd-luggage

Can I also check in my cabin bag?
Yes please! You can drop off your cabin bag at the check-in desk. This leaves your hands free and allows you to go through the security faster.
Góra
 Profil Relacje PM off
puniek8 lubi ten post.
puniek8 uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 12 Mar 2024 09:34 

Rejestracja: 30 Sie 2022
Posty: 73
Ale masakra. Oczywiście się upewnię się jeszcze przy checkinie, ale czy jesli dalej z Amsterdamu mam lot do Krakowa ( KLM) to bagaż będzie do odbioru w Krakowie, czy Amsterdamie? Chciałbym uniknąć sytuacji, gdzie Transavia rzuci nasze bagaże na taśmę w Schipol a ja będę zwiedział miasto w tym czasie :D

Dzięki @Zeus za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Mar 2024 09:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
Do Krakowa. Znajomi nie raz latają z LIS/OPO do KRK via AMS gdzie pierwszy lot to HV i drugi KL i bagaż do odbioru w KRK.

bagaz-klm-transavia,228,172210#p1630528
Góra
 Profil Relacje PM off
puniek8 lubi ten post.
puniek8 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group