Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Cze 2023 07:37 
Awatar użytkownika

Loty: 82
Kilometry: 200 035
Cześć, w zeszłym tygodniu wystartowała nowa edycja letniej gry Multisport, w której można zgarnąć thermomixa, zegarek sportowy garmin, zestaw gadżetów sportowych, bony 25zł/50zł do allegro, pyszne.pl, decathlon, empik.

Co roku biorę w tym udział i zawsze zgarniam minimum 2 bony po 25zł do allegro/pyszne.pl

Do tego na koniec wygrywam np. zestaw gadżetów sportowych, albo jakieś sanki xD
Główne nagrody (thermomix) są raczej ciężkim tematem, trzeba mieć sporo szczęścia, ale myślę, że dla samych bonów zdecydowanie warto, tym bardziej, jeżeli i tak się używa karty multisport :)

Chętnie podzielę się swoimi wskazówkami jak minimalnym nakładem czasu (5-10min tygodniowo) zebrać MINIMUM 2 bony po 25zł (bez zapraszania znajomych) podczas letniej gry, w zamian tylko oczekuję rejestracji z mojego kodu polecającego - zapraszam na priv 😃
Letnia gra jest dla każdej osób posiadającej dowolną kartę multisport.
 Relacje PM off
bizqit lubi ten post.

#2 PostWysłany: 13 Cze 2023 07:50 

Loty: 57
Kilometry: 108 436
niebieski
z roku na roku coraz gorzej , ja wiem ze 50 zł to też jest jakiś pieniądz ale z każdym rokiem ta gra robi się coraz bardziej żenująca etc :)
 Relacje PM off
szyderca87 lubi ten post.

#3 PostWysłany: 13 Cze 2023 07:55 
Awatar użytkownika

Czy ja wiem, mam wrażenie, że właśnie teraz co roku "odgrzewają kotleta", zadania są bardzo podobne, jak ktoś korzysta z karty 2 razy w tygodniu to naprawdę nie ma żadnego problemu ze zdobyciem punktów na te bony łącznie 50zł i nie trzeba tam szczególnie poświęcać czasu :)
Ja staram się o thermomixa lub zegarek sportowy garmina, dlatego też zależy mi na zaproszeniu ludzi z moich kodów zaproszeń :)
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 14 Cze 2023 08:11 
Awatar użytkownika

Loty: 42
Kilometry: 68 941
Hej,
sam biorę w tym udział tylko teraz weź pod uwagę, że w tej edycji będzie trzeba się trochę bardziej nagimnastykować bo nie tylko siłownia jest liczona tylko w każdym tygodniu są różne - basen, sauna, ścianka wspinaczkowa, taniec, squash itp
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 14 Cze 2023 08:19 
Awatar użytkownika

Skąd masz taką informacje? Sprawdziłem teraz zasady i regulamin i nic nigdzie o tym nie ma. Nad aktualnym etapem masz dopisek tematyki tygodnia, ale to nie znaczy, że punktujesz tylko za wizyty na basenie, tylko, że artykuł i quizy dotyczącą tej dyscypliny ;)
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 14 Cze 2023 08:24 
Awatar użytkownika

Loty: 42
Kilometry: 68 941
kurde no właśnie się tylko tym sugerowałem :D a idziesz dziś na siłkę? byś dał znać czy zaliczy hehe bo jak tak to bajka
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 14 Cze 2023 08:30 
Awatar użytkownika

W poprzedniej edycji layout wyglądał tak samo i też każdy tydzień był z daną tematyką a punktowanie było za dowolny obiekt :)
Nawet tymi podziałami wyeliminowali by sporo osób z gry, bo zwyczajnie w mniejszych miastach tych wszystkich aktywności nie ma :)
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 01 Lip 2023 07:33 

platynowy
Chcę dołączyć do gry, prośba o kod polecającego na priv (kto pierwszy ten lepszy).

Wbity od @FastMan
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 01 Lip 2023 12:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 245
Kilometry: 299 855
Całkiem fajna akcja, jak ktoś chodzi na siłownie lub basen w miarę regularnie z multisportem to w zasadzie punkty same sie zbierają. Trzeba tylko pamiętać żeby wchodząc skanować aplikacje a nie kartę bo za to są dodatkowe punkty plus wypełniać na stronie te ich quizy czy czytać artykuły
 Relacje PM off
Kothson lubi ten post.

#10 PostWysłany: 07 Sie 2023 08:25 

niebieski
Znajdzie się jeszcze ktoś kto nie dołączył do gry? ;-)
 Relacje PM off  

#11 PostWysłany: 07 Sie 2023 16:02 
Awatar użytkownika

srebrny
Jak ktoś nie dołączył to już raczej nie dołączy bo dzisiaj kończy się obecna edycja

#12 PostWysłany: 04 Cze 2024 07:28 
Awatar użytkownika

Cześć, już jutro startuje nowa edycja letniej gry Multisport, w której można zgarnąć thermomixa, zegarki sportowe garmin, słuchawki JBL, bony 25zł/50zł do allegro, decathlon, empik, zalando

Co roku biorę w tym udział i ZAWSZE zgarniam minimum 2 bony po 25zł do np. allegro, pyszne.pl

Do tego na koniec co roku wygrywam np. zestaw gadżetów sportowych, albo jakieś sanki, w zeszłym roku zgarnąłem zegarek garmina wart ponad 1000zł.
Główna nagroda (thermomix) jest raczej ciężkim tematem, trzeba mieć sporo szczęścia, ale myślę, że dla samych bonów, zegarka, słuchawek zdecydowanie warto, tym bardziej, jeżeli i tak się używa karty multisport.

Letnia gra jest dla każdej osób posiadającej dowolną kartę multisport.

Ostatnio edytowany przez klapio, 04 Cze 2024 09:51, edytowano w sumie 1 raz
reflink
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#13 PostWysłany: 04 Cze 2024 09:55 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 245
Kilometry: 299 855
Dodam że letnią grę multisport którą również polecam można łączyć z wakacyjną promocją w sieci Zdrofit, w Wawie to chyba jeden z popularniejszych klubów:
https://zdrofit.pl/gra-o-forme#pobierz

Przez 30 dni trzeba skorzystać 12 razy z klubu i wtedy dostaje się 50 zł do wydania w sklepach Zdrofit

Rok temu dostawało się przy recepcji karteczkę do zbierania pieczątek ale od tego roku chyba już wszytko działa online. Zabawa ruszyła od wczoraj
 Relacje PM off  

#14 PostWysłany: 05 Cze 2024 13:44 

Tak, teraz wszystko działa w aplikacji Zdrofitu co jest dużo wygodniejsze :) można przez cały okres zgarnąć 3x bon na 50 zł do Zdrofit.

Ostatnio edytowany przez klapio 05 Cze 2024 20:41, edytowano w sumie 2 razy
reflink
 Relacje PM off  

[ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości