Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 30 Paź 2018 23:47 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
W dodatku w PP większość zwrotów jest wyższa niż w Refunder. Poziom wypłat już od 20 zł vs. 45 zł.

Korzystam z obu, ale zdecydowanie korzystniej wychodzi PP, choć np. nie mają zwrotu za Multikino, a ten jest w Refunder.

Więc najlepiej być w obu - zawsze coś się ugra.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#182 PostWysłany: 31 Paź 2018 09:54 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
@skrzat - wiem, ze Refunder ma wtyczke ale cos nie moge jej zainstalowac, wyskakuja jakies bledy w Firefox.

@ms993 - czytalem opinie i wiem, ze jest duzo osob zadowolonych z Planet Plus ale i tak samo sporo negatywnych opinii mozna znalezc.
Mi ich strona *nie podeszla*, a do tego od razu problem z naliczaniem cashback.
Bardziej podoba mi sie po prostu Refunder i goodie ale to tylko moje prywatne odczucia.

@Sudoku - calkiem mozliwe ze zwroty maja wyzsze, tak dokladnie nie sprawdzalem. Tez zalozylem sobie korzystanie z dwoch (trzy programy to juz troche za duzo) i zostawiam w/w.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 10 Gru 2018 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Dziś do pólnocy 50% zwrot 12 zł (2,5 GBP) , przy wydanych 24 zł (5 GBP)
https://www.quidco.com/sign-in/?sign_in_redirect_path=%2Fcampaign%2Fdecember-special-v3-bonus-2018
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 10 Gru 2018 14:37 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
pany z tym quidco to wchodzi aliexpress jak cos.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#185 PostWysłany: 19 Gru 2018 12:06 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Dopiero zaczynam z TopCashback.com i mam coś takiego:
Załącznik:
topc.JPG
topc.JPG [ 25.44 KiB | Obejrzany 7102 razy ]

Jeśli chodzi o status to mam jeden pending i dwa razy confirmed.

Czy to oznacza, że nie mam co liczyć na zwrot?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 19 Gru 2018 12:08 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
poczekaj poprostu jeszcze.
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 lubi ten post.
 
      
#187 PostWysłany: 21 Gru 2018 13:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Taka sprawa: zrobiłem z goodie zakup na stronie Lufthansy, który nie pojawił się w transakcjach. Złożyłem więc reklamację, gdzie nie wpisałem nr zamówienia, bo w mailu od Lufthansy czegoś takiego nie znalazłem, a nie mam zamiaru dzielić się numerem rezerwacji. Dzisiaj reklamacja została odrzucona, jako powód mam: Niewłaściwe dane kontaktowe. Co to właściwie znaczy? czy właśnie brak nr zamówienia czy coś innego?
Ponadto, mimo że była to pierwsza reklamacja, w mailu taki zapis: "Transakcje podlegają tylko dwukrotnej reklamacji. Nie masz już możliwości ponowienia tej reklamacji."

Ktoś przerabiał z nimi reklamacje i może podzielić się doświadczeniem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 22 Gru 2018 16:54 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
@dyzio1 tak jak pisał @michcioj musisz zaczekać. Jeśli po 6 tygodniach od pobytu w hotelu nie będziesz miał payable - czyli kwota cashbacku na zielono to złóż "claima" - szybko i sprawnie odpowiadają i wyjaśniają sprawę (chociaż cały proces reklamacji może niestety trochę potrwać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 lubi ten post.
 
      
#189 PostWysłany: 22 Sty 2019 17:38 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Chyba nie było, więc taka wskazówka dla osób, które będą zakładać konto na topcashback UK: przy rejestracji dostałem welcome gifta w postaci "Plus Membership". Jak gift, to myślałem, że bezpłatnie. Oczywiście błąd :!: Po roku rzeczywiście automatycznie zmieni na zwykłe konto, ale nie doczytałem, że żeby nie pobrali składki, to powinienem w profilu zmienić w ciągu 30 dni na Classic Membership. A tak w sekcji Payout taki komunikacik: "Please note, £5.00 has been retained from your payable cashback below for your annual membership deduction."
Cóż, mea culpa... ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
#190 PostWysłany: 24 Sty 2019 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Konto Plus sie oplaca, nawet za az £5 rocznie (ok. 2 zl miesiecznie), daje bonusy oraz top-up do cashbacku u wielu sprzedawcow.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 24 Sty 2019 00:29 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
Kashpir napisał(a):
Chyba nie było, więc taka wskazówka dla osób, które będą zakładać konto na topcashback UK: przy rejestracji dostałem welcome gifta w postaci "Plus Membership". Jak gift, to myślałem, że bezpłatnie. Oczywiście błąd :!: Po roku rzeczywiście automatycznie zmieni na zwykłe konto, ale nie doczytałem, że żeby nie pobrali składki, to powinienem w profilu zmienić w ciągu 30 dni na Classic Membership. A tak w sekcji Payout taki komunikacik: "Please note, £5.00 has been retained from your payable cashback below for your annual membership deduction."
Cóż, mea culpa... ;)

napisz moze do supportu ze nie wiedziales, i chcesz miec zwykle membership
prosic o cofniecie statusu na classic i zwrot 5 funciakow.
nie wiem jak tutaj, ale w quidco to dzialalo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#192 PostWysłany: 24 Sty 2019 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Takie coś dziś rozsyłajo.Image
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 24 Sty 2019 13:31 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
sluchajcie dziala wam planetplus? od listopada nie zaliczono mi zadnej transakcji, a bylo ich wiele i caly czas wisza.
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal uważa post za pomocny.
 
      
#194 PostWysłany: 24 Sty 2019 13:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Mi komputronik wisi od września, a Marie Zelie i amazon.de od black friday. Okresy zatwierdzeń wcześniejszych zakupów (cyfrowe.pl, allegro, groupon, avans, sferis) miałem ok. 2-3 miesiące, więc myślę, że na te listopadowe można jeszcze trochę poczekać, ale komputronik raczej lipa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 24 Sty 2019 13:59 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
michcioj napisał(a):
sluchajcie dziala wam planetplus? od listopada nie zaliczono mi zadnej transakcji, a bylo ich wiele i caly czas wisza.
Ja mam jedną z przed prawie 2 miesięcy. Nie pojawiła się w oczekujących i musiałem składać reklamację i teraz się pojawiła jako oczekująca. Podejrzewam, że bez kontaktu mailowego się nie obędzie jak miną równo dwa miesiące.
Osobiście korzystam z planetplus jak najrzadziej, na rzecz goodie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 24 Sty 2019 14:01 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
dziwne, bo mi wisza transakcje z wrzesnia, ostatnie zatwierdzenie transakcji bylo w listopadzie. no coz, jeszcze troche poczekam a potem podziekuje planetplus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 24 Sty 2019 15:19 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
michcioj napisał(a):
Kashpir napisał(a):
Chyba nie było, więc taka wskazówka dla osób, które będą zakładać konto na topcashback UK: przy rejestracji dostałem welcome gifta w postaci "Plus Membership". Jak gift, to myślałem, że bezpłatnie. Oczywiście błąd :!: Po roku rzeczywiście automatycznie zmieni na zwykłe konto, ale nie doczytałem, że żeby nie pobrali składki, to powinienem w profilu zmienić w ciągu 30 dni na Classic Membership. A tak w sekcji Payout taki komunikacik: "Please note, £5.00 has been retained from your payable cashback below for your annual membership deduction."
Cóż, mea culpa... ;)

napisz moze do supportu ze nie wiedziales, i chcesz miec zwykle membership
prosic o cofniecie statusu na classic i zwrot 5 funciakow.
nie wiem jak tutaj, ale w quidco to dzialalo.


Potwierdzam napisanie do supportu pomaga.
W moim przypadku tylko zdezaktywowałem automatyczne odnowienie Plusa ale zostało po 30 dniach - trzeba to wyłączać całkowicie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#198 PostWysłany: 29 Sty 2019 00:20 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Topcashback.com: nie polecam wymiany kasy na wirtualną kartę visa.
Bardzo ciężko jest znaleźć miejsce gdzie można tym potem zapłacić.
Nie da się dodać do
revoluta,
curve,
mobilet,
mpay,
masterpass (upaid wallet),
paypal - po dodaniu blokują konto i każą weryfikować (np. dowód+ wyciąg+ weryfikacja karty lub rachunku)
W przypadku dodania do google pay czy visa checkout może i tak dalej odrzucać przy płatności.
Udało mi się bezproblemowo tylko z aplikacją jakdojade.pl - karta dodana i testowy bilet zakupiony :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 16 Lut 2019 20:50 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
Kupiłem 9 stycznia via topcashback.co.uk ubezpieczenie iCarhireinsurance.Zalogowałem się, skorzystałem z linka i kupiłem.Kasa przelana-ubezpieczenie jest.Niestety na koncie topcashback nie ma żadnego zwrotu.Nie wiem czy to ważne ale najpierw kupiłem a potem dopiero kliknąłem w link potwierdzający w topcashback moje konto, ktory dostałem na maila (przyszedł po godzinie od rejestracji).Gdy kupowałem to, mimo iż jeszcze nie potwerdziłem linkiem z maila, bylem zalogowany na swoim koncie.
Kiedy Wam spływa cashback?? minęło ponad miesiąc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 17 Lut 2019 07:35 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Informacja o cashbacku pojawia się na koncie od kilku godzin do 2-4 dni w zależności od operatora. Jeśli cashback się nie naliczy należy zareklamować transakcje przez formularz.
Korzystam z topcashback od ok. 5 lat i tylko na początku miałem problemy z naliczeniem cashbacku.
W Twoim przypadku i tak trzeba napisać do supportu. Dokonałeś transakcji przed aktywacja konta. Może ręcznie będą mogli lub będą chcieli to skorygować .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
benjamin uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group