Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Cze 2011 11:44 

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 149
Witajcie,
Cytuj:
Wszystkie pojemniki z płynami nieprzekraczające limitu 100 ml pojemności powinny swobodnie mieścić się w przezroczystej, zamykanej torbie plastikowej o pojemności 1 l i wymiarach 20 cm x 20 cm.


Nigdy tego nie musiałem kupować, tak więc pytanie, gdzie je dostane?:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#2 PostWysłany: 22 Cze 2011 12:07 

Rejestracja: 17 Mar 2011
Posty: 26
Na lotnisku w Pyrzowicach (KTW) rozdają za darmo. Miałem kupioną w Rossmanie, ale poprosili o przepakowanie do ich własnego - podobno dlatego, że chcieli być pewni, że nie przekraczam sumarycznej objętości płynów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Cze 2011 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
Ja kupilem w sklepie-hurtowni papierniczej. Fakt ze musialem od razu kupic 100 szt.
A jak lecialem do Wloch z Krakowa to na lotnisku przy odprawie za darmo mozna bylo wziąć..
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 21 Kwi 2017 00:37, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Cze 2011 12:25 

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 149
Czyli rozdawanie tych torebek przy odprawie jest standardem, czy jednak zaopatrzyć się wcześniej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Cze 2011 13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
Wez kup jednak wczesniej. Roznie to bywa, a koszt niewielki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Cze 2011 13:24 

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 149
Szukać tego w sklepach papierniczych? Czy marketach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Cze 2011 13:42 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
W sklepach z AGD.
Tam, gdzie sprzedają worki na śmieci.
Tam, gdzie sprzedają "mydło i powidło" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Cze 2011 14:59 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
wg mnie to zbedny wydatek, bo jesli juz na lotnisku wymagaja torebek, to mozna je dostac za darmo lub kupic za symboliczna kwote, np. 1 pln/eur. z odwiedzonych przeze mnie lotnisk jedynie w luton i charleroi kazali mi spakowac plyny w torebke. zazwyczaj nie pakuje ich do osobnej torebki i nikt nie zwraca na to uwagi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Cze 2011 15:08 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
almal napisał(a):
Ja kupilem w sklepie-hurtowni papierniczej. Fakt ze musialem od razu kupic 100 szt.
A jak lecialem do Wloch z Krakowa to na lotnisku przy odprawie za darmo mozna bylo wziasc.


Na lotnisku w Krakowie obecnie sa dostepne te torebki? Lecialem z krakowa w lutym ale nie pamietam czy wtedy były dostepne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Cze 2011 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
gwzd napisał(a):
wg mnie to zbedny wydatek, bo jesli juz na lotnisku wymagaja torebek, to mozna je dostac za darmo lub kupic za symboliczna kwote, np. 1 pln/eur. z odwiedzonych przeze mnie lotnisk jedynie w luton i charleroi kazali mi spakowac plyny w torebke. zazwyczaj nie pakuje ich do osobnej torebki i nikt nie zwraca na to uwagi


egazakli, tez mi sie rzadko zdarza wypakowywac, a zeby mi kazali kupic to jeszcze mi sie nie zdarzylo - jesli juz to wyciagali z kieszeni ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Cze 2011 21:14 

Rejestracja: 14 Gru 2010
Posty: 102
na większości lotnisk można takie woreczki dostać za darmo. na niektórych, ale to mega rzadko, trzeba cośtam zapłacić, typu 50 ojro centów. W KTW na pewno są za darmo - do odbioru w punkcie informacyjnym w terminalu A - taki okrągły kiosk na środku. W KRK woreczkiem można się poczęstować przed samą kontrolą bezpieczeństwa - tam leżą te woreczki + takie śmieszne szpitalne woreczki na buty :P ;) hehehe
a na reszcie polskich lotnisk nie pamiętam... wiem, że w Weeze trza płacić. Ale w CPH i FRA np. są za darmo.

woreczek można kupić w jakimś papierniczym albo coś (np. w Skarbku w Katowicach), ale rzeczywiście czasami się rzucają, że wymiarowo nie pasują...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Cze 2011 13:29 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 78
seba216 napisał(a):
almal napisał(a):
Ja kupilem w sklepie-hurtowni papierniczej. Fakt ze musialem od razu kupic 100 szt.
A jak lecialem do Wloch z Krakowa to na lotnisku przy odprawie za darmo mozna bylo wziasc.


Na lotnisku w Krakowie obecnie sa dostepne te torebki? Lecialem z krakowa w lutym ale nie pamietam czy wtedy były dostepne.


Są dostępne. Pamiętam, że stojak z nimi jest po lewej stronie przed kontrolą bezpieczeństwa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Cze 2011 13:38 

Rejestracja: 24 Maj 2011
Posty: 64
Loty: 48
Kilometry: 50 130
Czy wie ktoś czy torby rozdawane są także w Rzeszowie na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Lip 2011 22:52 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
Czy takie będą OK?

http://allegro.pl/woreczki-foliowe-z-ta ... 72962.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Lip 2011 23:00 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
szyper napisał(a):


W myśl przepisów ma być zapięcie strunowe, więc nie. W praktyce zależy jakie lotnisko i na jakiego człowiek trafisz. Na Okęciu np nie wymagają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Lip 2011 20:13 

Rejestracja: 08 Lis 2010
Posty: 68
Loty: 193
Kilometry: 361 281
Zgadzam się z Osiekiem.
Ja na własnej skórze sprawdziłem również, że wielokrotnie w ogóle nie było takiej konieczności.

A torebki - wypróbowane - Jana Niezbędnego były bez problemu do kupienia w markecie Carrefour Express. W Rossmanie swego czasu były również strunowe, małe kosmetyczki z grubej przezroczystej folii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Lip 2011 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 225
Loty: 189
Kilometry: 307 053
niebieski
Jak ktoś ma "mniej-więcej" tej wielkości przeźroczyste woreczki śniadaniowe, to też może śmiało spróbować. Często tak robię i zakręcam końcówkę, i jeszcze nikt mi nie zwrócił uwagi że jest coś nie tak :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Lip 2011 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6420
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
W Rzeszowie torebki rozdają przy kontroli bezpieczeństwa. Mnie poprosili o przepakowanie z torebek z Rossmanna do tych które oni rozdawali przy kontroli bezpieczeństwa ale tylko dali i się nie czepiali. Użyliśmy ich dopiero przy powrocie z Girony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 16 Cze 2012 23:42 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 4
A wiecie jak to jest w Gdańsku? Dają tam takie woreczki czy trzeba sie zaopatrzyc wczesniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Cze 2012 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2012
Posty: 265
W sumie ciekawe, że trzeba mieć woreczki strunowe. Ja latam od niepamiętnych czasów z przezroczystą torebką plastikową na zatrzask w bagażu podręcznym i nikt nigdy i nigdzie nie kazał mi się przepakowywać. A jak przystało na damską mini kosmetyczkę jest wypchana po brzegi.... :D
_________________
'The journey is what brings us happiness... not the destination'
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group