Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Mar 2016 12:45 

Rejestracja: 24 Lut 2016
Posty: 2
Nigdy w życiu nie miałem okazji podróżować samolotem stąd dla obeznanych moje pytanie może wydawać się dość głupie. Lecę do Włoch na weekend i zamierzam spakować się w torbę sportową, ani trochę nie utwardzaną. Może być z tym problem?

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 01 Mar 2016 12:46 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nikt nie zwróci na to uwagi, ale uważaj jeśli chcesz brać ze sobą butelki (raczej taki bagaż nie jest delikatnie odkładany z miejsca na miejsce)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Mar 2016 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 778
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Możesz spakować się nawet w worek parciany, byle by mieścił się w wymiarach i wadze określonej przez linię lotniczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Mar 2016 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 152
Też mam taką, nie za dużą nie za małą, taką w sam raz
Na kilka dni wyjazdu wystarczy
Ważne jest to że jak mnie poprosza to zawsze się zmieści do stelażu nawet w Wizzair, wygląda trochę komiczne jak "wylewa" się na boki, ale ważne że zawsze przechodzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Mar 2016 16:59 

Rejestracja: 24 Lut 2016
Posty: 2
Dzięki!
Mam jeszcze jedno pytanie na trochę inny temat, ale nie będe zakładał nowego tematu. Będę wracał z Włoch sam i chciałbym przewieźć 1-2 butelki wysokoprocentowego alkoholu, a brakuję mi 2-msc do 18-tki. Mogę mieć z tym jakiś problem?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Mar 2016 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Nie. Przecież to Twój 18. rok życia.

PS Włochy mają lokalne przepisy - albo 16. , albo 18.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Mar 2016 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 778
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Z przewozem nie będzie problemu.
Osoby poniżej 17 roku życia nie mogą przewozić wyrobów alkoholowych i tytoniowych.

Patrz punkt 4. https://granica.gov.pl/faq.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Mar 2016 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 152
jezeli bedzie to bagaz rejsowy z tymi butelkami nie bedzie problemu
jezeli podreczny to wypijesz zawartosc butelek przed bramkami bezpieczenstwa i na pewno bedziesz mial wspaniala podroz
w takim razie wszystkiego naj.... z okazji 18-ki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group