Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Wrz 2013 19:48 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
gosiek napisał(a):
cześć, nie znalazłam odpowiedniego wątku, chciałam się wybrać 28 paź do Luxemburga korzystając z połączenia flibco z lotniska Charleroi, ale nie wiem czy coś źle robię, ale nie widzę tego połączenia, daty po 26 paź są zablokowane, czy zawieszają to połączenie, czy bilety nie są jeszcze dostępne?


Po prostu nie ma jeszcze puli biletów na ten okres. Pewnie w ciągu najbliższych dni wrzucą.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#22 PostWysłany: 21 Wrz 2013 20:01 

Rejestracja: 14 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 92
Kilometry: 176 887
Mikolaj2206 napisał(a):
gosiek napisał(a):
cześć, nie znalazłam odpowiedniego wątku, chciałam się wybrać 28 paź do Luxemburga korzystając z połączenia flibco z lotniska Charleroi, ale nie wiem czy coś źle robię, ale nie widzę tego połączenia, daty po 26 paź są zablokowane, czy zawieszają to połączenie, czy bilety nie są jeszcze dostępne?


Po prostu nie ma jeszcze puli biletów na ten okres. Pewnie w ciągu najbliższych dni wrzucą.


ok myślałam że na 5 tygodni przed to już powinny być, hmm tym samym mam dylemat czy czekać i poniekąd ryzykować czy przy planowaniu wycieczki jednak pominąć Luxemburg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 03 Lis 2013 21:12 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Czy tylko pierwsze bilety na bus są po 5 euro? Jaka jest "regularna" cena?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 11 Gru 2013 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
ciacho_majonez napisał(a):
Czy tylko pierwsze bilety na bus są po 5 euro? Jaka jest "regularna" cena?

Pierwsze dwa na pewno po 5€ OW. Mnie przynajmniej tak udało się kupić,dla siebie i znajomej,z którą podróżowałam (było to na trasie Charleroi Airport-Luxembourg-Charleroi Airport). Według strony www.flibco.com najdroższe bilety na tej trasie (innych kierunków nie sprawdzałam) kosztują 22€ OW,dlatego zdecydowanie warto zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Lut 2014 11:59 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
A czy ktoś wie, czy przy podróży Flibco z Metz do Charleroi można wysiąść w Luksemburgu? Pytam, gdyż na stronie Flibco nie można zarezerwować biletu na trasie Metz - Luksemburg, ale może ktoś ma doświadczenie w tym względzie :) Ewentualnie może ktoś zna inny budżetowy sposób na dostanie się z Luksemburga do Metz lub odwrotnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 07 Lut 2014 01:23 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
carcoma napisał(a):
A czy ktoś wie, czy przy podróży Flibco z Metz do Charleroi można wysiąść w Luksemburgu? Pytam, gdyż na stronie Flibco nie można zarezerwować biletu na trasie Metz - Luksemburg, ale może ktoś ma doświadczenie w tym względzie :) Ewentualnie może ktoś zna inny budżetowy sposób na dostanie się z Luksemburga do Metz lub odwrotnie?


Jesli autobus zatrzymuje sie w Luksemburgu, to kto Ci zabroni wysiasc?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Sie 2015 14:58 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2333
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Czy bilet jest ważny na kolejny kurs jesli na wczesniejszy sie spoznimy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Sie 2015 17:26 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 43
Tak, jest ważny, pod warunkiem, że są wolne miejsca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group