Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: tickets.pl
#121 PostWysłany: 21 Maj 2016 17:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Bagaż jest w cenie biletu

Załączniki:
aircanada.JPG
aircanada.JPG [ 61.63 KiB | Obejrzany 7455 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: tickets.pl
#122 PostWysłany: 21 Maj 2016 18:10 

@Seda ostatnio kupowałem na tickets.pl i pobrali mi w PLN.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#123 PostWysłany: 22 Maj 2016 02:53 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 19
Mój błąd nie sprecyzowałam, że lot jest z przesiadką w Toronto.

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 40.75 KiB | Obejrzany 7362 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#124 PostWysłany: 22 Maj 2016 13:16 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Ale jeśli w połączeniu z biletem międzynarodowym, to bagaż jest już w cenie.

Tickets.pl w większości przypadków pobiera kwotę w PLN, w ostatnim kroku jest podana waluta. Nie ma znaczenia skąd wylot.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#125 PostWysłany: 26 Maj 2016 23:03 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
24 maja rano pojawiły się w wyszukiwarkach bardzo tanie loty z BUD do HKG i potem powrót z KUL do BUD na listopad (tak szukałem) - linkami TK,

Cena była ok 1350zł/osoba gdzie pozostałe linie - Qatar, Emirates czy AF/KLM pokazywało 1900-2100.

Nie byłem w stanie od razu zakupić biletów - musiałem poczynić pewne ustalenia - więc pierwsze co mi przyszło do głowy że TICKETS.PL ma możliwość "zamrożenia" rezerwacji na 12 godzin.

Tak też zrobiłem - zarezerwowałem przelot w tej atrakcyjnej cenie ok godziny 8 rano, i wystawiłem w dziale - znalazłem tani lot informację dla innych. Ok godziny 9-10 atrakcyjne ceny zniknęły.

Na forum zostałem poinstruowany przez bardziej doświadczonych ze moje bilety też nie przejdą bo system przeliczy na nowo taryfę. No cóż. Za nie wiedzę się traci - pomyślałem ale postanowiłem spróbować.

Ok godziny 15 dokonałem opłaty (VISA Credit Millennium - płatność z 3D secure) - przeszła bez problemu. Po około godzinie dostałem bilety na maila - za pierwotnie wskazaną kwotę. Wygląda na to że system robi pełną rezerwację (włącznie z kwotą) i pośrednik ma jakiś czas (te 12h?) na potwierdzenie pewnie płatności i wystawienie biletów. Pytanie czy jeśli bym zrezygnował to czy bilet z pierwotną kwotą wraca do sprzedaży?

Z moich obserwacji: Płatności przechodzą w PLN jeśli płatność jest na rzecz tickets.pl a jeśli płatność pobiera bezpośrednio linia lotnicza a tickets.pl tylko swoje opłaty wtedy może być inna waluta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#126 PostWysłany: 07 Sie 2016 15:06 

Rejestracja: 21 Maj 2015
Posty: 30
Płatność kartą kredytową Citi VISA nie przechodzi jako VISA Credit. Przy wyborze innej karty można wybrać walutę rozliczającą transakcję PLN,EUR,GBP,UAH.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#127 PostWysłany: 09 Sie 2016 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Kupowałem już kilka razy w tym OTA i mam raczej dobre wrażenia.
Moje pytanie dotyczy tych bonusów :) mam już prawie 60 złotych, komuś udało się z nich skorzystać? Jeśli tak to przy jakim etapie kupna pojawiała się możliwość wykorzystania? https://tickets.pl/main/bonuses
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#128 PostWysłany: 09 Sie 2016 21:42 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
trzeba ich uzbierać 125 aby można było je wykorzystać
działają dobrze, obniżają cenę lub powodują że bilet jest niemal darmowy (płaci się zawsze 10 zł opłaty)
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#129 PostWysłany: 10 Sie 2016 10:52 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Tylko trzeba pamiętać że chcąc skorzystać z bonusów trzeba wejść na stronę bezpośrednio, nie po przekierowaniu z metasearch. Najlepiej też wyczyścić cookies żeby przy płatności była możliwość użycia bonusa.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#130 PostWysłany: 12 Sie 2016 10:10 

Rejestracja: 07 Sie 2016
Posty: 7
Otrzymalem nastepujacego maila :

Otrzymaliśmy od linii lotniczej informację o możliwości istnienia zduplikowanej rezerwacji na innych portalach czy też w agencjach. Aby linie lotnicze nie anulowały biletu, prosimy o samodzielne anulowanie innych podobnych rezerwacji
(zarówno opłaconych, jak i nieopłaconych), jeżeli takowe istnieją.

Niestety, nie mamy żadnej informacji o tym, z których dokładnie rezerwacji należy zrezygnować. Zachodzi prawdopodobieństwo, że rezerwacja-duplikat została już anulowana. Więcej szczegółowych informacji można otrzymać bezpośrednio od linii lotniczych.

Fakt pojawilo sie kilka nie oplaconych rezerwacji czy to na tickets.pl czy wczesniej na kayaku ze wzgledu na problem z platnoscia moja zagraniczna karta dopiero wszystko poszlo po uzyciu polskiej karty. Praktycznie jestem pewien ze wszystkie nieoplacone rezerwacje sa anulowane (tak wyzej wymienione portale robia po kılku-kilkunastu godzinach bez oplacenia). Czy zwiazku z tym moge spac spokojnie bez obawy ze juz rezerwacja oplacona jedna jedyna nie zostanie anulowana (linia Gulf Air)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#131 PostWysłany: 12 Sie 2016 10:31 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Jeśli masz wystawiony bilet to ja bym raczej spał spokojnie. Ewentualnie zadzwoń do Gulf Air i poproś o anulowanie pozostałych nieopłaconych rezerwacji (ale tak jak piszesz, na 90% pewnie same już się zdążyły anulować).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#132 PostWysłany: 12 Sie 2016 12:13 

Rejestracja: 07 Sie 2016
Posty: 7
Pisalem do Gulf Air mailowo i potwierdzili ze wszystko jest okej ;-) wiec Stambul - Bangkok - Londyn za 897 zl mi Nie przepadnie :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#133 PostWysłany: 07 Wrz 2016 09:03 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Leciałem do Astany liniami UIA, kupione przez tickets.pl . Żadnych problemów, wszystko ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#134 PostWysłany: 08 Wrz 2016 20:59 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 3
Nie polecam tego pośrednika.

Kupiłem u nich bilet na 3 loty po Tanzanii (linie lotnicze Precision Air). Dwa udało się zrealizować ale w trzecim przypadku przy odprawie okazało się, że Tickets.pl jako przewoźnika umownego miało Heli Air Monaco, które utraciło akredytacje IATA kilka dni przed naszym lotem. W tej sytuacji nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Musieliśmy kupować bilet jeszcze raz ale niestety tylko za gotówkę. Gotówki nie mieliśmy i kupiliśmy bilety w innej linii, trochę drożej. Za 2 bilety Zanzibar - Dar Es Salaam zapłaciliśmy 178 dolarów (ok 700 zł). Po powrocie próbowaliśmy odzyskać pieniądze i po 6 miesiącach Tickets.pl przyznało nam odszkodowanie: 141 zł. Kpina.

Oczywiście dodzwonić się do nich bardzo trudno - trzeba spędzić ok 30 min czekając na linii, oczywiści połączenia płatne. W tej sytuacji dodzwonienie się z zagranicy jest kompletnie nieopłacalne a konsultanci nic nie wiedzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#135 PostWysłany: 09 Wrz 2016 11:45 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
a ja polecam...

w sumie kontakt całkiem przyzwoity...

anulowałem bilety i.... całkiem sprawnie to poszło... chodziło o zwrot z powodu zmiany rozkładu, szybki zwrot gotówki.

mój kolega miał inny problem ( juz ze szczególnami nie pamietam o co chodziło) i w sumie tez zadowolony był...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#136 PostWysłany: 09 Wrz 2016 12:03 

Rejestracja: 16 Lip 2014
Posty: 156
Loty: 80
Kilometry: 188 383
niebieski
Leciałem do Kuala Lumpur (Qatar) w tym roku i żadnych problemów, może faktycznie lekki chaos w mailingu ale z dodzwonieniem nie miałem problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#137 PostWysłany: 09 Wrz 2016 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Ja również ich polecam chociaż nie odbyło się bez problemu. Za pierwszym razem nie udało się ponieważ kk którą płaciłem nie przeszła autoryzacji. Po rozmowie tel. w ciągu 3 godzin anulowali mi rezerwację i blokadę z karty. powtórzyłem proces rezerwacji od nowa i wszystko przeszło bez problemu. Po kilkunastu minutach e-ticket. Bilet sprawdziłem w liniach lotniczych Delta.
Pozdr.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#138 PostWysłany: 09 Wrz 2016 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
@joker1977 miałem z nimi dwie sytuacje, w których karta kredytowa (MasterCard) nie przeszła autoryzacji. Niezależnie od tego, jaki typ wybrałem (Credit, Debit...) - natychmiast kupiłem gdzie indziej, bo zwyczajnie nie chciało mi się do nich dzwonić, prosić o wprowadzenie odpowiednich parametrów dla tej karty - nie było sensu. Dwukrotnie to miało miejsce. Oczywiście na innym OTA, ta sama karta przeszła w mgnieniu oka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#139 PostWysłany: 14 Wrz 2016 14:41 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Kupowałem u nich w nocy USA AirBerlin/LOT. Oczywiście najtańsza Visa Credit nie przeszła, ale rezerwacja się zrobiła nawet widoczna w CMT i dostałem 12 godzin na jej opłacenie. Nie widziałem innych opcji niż KK, ale późniejsze opłacenie było możliwe nawet przelewem. Specjalnie zadzwoniłem do nich, jak zyskać czas do namysłu przy następnych rezerwacjach. Chyba jest to efekt uboczny tylko dla niektórych linii lotniczych i nieudanych transakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#140 PostWysłany: 15 Wrz 2016 02:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
@gmak , przed chwilą zarezerwowałem lot do Pekinu. Mimo, że już dostałem Visa Credit mBanku Miles and More, nie zaakceptowało jej jako Visa Credit, ale jako po prostu Visa (dodatkowa opłata). Kupiłem, przeszło. Napisałem również reklamację z podaniem pierwszych 6 numeru karty i zakrytego zdjęcia. Niech chociaż punkty naliczą i wprowadzą odpowiednie parametry do systemu. Ja nie mogłem czekać, bo musiałem dokupić lot na stronie LO, a było jedno ostatnie miejsce w tej cenie. Różnica na tickets.pl pomiędzy VC a V, to nieco ponad 17PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off
wicker uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group