Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#21 PostWysłany: 10 Lut 2019 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Ja mam tą wielowalutową z PKO BP i raczej sobie chwalę, choć akurat subkonta do niej mam tylko w USD i EUR. Karta przy płatności rozpoznaje walutę i pobiera pieniądze z odpowiedniego subkonta, wszystko zgrane z ekantorem PKO BP który ma ceny dość spoko i gdzie w każdym momencie można zakupić odpowiednią walutę (można też ją wpłacać w oddziałach banku jeśli akurat mamy gotówkę).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#22 PostWysłany: 13 Lut 2019 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Dla potomności. Bardzo dobry support, pomocny, zarówno telefonicznie (ENG) jak i mailowo. Polecam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
seal lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#23 PostWysłany: 13 Lut 2019 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Mi delikatnie podpadli. Kupiłem u nich bilet na lot Thomas Cook Airlines i nie mogą go zsynchronizować, rezerwacja jest potwierdzona przez czat-helpdesk w liniach jednak niewidoczna dla mnie, nie mogę dokupić bagażu, posiłku, miejsca. Nie zależy mi na szczęście na tym. Twierdzą że właścicielem biletu jest niejaki Hahn Air i oni nie mogą nic zrobić.
Odpowiedź ticket.no:
"You did not buy your ticket directly from ThomasCook Airlines. It is Hanh Air that owns this ticket. It will not be possible to sunchronize this ticket.

Because Thomas Cook does not own the ticket, it is easy for them to answer "contact your travel agency", but we are not able to do anything with this because ThomasCook does not use the same system as Hanh Air, and this ticket is a Hanh Air document.

Best regards,..."
Skłaniam się ku temu żeby napisać im że im płaciłem i tylko oni mogą coś zrobić.


Osobiście w całej sprawie chodzi mi o coś innego. Podczas kupowania nie wpisałem drugiego imienia jednego z pasażerów a helpdesk lini TCA twierdzi że imiona i nazwiska muszą być dokładnie tak jak w paszporcie. Ticket.no chce 519 NOK za zmianę. Bilet jest w tej chwili po 363 NOK.


Ostatnio edytowany przez onufry_z, 13 Lut 2019 23:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#24 PostWysłany: 13 Lut 2019 23:53 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
Wracając jeszcze do optymalizacji płatności, zrozumiałem że karta USD z kantoru Alior przelicza bezpośrednio z NOK na USD po kursie Mastercard i nie jest do tego doliczana prowizja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#25 PostWysłany: 13 Lut 2019 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Dokładnie tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arcon uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#26 PostWysłany: 14 Lut 2019 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Karta USD z T-Mobile jest pod tym względem jeszcze lepsza. To samo co Alior + darmowe, nielimitowane wypłaty na całym świecie.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#27 PostWysłany: 14 Lut 2019 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Za wydanie karty t-mobile płaci się 10 zł, za Alior nic. Więc t-mobile jest lepsza jedynie wtedy gdy za granicą wypłaca się z bankomatu częściej niż raz w miesiącu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#28 PostWysłany: 14 Lut 2019 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 538
Kilometry: 845 671
złoty
onufry_z napisał(a):
Mi delikatnie podpadli. Kupiłem u nich bilet na lot Thomas Cook Airlines i nie mogą go zsynchronizować, rezerwacja jest potwierdzona przez czat-helpdesk w liniach jednak niewidoczna dla mnie, nie mogę dokupić bagażu, posiłku, miejsca. Nie zależy mi na szczęście na tym. Twierdzą że właścicielem biletu jest niejaki Hahn Air i oni nie mogą nic zrobić.
Odpowiedź ticket.no:
"You did not buy your ticket directly from ThomasCook Airlines. It is Hanh Air that owns this ticket. It will not be possible to sunchronize this ticket.

Because Thomas Cook does not own the ticket, it is easy for them to answer "contact your travel agency", but we are not able to do anything with this because ThomasCook does not use the same system as Hanh Air, and this ticket is a Hanh Air document.

Best regards,..."
Skłaniam się ku temu żeby napisać im że im płaciłem i tylko oni mogą coś zrobić.


Osobiście w całej sprawie chodzi mi o coś innego. Podczas kupowania nie wpisałem drugiego imienia jednego z pasażerów a helpdesk lini TCA twierdzi że imiona i nazwiska muszą być dokładnie tak jak w paszporcie. Ticket.no chce 519 NOK za zmianę. Bilet jest w tej chwili po 363 NOK.


Hahn Air to firma pośrednicząca w zakupie biletów. Widocznie Ticket.no kupiło go taniej od nich niż od TC i tyle. Mi kiedyś bilet LO Opodo sprzedało właśnie przez nich. Nie dało się go dodać do naliczenia mil, ale lot był jak lot. Był.
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#29 PostWysłany: 17 Lut 2019 02:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
A mi się nie udaje zapłacić kartą Aliora USD, limity mam dobrze ustawione, środki na karcie są, 3d secure przechodzi ale potem płatność przy każdej próbie odrzuca.. Jakieś pomysły?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#30 PostWysłany: 17 Lut 2019 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Najprosciej zadzwoń do nich i zapytaj jakie są powody odrzucenia autoryzacji transakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#31 PostWysłany: 01 Mar 2019 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Ja dziś przez ticket.no kupiłem bilety. Płatność Revolut i Curve nie przeszła. Pewnie chodziło o 3D bo polską MC przeszło bez problemu. Szkoda tylko, że po 6h nadal nie ma biletów. Ale skoro piszecie, że to norma to czekam grzecznie :-).

Edit: bilet po 30 minutach był... tyle że trafił do spamu. Także wszystko ok.
_________________
Image Image


Ostatnio edytowany przez Mio, 01 Mar 2019 20:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#32 PostWysłany: 01 Mar 2019 20:32 

Rejestracja: 16 Kwi 2013
Posty: 15
Loty: 42
Kilometry: 70 693
Cześć,
pierwszy raz kupowałem bilet przez pośrednika (ticket.no). Godzinę po zakupie dostałem potwierdzenie i na ich stronie jest już status na zielono. Czy mając numer zamówienia (lub e-bilet) mogę się zalogować na stronie LOTu do odprawy? Na stronie LOTu wyskakuje mi taka informacja "Błąd: Nie znaleziono pasażerów".
Dzięki za odpowiedź

Edit:
Dodam, że lot mam za 2 tygodnie, tylko zawsze mi się kojarzyło, że była informacja o braku możliwości odprawy a nie o błędzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#33 PostWysłany: 01 Mar 2019 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1170
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
@Kon8546 powinieneś mieć parametr rezerwacji (6-znakowy kod), po którym "logujesz się" do swojej rezerwacji na stronie LO. Jeśli masz numer biletu a nie możesz go odnaleźć, skontaktuj się z LO (nawet poprzez wiadomość na Facebooku) i poproś o przesłanie potwierdzenia z Amadeusza na Twój adres e-mail.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kon8546 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#34 PostWysłany: 01 Mar 2019 22:52 

Rejestracja: 16 Kwi 2013
Posty: 15
Loty: 42
Kilometry: 70 693
@1955845624 Dzięki za odpowiedź. Dostałem informację, że wszystko się zgadza i wchodząc w "Zarządzanie rezerwacją" na stronie LOTu, wszystko się poprawnie wyświetla. W moim przypadku zakupy przez ticket.no poszły sprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#35 PostWysłany: 05 Mar 2019 00:06 

Rejestracja: 14 Sie 2018
Posty: 8
maciass napisał(a):
A mi się nie udaje zapłacić kartą Aliora USD, limity mam dobrze ustawione, środki na karcie są, 3d secure przechodzi ale potem płatność przy każdej próbie odrzuca.. Jakieś pomysły?


Mam taką samą sytuację, wyjaśniłeś jaki był powód odrzucenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#36 PostWysłany: 07 Mar 2019 11:54 

Rejestracja: 16 Mar 2017
Posty: 9
Orientujecie się może dlaczego ticket.no w podsumowaniu rezerwacji dolicza 308-310 NOK na osobę (np. rezerwacja dla 4 osób, WAW-LIS, 09-12.11.2019)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#37 PostWysłany: 07 Mar 2019 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
@borggo A co tam jest napisane? Wrzuć jakiegoś screena może albo użyj tłumaczenia strony Google Chrome
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#38 PostWysłany: 07 Mar 2019 21:26 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@borggo - pewnie sobie wybrałeś jakieś ubezpieczenie albo wyższy pakiet obsługi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#39 PostWysłany: 08 Mar 2019 10:21 

Rejestracja: 16 Mar 2017
Posty: 9
Już chyba wiem. Nie było dodatkowych kosztów gdy próbowałem zarezerwować dla mniejszej liczby osób (np. dla dwóch), czyli pokazana była najniższa cena dla jednej osoby, dla 4 osób cena biletów rosła i była sporo wyższa (+ 308 NOK na osobę).
Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#40 PostWysłany: 08 Mar 2019 15:42 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 90
Próbuję kupić WAW-ZRH 8/8/2019 - 13.08.2019 dla 2 osób, ale Ticket.no przed dokonaniem płatności, dodaje 309 NOK na osobę .. jakiejkolwiek porady
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group