Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: tickets.pl
#161 PostWysłany: 04 Gru 2016 16:50 

Co znaczy się wyłamała? Z jakiego powodu?
Góra
 PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: tickets.pl
#162 PostWysłany: 04 Gru 2016 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Ma praktyki na studiach akurat w tym czasie o czym wcześniej nie wiedzieliśmy. Rezerwowałem w sierpniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#163 PostWysłany: 04 Gru 2016 17:00 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@‌kubasmen‌ Zapytaj jaki koszt zmiany danych pasażera i wtedy ew.pomyślisz czy opłacalne jest bardziej szukać chętnego na to miejsce czy zrezygnować z biletu i coś tam odzyskać o ile taryfa przelotu to przewiduje :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kubasmen lubi ten post.
kubasmen uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#164 PostWysłany: 04 Gru 2016 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Czyli najpierw skontaktować się z tickets.pl?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#165 PostWysłany: 04 Gru 2016 17:09 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Oczywiście,przy okazji dopytaj co w przypadku rezygnacji lub ew, zmiany terminu bo to też jakieś wyjście :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kubasmen lubi ten post.
kubasmen uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#166 PostWysłany: 04 Gru 2016 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#167 PostWysłany: 04 Gru 2016 17:39 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Domyślam się, że masz bilet z promocji THAI - zmiana pasażera nie jest możliwa.

Rozważ możliwość zmiany daty przelotu za opłatą , niemniej obawiam się że w tej taryfie nie będzie to możliwe.

Zapewne jedynym wyjściem będzie anulowanie rezerwacji i odzyskanie opłat lotniskowych i podatków.

Ale pełnej informacji udzielić może tickets.pl , bo oni mają wgląd w warunki biletu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubasmen lubi ten post.
kubasmen uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#168 PostWysłany: 04 Gru 2016 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Zgadza się TG :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#169 PostWysłany: 21 Mar 2017 22:17 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
wicker napisał(a):
Ja jednak próbowałbym przestrzec przed zakupami u tego agenta. Mimo iż do ostatniego okienka rezerwacji kwota za transakcję będzie widoczna w PLN, to dzięki takim zapisom w T&C:

"W regulaminie ogólnym serwisu internetowego tickets.pl w roździale § 16 Postanowienia ogólne: opłata. mieści się następująca informacja:

7. Mając na uwadze różne formy i sposoby rozliczania kart przez banki, może mieć miejsce sytuacja, gdzie konto bankowe Użytkownika zostanie obciążone w walucie obcej.
8. Za koszty przeliczenia waluty obcej na polskie złote, prowizje bankowe pobrane przez bank Użytkownika Operator nie bierze odpowiedzialności."


Nasza transakcja może zostać rozliczona w dowolnej walucie, co czyni taki bilet zdecydowanie mniej interesującym. Sytuację opisuję jako rzeczywistą na swoim przykładzie, dohop.pl --> tickets.pl. Dzięki takim machlojkom nawet zniżka VC nie pokryła przewalutowania rozliczonego przez nich w USD (bilety w AirBerlin).

Odradzam tych ruskich dziadów! :evil:


Mam już doświadczenie w kupowaniu u nich biletów i do tej pory wszystko było w porządku. Dzisiaj kupiłem bilety w cenie 663 zł nie było możliwości wyboru tylko informacja, że kwota będzie pobrana przez linie w wysokości 151 EUR, po dzisiejszym kursie cena sie zgadza, ale na koncie jest wyzsza blokada. Mam napisać waidomość z dokumentami i zobaczymy co powiedza. Jesli podaja cene w zł i na potwierdzeniu tez jest w zł to czemu obciazaja w EUR i wtedy dochodzi prowizja. Czy ktos z was miał podobny przypadek i zwrócili pieniądze? Jeśli nic się nie napiszą trzeba będzie napisać pismo do UOKiK
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#170 PostWysłany: 22 Mar 2017 07:24 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Skoro jest informacja że pobiorą w EUR, to o co Ci chodzi?

Tickets.pl ma skonsolidowane wiele systemów wystawiania biletów z krajów europejskich, USA, Polski, Ukrainy i Rosji. Dzięki temu są w stanie oferować niższe ceny gdy np. na innym rynku w innej walucie cena jest niższa. Może trochę mylące jest że pierwsza cena jest w PLN ale na końcu zawsze widzimy w jakiej walucie karta będzie obciążona.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#171 PostWysłany: 22 Mar 2017 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
U mnie karta została obciążona w PLN, dokładnie tyle ile było na stronie (najtańsza oferta). Natomista kalkulacja na rezerwacji jest w UAH.
Póki co pół podróży odbyłem, mam nadziję że drugie pół będzie bez komplikacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#172 PostWysłany: 22 Mar 2017 23:26 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Cena, która widziałem ostatecznie do zapłaty była w zł. Jak za drugim razem wszedłem to była informacja, że bilet zostanie wystawiony przez Austrian i cena była podana w EUR. Natomiast tak jak na ponizszym zdjeciu widac cena jest w zł, zdziwilem sie widzac blokade na 710. Kupowalem bilet dla szefa poprosil mnie o znalezienie lotu. Byl ze mna widzial cene w zł, a teraz mu mowie, ze kosztuje wiecej...
Załącznik:
Przechwytywanie (1).jpg
Przechwytywanie (1).jpg [ 105.62 KiB | Obejrzany 8893 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#173 PostWysłany: 23 Mar 2017 08:14 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Pod okienkiem do wpisania numeru karty jest zawsze informacja o walucie transakcji. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby obciążyli w innej niż napisane. Owszem, w pierwszym kroku rezerwacji i w historii profilu jest zawsze PLN ale taki ich zwyczaj - może nie jest to zbyt czytelne, ale nie można zarzucić że nie informują o walucie transakcji.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#174 PostWysłany: 23 Mar 2017 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Dzisiaj zrobiłem u nich 2 identyczne rezerwacje przy wejsciu z dwóch różnych multi.

W jednej mam zniżkę na VD, a w drugiej na VC. Wziąłem do płatności 5 różnych kart banków (Nest, Millenium, mBank, Toyota i WBK) i próbowałem zapłacić. Wszędzie limity okey, karty aktywne. Nie przeszło nigdzie. Wniosek jest prosty - zniżka u nich to fikcja i zwykłe oszustwo.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#175 PostWysłany: 25 Mar 2017 13:55 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Co do znizki na karte to nigdy mi nie zadziałała, ale w powyzszym przypadku bilet na Austrian kosztowal 1058 zł, pieniadze sa nadal zablokowane od kilku dni. Mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni. Tickets nie widzi biletu bo byl bezposrednio kupowany w Austrian
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#176 PostWysłany: 25 Mar 2017 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
oszukuja byla aktywna chwile na estonskiej stronie i szybko wylaczyli pozycjonuja sie tylko w meta ta znizka ktorej nie ma
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#177 PostWysłany: 25 Mar 2017 17:24 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Znizka na karte to zaledwie 20 zł, ale znizka w porownaniu do innych stron to kilkaset zlotych. Bilet jest nie do ruszenia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#178 PostWysłany: 25 Mar 2017 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
bylo wybrac ze placisz im a nie linii lotniczej
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#179 PostWysłany: 25 Mar 2017 19:38 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Nie było takiej możliwości, ponownie wszedłem, żeby zobaczyć jak to wygladało i nie bylo wyboru. Dodam ze bilet został wystawiony tylko pieniadze sa jedynie zablokowane na karcie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#180 PostWysłany: 25 Mar 2017 19:52 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
ansbach1: moze być i tak że najpierw w ogóle Ci blokada zniknie a potem pojawi się tylko rozliczenie albo ta blokada zejdzie i będzie rozliczenie. Ile czasu minęło od transakcji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group