Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: LOOP Brussels Airlines
#1 PostWysłany: 20 Paź 2015 13:42 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Jak ktoś lata SN to warto rozważyć czy nie lepiej wrzucać do ichniego nowego programu:
http://www.brusselsairlines.com/en-be/l ... -loop.aspx
Ja jak na złość nieco się spóźniłem, bo miałem loty w zeszłym tygodniu WAW-BRU-MAD RT.
W Miles & More za 4 odcinki uciułałem w sumie ledwie 628 mil (z bonusem dla FTL).
W tym nowym programie za 1 EUR zdobywa się 3 LOOPsy (do końca roku promocja i je podwajają), bilet nagroda od 2.000 LOOPSów.
Plus oczywiście podatki (ciekawe czy takie samo zdzierstwo jak w Miles & More).
Czyli do końca roku za wydane 334 EUR można mieć bilet-nagrodę.
Ale najlepsze jest to czego w Miles&More nie ma, czyli: If you live together, you LOOP together. Up to five people living under the same roof can pool their LOOPs,
to take off even sooner!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#2 PostWysłany: 19 Sty 2016 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Comarch wdrożył dla nich platformę do obsługi programu LOOP:
http://www.erp-view.pl/crm/comarch_doda ... lines.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group