Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Timișoara
#1 PostWysłany: 25 Cze 2017 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Kilka moich propozycji na przyjemne spędzenie czasu:
Timișoreana - przypadkiem zdarzyło się, że jadłem w tym miejscu 3 razy i nie żałuję. Głównie kuchnia lokalna, ale mają również trochę europejskich klasyków. Do tego jest bardzo tanio - nawet gdy mocno się starałem mój rachunek nie chciał przekroczyć 40 RON (a i za 15 można się najeść).
Załącznik:
Komentarz do pliku: 1
DSC_0035.JPG
DSC_0035.JPG [ 83.49 KiB | Obejrzany 6237 razy ]

Załącznik:
Komentarz do pliku: 2
DSC_0024.JPG
DSC_0024.JPG [ 77.27 KiB | Obejrzany 6237 razy ]

Curtea Berarilor La Fabrică - brewpub zaraz przy lokalnej fabryce, tłumnie odwiedzany przez lokalnych mieszkańców. Samo piwo Timisoreana to przyzwoity, ale wciąż, koncerniak, ale klimat miejsca jest niezwykły. Serwują również jedzenie.
Aethernativ - hipserska pubo-kawiarnia. Osobiście nie urzekło mnie to miejsce, ale wiele poznanych osób się nad nim rozpływało. Jeżeli czujesz, że alternatywny klimat to Twoja przystań - śmiało spróbuj.
Jarvis - moja igiełka wykopana ze stogu siana. Niezwykle przyjemny, ogromy bar, w którym spróbujecie domowej Țuiki(Țuică)! Szeroki wybór szotów i alkoholi. Całość okraszona niezwykłym barmanem, który na koniec zmiany postanowił przyłączyć się do naszej ekipy i pomóc w dalszych degustacjach :) Sprawdź koniecznie!
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
krasnal uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group