Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: THAI AIRWAYS
#1 PostWysłany: 20 Sty 2016 21:00 

Hej w marcu odbędę dwie podróże liniami Thai Airways i zastanawiam się czy przystąpić do ich programu lojalnościowego Royal Orchid Plus. Na stronie jest informacja, że za pierwszą podróż dają 2.500 mil w bonusie za pierwszą podróż.
Macie doświadczenie w tym programie?
Wchodzić w to czy zebrać te mi do miles and more?
:)
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: THAI AIRWAYS
#2 PostWysłany: 20 Sty 2016 21:34 
Awatar użytkownika

niebieski
Zajrzałabym tu: http://www.wheretocredit.com. M&M kiepsko wypada w porównaniu.
 Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.

#3 PostWysłany: 28 Sty 2016 02:42 

platynowy
2,5 k mil to niewiele
zależy jakie masz klasy rezerwacyjne dla lotów i na jakich trasach - generalnie nie zaczynałbym przygody z programem Thai jeśli nie planujesz nimi w miarę regularnie latać. Przygodne mile lepiej naliczyć do UA - szybciej, łatwiej i taniej będzie je tam wykorzystać potem.
 Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.

#4 PostWysłany: 30 Sty 2016 14:55 

marek2011 napisał(a):
2,5 k mil to niewiele
zależy jakie masz klasy rezerwacyjne dla lotów i na jakich trasach - generalnie nie zaczynałbym przygody z programem Thai jeśli nie planujesz nimi w miarę regularnie latać. Przygodne mile lepiej naliczyć do UA - szybciej, łatwiej i taniej będzie je tam wykorzystać potem.

dzięki za powyższe, myślicie więc, że najlepsza opcją jest UA? - lecę z Colombo do Bangkoku i następnie z Bangkoku do Rzymu, klasą ekonomiczną, a za całość zapłaciłam ok 800 zł - a w UA jest 5 mil za jednego USD.

:)
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 30 Sty 2016 15:53 

platynowy
w UA jest naliczenia mile/USD dla biletów wystawionych przez UA (016-); twój najpewniej jest na stocku Thai Airways więc naliczenie mil i ich liczba zależy od klasy rezerwacyjnej wg przelicznika :
Full Fare Economy U, Y, B, M, H 100%
Economy Q, T 75%
Discount Economy K, S 50%

W innych klasach rezerwacyjnych nie dostaniesz mil w UA
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 31 Sty 2016 20:55 

dzięki! a skąd mam wiedzieć :) jaka jest moja klasa rezerwacyjna, wiem tylko tyle, że na pewno kupiłam ekonomiczną - nie mam innego oznaczenia na bilecie, dzięki za pomoc:)
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 31 Sty 2016 21:24 

Loty: 119
Kilometry: 254 856
chyba za ta klasę w której ty kupiłeś nie ma punktów. Ewentualnie w Thai Airways się należą ale już w Miles@More nie.
Niestety nie zdążyłem z zakupem tego biletu co ty :(

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość