Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#221 PostWysłany: 11 Gru 2020 07:43 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Epopei pt. prośba o otwarcie sporu ciąg dalszy. Kilkanaście dni temu pisałem o tym, że otrzymałem zwrot na kartę Revolut od ticket.no. Wczoraj mail od Revoluta takiej treści. Bałagan?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Ghana, Rwanda, Tunezja, Uganda, Armenia, Indie, Indonezja, Iran, Jordania, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan + Europa
 Relacje PM off  

#222 PostWysłany: 11 Gru 2020 13:38 

niebieski
Ticket.no oddał pieniądze, dlatego Revolut wycofał wniosek o obciążenie zwrotne. Miałem podobną sytuację i taką informację uzyskałem po kontakcie z nimi.

Ostatnio edytowany przez yarciak, 11 Gru 2020 23:57, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
nelson 1974 lubi ten post.
nelson 1974 uważa post za pomocny.

#223 PostWysłany: 11 Gru 2020 15:37 

platynowy
@nelson 1974
Dziwi Cię, że nie dostałeś podwójnego zwrotu?

#224 PostWysłany: 11 Gru 2020 17:17 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Nie liczyłem na podwójny zwrot. Spodziewałem się innej odpowiedzi od Revoluta, ale w porządku. Cel został osiągnięty.
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Ghana, Rwanda, Tunezja, Uganda, Armenia, Indie, Indonezja, Iran, Jordania, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan + Europa
 Relacje PM off  

#225 PostWysłany: 16 Lut 2021 20:06 

Loty: 82
Kilometry: 129 016
Co myślicie o takiej sytuacji: mam bilety do USA na czerwiec AF kupione przez ticket.no. Właśnie zmienili mi godziny wylotów. Załóżmy, że zaakceptuję nowe godziny wylotów, więc bilety nie zostaną anulowane. Poszperałem na stronie AF i zainteresowało mnie, że AF cały czas sprzedaje bilety z Warszawy do USA, chociażby na jutro. Przedzwoniłem na infolinię i powiedziano mi, że są pewne kategorie osób, które mogą lecieć do USA, w związku z czym oni sami nie będą anulowali tych biletów. Czyli - nawet jeżeli utrzymane zostaną obecne obostrzenia - anulowania biletów nie będzie pomimo tego, że do USA wlecieć nie mogę. Skoro AF mi nie anuluje biletów, to generalnie jest problem. Nie ma przecież opcji anulowania biletów na ticket.no. A skorzystać z uprawnień na stronie AF nie mogę, bo mnie odsyłają do pośrednika. Coś przegapiłem, jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
 Relacje PM off  

#226 PostWysłany: 16 Lut 2021 20:17 
Awatar użytkownika

srebrny
generalnie nie możesz anulować biletów bez powodu (powodem nie jest to, że nie wszystkich wpuszczają do USA); poszukaj na stronie AF albo do nich zadzwoń i zapytaj czy jest opcja zwrotu/wystawienia vouchera, gdy nie zgadzasz się nie zaproponowane przez nich zmiany. Jeżeli nadal odeślą Cię do pośrednika0 spróbuj np. z innym konsultantem. A jak to się nie uda to zostaje załatwienie czegoś z t.no. Takie minusy kupowania u pośrednika.

#227 PostWysłany: 16 Lut 2021 20:36 

Dzięki za odpowiedź. Nie wpuszczają pewnie 99,99% obywateli UE, w tym mnie. Ktoś sprzedał mi usługę, która nie może być zrealizowana, co w mojej ocenie jest jakimś powodem do anulowania biletu:).
 Relacje PM off  

#228 PostWysłany: 16 Lut 2021 20:50 
Awatar użytkownika

srebrny
usługa może być realizowana, bo loty mogą się odbywać...a to nie obowiązkiem sprzedającego, a kupującego jest zweryfikować czy może on dostać się do swojej destynacji
boots lubi ten post.

#229 PostWysłany: 16 Lut 2021 21:48 

Trochę odchodzimy od tematu, ale mam inne zdanie. Jak zarezerwuję pokój w hotelu, a potem rząd wprowadzi ograniczenia powodujące, że jedynie np. lekarze będą mogli korzystać z hoteli, wówczas zachodzą podstawy do anulowania rezerwacji (pomimo tego, że ktoś inny może korzystać z hotelu). Istotne jest jedynie to, czy ja w chwili kupowania usługi mogłem skorzystać z tej usługi (hotel, lot) i czy to uległo zmianie po rezerwacji.
 Relacje PM off  

[ 229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości