Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 255 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#241 PostWysłany: 18 Maj 2022 22:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Skontaktuj się z ticket.se, i poproś żeby Ci podali nr e-tixa.
 Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.

#242 PostWysłany: 31 Maj 2022 16:42 
Awatar użytkownika

Po pierwsze dla potomnych informuję, iż zrobiłem rezerwację przez tickets.no przy pomocy chroma i translatora, e-tixy po 15 min na mailu, a bilety ponad 250 zł taniej niż na innym OTA, także nie ma się czego bać. Loty Lufhansa + Eurowings.

Proszę tylko o utwierdzenie mnie w dwóch kwestiach. Logując się danymi z etixa na stronie lufy:

a) (uwaga ulubione pytanie na forum) Jako, że wpisałem na tickets.no pierwsze i drugie imię w jednym okienku (tylko jedno było) - to w rezerwacji na stronie lufy mam w okienku "Pierwsze imię" - wpisane oba imiona, a przy "Drugie imię" - mam pusto. Nie będzie z tym problemu?

b) zmieniłem od razu na stronie lufy dane kontaktowe - wywaliłem numer kontaktowy tickets.no - wpisałem swój oraz dodałem swój adres e-mail i zaznaczyłem jako preferowany kontakt. Nie będzie problemu ani z OTA, ani z linią, która będzie od tej pory na mojego maila wysyłać updejty o zmianie terminów lotów czy ew. anulacji?
 Relacje PM off  

#243 PostWysłany: 31 Maj 2022 17:24 

Loty: 151
Kilometry: 160 783
srebrny
Nie będzie żadnych problemów w obu przypadkach.

#244 PostWysłany: 03 Lip 2022 03:21 

Loty: 42
Kilometry: 118 225
ma ktoś z was mail do ticket.se oraz ticket.no ? chciałbym zrobić upgrade do C :)
 Relacje PM off  

#245 PostWysłany: 04 Lip 2022 10:58 

złoty
@ps2slim1 musisz pisać przez formularz kontaktowy na stronie

#246 PostWysłany: 07 Lip 2022 09:22 

niebieski
Jak szybko ticket.no odpisuje na zapytanie o nr etix przez formularz kontaktowy?
Napisałem 2 dni temu i cisza.
Mam tylko PNR.
 Relacje PM off  

#247 PostWysłany: 18 Lip 2022 23:21 
Awatar użytkownika

Loty: 332
Kilometry: 474 916
niebieski
Witam, kolejny już raz dokonałem rezerwacji na ticket.no bo wychodziło oczywiście dużo taniej niż na ryanair.com. Ostateczna kwota do zapłaty jaka się wyświetlała to 521 NOK i tyle tez pobrało z karty. Doszedł e-mail z rezerwacją ryanair, wiec teoretycznie temat zamknięty, ale logując się do szczegółów rezerwacji na ticket.no podane jest info, ze ostateczna kwota za bilet to 824 NOK i należy zapłacić jeszcze 303 NOK. Czy jest ryzyko ze ticket.no anuluje bilet? Czy jest sens się wychylać i kontaktować z customer service ticket.no? czy ktoś z was miał już taką sytuację?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#248 PostWysłany: 19 Lip 2022 13:37 

złoty
@str84peter ticket.no nie ma możliwości anulacji biletu w Ryanair więc możesz spać spokojnie. Ewentualnie jak będą nadgorliwi to mogą spróbować pobrać z karty te 303 NOK ale jak masz w potwierdzeniu rezerwacji niższą kwotę to wtedy chargeback i po sprawie.
str84peter lubi ten post.
str84peter uważa post za pomocny.

#249 PostWysłany: 01 Sie 2022 18:14 
Awatar użytkownika

Loty: 86
Kilometry: 165 923
srebrny
Kilka razy próbowałem kupić w Ticket.no bilety (zwykłe Rayanery RW po Europie) wyszukane z przekierowania ze Skyscanner.no, za każdym razem, po uzupełnieniu danych imię, nazwisko, mail itd. podbijało cenę o ponad 100%. Ostatnio z 71 NOK na 167 NOK.

Czym Wy jecie tego ticket.no? bo mnie zbiera na wymioty przy ich efektach specjalnych :roll:

#250 PostWysłany: 01 Sie 2022 19:56 

złoty
A czy ktoś próbował wybrać ten pakiet wsparcia za 149 NOK, czy przy zmianie rozkładu albo przebukowania na życzenie oni wciąż będą pobierać te nieszczęsne 595 NOK czy wtedy już kiwną palcem za free? Bo jest to bardzo niejasne a w ich regulaminie nie ma ani słowa o tych pakietach.

Załącznik:
ticket.png

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#251 PostWysłany: 03 Wrz 2022 09:30 
Awatar użytkownika

niebieski
Cześć,
Przy każdej tranzakcji na ich stronie można zbierać bonusowe korony do późniejszego ich wykorzystania. Może coś robie nie tak ale nie potrafię ich wykorzystać, nawet nie wiem gdzie je znaleźć i sprawdzić ile mam. Transakcje robię bez logowania na stronie. Pisałem do nich ale odpowiedzieli mi tak, że dalej nie wiem. Stąd kilka pytań do Was:
Przy zakupach logujecie się na ich stronie?
Czy bonusy zbierane są bez logowania?
Czy sprzypisywane są do adresu mail w przypadku transakcji bez logowania?
 Relacje PM off  

#252 PostWysłany: 03 Wrz 2022 16:53 

złoty
@bim-bam wg regulaminu, punkty powinny przyjść jako kupon na adres e-mail, po odbytej podróży, i jeśli zbierze się co najmniej 100 NOK. Ja też przy ostatnich zakupach zaznaczyłem że chcę bonus, ale podróż jeszcze się nie odbyła więc poczekam. Chociaż nie mam wielkich oczekiwań, obawiam się że kupon może nie działać np. po przejściu ze Skyscanner. A kupując bezpośrednio, ceny są jak wiadomo zawyżone.
bim-bam lubi ten post.

#253 PostWysłany: 20 Paź 2022 20:12 

złoty
Tym razem muszę pochwalić ticket.no. KLM odwołał mi lot, na infolinii nie chcieli ruszać biletu i odsyłali do OTA. Ale uprosiłem o pobranie miejsc do rezerwacji na loty alternatywne. Później zadzwoniłem do ticket.no, miła Norweszka w pół minuty usunęła stare segmenty i przepisała bilet na nowe połączenie, bez żadnej dodatkowej opłaty.
onufry_z lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#254 PostWysłany: 21 Paź 2022 00:34 
Awatar użytkownika

platynowy
@mucha mógłbyś rozwinąć co znaczy „pobranie miejsc do rezerwacji na loty alternatywne”
Lufa mi segmenty w rezerwacji odwołała, co prawda inne ota.
 Relacje PM off  

#255 PostWysłany: 21 Paź 2022 17:01 

złoty
@onufry_z przykładowo lot WAW-AMS-JFK, rozkład się zmienił, na infolinii linii lotniczej wstawili do rezerwacji WAW-CDG-JFK pozostawiając stare odcinki po zmienionym rozkładzie. OTA usunęło stare, potwierdziło nowe i przesłało potwierdzenie z nowym nr biletu.
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.

[ 255 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość