Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 192 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 26 Paź 2015 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
I w ogóle skrócili czas jaki można bilety w koszyku trzymać. Wrzuciłem do koszyka, żeby spytać znajomych czy chcą wieczorem, wchodze za chwilę coś sprawdzić, a tutaj info że za 30 minut mój koszyk będzie wyczyszczony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 26 Paź 2015 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Cały czas te bilety pojawiają się i znikają. Przed paroma minutami kupiłem kumplom z Wrocławia 3 bilety obok siebie w sektorze 340.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 26 Paź 2015 19:16 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Ja się podzielę sposobem, który pozwolił mi obejrzeć mecz z Gruzją całkowicie 4FREE, na Irlandię też mogłem jechać, ale akurat byłem na Cyprze.

Mianowicie można zapisać się jako animator w firmie Stageman, która obsługuje mecze dla PZPN. Polega to na tym, że przed meczem wchodzimy na murawę z jedną z flag narodowych, lub tą z jakimś logiem, a po wykonaniu swojego zadania, szybko się przebieramy i już jesteśmy na stadionie, gdzie wystarczy znaleźć wolne miejsce. Z Gruzją siedzieliśmy na naprawdę dobrych miejscach, nie wiem jak to wyglądało z Irlandią, ale na mecze towarzyskie to chyba bez kłopotu można sobie znaleźć jakieś krzesełko.

Nie wiem na jakiej zasadzie są wybierane te osoby do obsługi meczów, mi to kolega załatwił po znajomości, ale jak ktoś chce obejrzeć mecz za darmo to polecam.

Poza darmowym wejściem na mecz dostaje się także koszulkę "Łączy nas piłka" (szału nie robi, ot zwykła koszulka z nadrukiem) no i co jak co, ale Mazurek Dąbrowskiego śpiewany na murawie Stadionu Narodowego to wspaniałe przeżycie.

Minusem jest to, że trzeba być na stadionie kilka godzin przed meczem, bo zbiórka jest wcześnie, próba rozkładania flag i jakieś tam pierdoły, ale potem jest czas żeby sobie obejrzeć stadion, jak się pokaże plakietkę i pogada z ochroniarzami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 27 Paź 2015 21:57 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/ ... i-czechami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 28 Paź 2015 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2015
Posty: 8
Przed momentem było dostępnych 15 biletów na G11 na Polska-Islandia, już nie ma, w tym momencie 29 dostępnych na G19.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 29 Paź 2015 17:40 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Paręset biletów na Polska - Islandia, również te za 40 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 29 Paź 2015 17:48 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 160
D6 za 40PLN dostępne jeśli ktoś potrzebuje :) na 13 listopada Polska:Islandia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 02 Lis 2015 18:36 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Czy we Wrocławiu, tak jak w Warszawie, można wejść dowolną bramką?

Pytam, bo mam w koszyku dwa bilety na Polska - Czechy, ale na przeciwległe trybuny. A chciałbym iść z szwagrem na jeden sektor i stanąć sobie na samej górze. Zmiana sektora na pdfowym bilecie nie jest problemem, ale nie wiem czy kod kreskowy jest przypisany do dowolnej bramki czy do konkretnej.

---------------------

Nieaktualne - kupiłem dwa obok siebie. Ogólnie kilka sztuk co jakiś czas się pojawia, więc warto śledzić kupbilet.pl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 02 Lis 2015 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Ja w sobote nawet zdolalem kupic 5 biletow obok siebie we Wroclawiu. W sumie siedzialem przez 30 minut na stronie kupbilet.pl i ja odswiezalem caly czas. W koncu sie udalo :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 02 Lis 2015 19:17 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Polecam też nie sugerować się samą informacją o ilości biletów w danym sektorze po najechaniu kursorem. Czasem jest napisane, że są, a po wejściu na sektor nie ma. A często niby jest napisane "brak miejsc", a po kliknięciu na sektorze widać kilka sztuk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 05 Lis 2015 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Jeśli ktoś ma ochotę sprzedac bilety obojetnie która kategoria, ale w liczbie 3-4 to chętnie kupie. Wiadomości priv.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 05 Lis 2015 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Wrzucili coś dzisiaj na Wrocław ? Siedzę od 3 godzin i nic :(

e: Coś teraz wrzucają. Udało mi się kupić 2 miejsca obok siebie na 206 :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Robaku uważa post za pomocny.
 
      
#73 PostWysłany: 06 Lis 2015 03:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Kolejny rywal Biało-Czerwonych przed EURO to... Chorwacja !!
Mecz odbędzie się 26 marca 2016 roku w Krakowie na stadionie Wisły Kraków.
info: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ka ... wie/hg375s
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 07 Lis 2015 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” uprzejmie informuje, że w związku z organizowanym w dniu 13 listopada 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie meczem Polska – Islandia, osoby posiadające: bilet na mecz, bilet - zaproszenie lub akredytację PZPN będą mogły bezpłatnie podróżować pociągami KM na obszarze 1. strefy biletowej aglomeracji warszawskiej.

Uprawnienia będą obowiązywały od godziny 6.00 w dniu 13 listopada 2015 roku do godziny 1.00 dnia 14 listopada 2015 roku.


źródło: http://www.mazowieckie.com.pl/pl/przejazdy-na-mecz-polska-islandia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 07 Lis 2015 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
No to w końcu Europa w Polsce. Często spotykany zabieg. z tego co pamietam taki bilet też honorują w autobusach ZTM.

wojtekf93 napisał(a):
Wrzucili coś dzisiaj na Wrocław ? Siedzę od 3 godzin i nic :(

e: Coś teraz wrzucają. Udało mi się kupić 2 miejsca obok siebie na 206 :D


Dzięki za info, bo w Wawie tez wróciło sporo biletów na różne sektory.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 07 Lis 2015 20:42 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 331
almukantarant napisał(a):
Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” uprzejmie informuje, że w związku z organizowanym w dniu 13 listopada 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie meczem Polska – Islandia, osoby posiadające: bilet na mecz, bilet - zaproszenie lub akredytację PZPN będą mogły bezpłatnie podróżować pociągami KM na obszarze 1. strefy biletowej aglomeracji warszawskiej.

Uprawnienia będą obowiązywały od godziny 6.00 w dniu 13 listopada 2015 roku do godziny 1.00 dnia 14 listopada 2015 roku.


Na wszystkich tegorocznych meczach reprezentacji w Warszawie oraz na finale LE tak było (w tym również bezpłatny przejazd miejską komunikacją autobusową i metrem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 07 Lis 2015 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Ok, ale może jednak komuś kto pierwszy raz jedzie na mecz przyda się taka informacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 09 Lis 2015 01:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Aktualizując mój poprzedni post w tym temacie.
Kolejnymi rywalami Biało-Czerwonych przed EURO będą Irlandia Północna i Chorwacja!
(Jeżeli nie wylosujemy tych drużyn jako rywali w fazie grupowej).
Tak czy inaczej miejsca i daty kolejnych meczów są ustalone.

Mecz z Irlandią Północną odbędzie się 23 marca 2016 roku w Poznaniu

Spotkanie z Chorwacją odbędzie się 26 marca 2016 roku w Krakowie na stadionie Wisły Kraków.
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 14 Lis 2015 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Fabiański opuścili zgrupowanie reprezentacji Polski - poinformował na Twitterze dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Tomasz Włodarczyk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 14 Lis 2015 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Można się było spodziewać takich ruchów, nikt też nie podpisuje kupnem biletu umowy na wyjściowy skład ale wiele osób może czuć się co najmniej zwiedzionych ... Zwłaszcza, że to Wrocław, inny region Polski i ludzie z okolic co nie mogą sobie pozwolić na Warszawę chętnie wbiją ta ten mecz i chcieli by widzieć najlepszych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 192 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group