Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Mar 2021 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Znalezione na FT.
Byłoby lepiej w odwrotną stronę, ale może da się z tego wykrzesać coś ciekawego :)
Na GF wygląda to np. tak:

Image

Co prawda w podsumowaniu na GF pokazuje się coś o Y+, ale na Expedii jest jak najbardziej C.

Co o tym sądzicie?

Edit: widzę nawet za 3.900 :)
Daty są chyba do początku września.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 03 Mar 2021 12:36 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Całe US i Kanada wchodzą, także np. Alaska, niektóre opcje także w kolejnych miesiącach. Niezłe ceny są także ex CAD do DXB, DEL itp. (tam gdzie lata AC) , no ale aktualnie to wszystko teoria przy restrykcjach.

Edit: klasa rezerwacyjna R - to nie jest koszyk biznesowy w AC.


Ostatnio edytowany przez marek2011, 03 Mar 2021 12:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Mar 2021 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
No właśnie, te restrykcje... Patrzę na to bardziej pod kątem "inwestycyjnym", jako na bazę do przeniesienia na inny termin, inną trasę, itp. Nie analizowałem jednak do tej pory AC w tym zakresie.
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Mar 2021 12:49 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
@tropikey: chyba jednak fake promocja - klasa rezerwacyjna nie wskazuje na biznes, strona AC tego nie widzi też. Mapowanie taryf złe raczej.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 03 Mar 2021 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Tak, mam świadomość, że coś tam nie gra, ale na Expedii pokazuje normalnie business:

Image

W sumie, skoro można u nich anulować w ciągu 24h, można byłoby zaryzykować :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Mar 2021 17:04 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Miałem w AC lot do Bostonu w tym roku, po covidowej anulacji pierwsza ich reakcja na refund (tak przekazał myTrip) to środkowy palec, dopiero po moim mailu, że wylot był z UE i obowiązują inne zasady dostałem wreszcie hajs po pół roku...
https://www.forbes.com/sites/sandramacg ... e-flights/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group