Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jeśli masz pytanie , przeszukaj uprzednio wątek i napisz co już wiesz ,
Jeśli wpisujesz info , podaj wszystkie możliwe dane (pamiętaj o nazwie miasta ) :)
Gdzie:
Rodzaj testu:
Zapisy:
Cena:
Kiedy/Czas czekania na wynik:
Spostrzeżenia:

------------- np
Gdzie: Warszawa
Podmiot: Panstwowy Instytut Higieny , Adres: Powsinska 61
Rodzaj testu : PCR-rt
Koszt 350 zl , z *jęz.ang


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 05 Kwi 2021 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
kostek966 napisał(a):
Może na Ławicy ?
@fighter sprawdź na stronie lotniska

Jak to pisze @Zeus - let me gogole it for you :-) @fighter
https://poznanairport.pl/?fbclid=IwAR1C ... hC1YXnQ7G0
https://d-lab.pl/register-lawica/pl?fbc ... dh_FtV5Oys
https://www.facebook.com/poznanairport/

Załączniki:
POZ-Lawica-testy-covid19.png
POZ-Lawica-testy-covid19.png [ 57.22 KiB | Obejrzany 1659 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#342 PostWysłany: 05 Kwi 2021 15:05 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 41
Kacper Szymanski napisał(a):
@l.e.s.t.e.r
Coś takiego na TUI.
https://www.pbkm.pl/oferta/testsars


A te testy są honorowane ? Bo jest jakaś lista laboratoriów których wyniki są honorowane.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Kwi 2021 15:26, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 05 Kwi 2021 15:21 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
@l.e.s.t.e.r
Na gov.pl na niektórych państwach jest ta lista laboratoriów a na niektórych nie. Co ciekawe ta lista z gov.pl w województwie opolskim są 4 placówki do każdej pisałem i żadna z nich nie wykonuje testów PCR :)
Co do tego to myślę, że jak jest na stronie TUI to myślę, że może to być dopuszczane. Napisz/ę dziś do nich z zapytaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#344 PostWysłany: 05 Kwi 2021 15:43 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 41
Kacper Szymanski ,
Nie wiem czy taki test do samodzielnego wykonania będę w stanie ogarnąć w 72h przed wylotem, chyba ciężki temat. Dodatkowo wylot jest w niedzielę więc ten test by trzeba robić w czwartek żeby kurier na piątek dostarczył to do laboratorium. Niewykonalne to jest raczej.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Kwi 2021 16:18, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 06 Kwi 2021 04:53 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Zglaszam sie wywolany do tablicy - W ubiegly poniedzialek niechcacy trafilem na konferencje najtezszych polskich umyslow dotyczaca nowych zasad dla osob przekraczajacych granice RP. Horala m.in jasno powiedziala, ze wszyscy przyjezdzajacy spoza Schengen nawet jesli maja swiezy test to i tak trafiaja na kwarantanne, z ktorej zwalnia test wykonany w Polsce. Tego dnia pod wieczor nowe rozporzadzenie zostalo wydrukowane. Dla potwierdzenia, czy Horala wiedzial, co opowiadala przeczytalam je sobie i stwierdzilam, ze test zamiast w Dublinie przed odlotem wykonam w Modlinie, cieszac sie ze na szczescie nie zaklepalam sobie testu i nie zaplacilem 50€, bo i tak musialbym robic nastepny.
W niedziele przylecialam z Dublina i przed odprawa okazalo sie, ze niektorzy pasazerowie maja testy - ale poczatkowo uznalem, ze nic im one nie dadza. Finalnie okazalo sie, ze wszyscy oni nie zostali wpisani na kwarantanne, a ja odstalem 4h w Modlinie, zeby sie stestowac... Jak dla mnie wygladalo to tak, jakby ktos zorientowal sie w miedzyczasie, ze test wykonany w UE w strefie Schengen nie moze byc lepszy od tego z UE, ale spoza Schengen i bez zadnego trybu, wbrew temu, co zapisali poszedl odgorny przykaz, zeby jednak te testy honorowac.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#346 PostWysłany: 06 Kwi 2021 08:34 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
Tom Jed napisał(a):
a ja odstalem 4h w Modlinie, zeby sie stestowac...

Na przyszłość - jest wiele punktów w Warszawie, które robią szybki antygenowy test. Ma się 48h na zrobienie testu, więc można i gdzie indziej go wykonać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 06 Kwi 2021 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
xionc napisał(a):
Widziałeś to za 105: https://dialab.pl/test-cov/? Widzisz jakieś przeciwwskazania, żeby to nie przeszło na lotnisku na Sal?


Dzwoniłem do tego laboratorium z zapytaniem, czy test spełnia warunki wjazdowe do UK. Pani potwierdziła, że jest ok.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
xionc uważa post za pomocny.
 
      
#348 PostWysłany: 06 Kwi 2021 14:37 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
pingwin_ napisał(a):
Tom Jed napisał(a):
a ja odstalem 4h w Modlinie, zeby sie stestowac...

Na przyszłość - jest wiele punktów w Warszawie, które robią szybki antygenowy test. Ma się 48h na zrobienie testu, więc można i gdzie indziej go wykonać ;)

Chyba, ze jest to akurat niedziela wielkanocna i jedyna alternatywna opcja, ktora powaznie bralem pod uwage bylo Okecie, bo niedaleko mieszkam... i w sumie szczescie w nieszczesciu, ze z uwagi na sloneczko (zimny wiaterek) i znajomych zostalem w Modlinie, bo jakis zgrywus kolo 18 zadzwonil na Okecie, ze jest bomba w samolocie i pewnie spore zamieszanie tam wybuchlo.
Ja nawet dzwonilem kilka dni wczesniej do Damiana i probowalem sie dowiedziec, co bedzie w sytuacji, kiedy zarezerwuje konkretna godzine i oplace online, a nie zdaze do tego czasu przejsc odprawy. I w zwiazku z tym, ze konkretnej odpowiedzi nie uzyskalem stwierdzilem, ze nie rezerwuje, a jak bedzie kolejka, to po obiedzie rusze juz na spokojnie na Okecie.
Malo tego poszukujac przed wylotem punktow wykonujacych test antygenowy w Warszawie, ktore beda funkcjonowac chocby w Smigus Dyngus znalazlem taki punkt - dowolna godzina, zadnych pozapisywanych - mysle Extra, na wszelki wypadek zadzwonilem do pani z informacji,, ona stwierdzila, ze to niemozliwe i 5 min po zakonczeniu rozmowy wszystkie miejsca cudownie zniknely :) ciekawe co by bylo, gdybym zaplacil, pokechal tam w poniedzialek, czyli juz na kwarantannie i pocalowal klamke?
Szkoda gadac, - jestem organizatorem turystyki i zawsze mam wszystko dobrze rozpracowane, ale tym razem nie przewidzialem, ze SG bedzie lamac prawo i puszczac wolno ludzi z irlandzkimi testami, bo bym zaoszczedzil te 4h i mase nerwow.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 06 Kwi 2021 14:50 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Ma ktoś tańszy sposób na RT-LAMP we Wrocławiu niż 250zł w Medicover?

https://www.medistore.com.pl/genetyczny ... v-2-frankd

Mogę go zrobić na lotnisku w Krakowie przed odlotem (Hiszpania), ale zastanawiam się czy nie lepiej zrobić to przed przejazdem do Krakowa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 06 Kwi 2021 14:55 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
@bawarka

Tak. Zarejestruj się do MediClubu i będzie za 237,50 zł. Myślę, że lepiej zrobić to wcześniej, niż się stresować na lotnisku. Cena identyczna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 06 Kwi 2021 18:35 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
A wiesz może czy ich zaświadczenie spełnia hiszpańskie wymogi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 06 Kwi 2021 20:38 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
@bawarka

Tak, spełnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 07 Kwi 2021 10:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Dla osób które chcą robić testy w Medicover/Damianie - jestem na 99,99% przekonany, że w momencie zakupu testu (26 marca) na stronie z informacjami o teście FRANK-D (RT-LAMP) była informacja, że wyniki są następnego dnia po pobraniu. Teraz jest, że czas oczekiwania na wynik nawet do 48h :!: Niby mówią, że zazwyczaj w ciągu 24h wynik jest, ale na wszelki wypadek przesunąłem termin czwartkowego testu z 19:30 na 15:40 (lecę w sobotę 11:00 i mimo że test wymagany w Hiszpanii, to jak rozumiem muszę też przedstawić na lotnisku w PL, bo Wizz sprawdza).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#354 PostWysłany: 07 Kwi 2021 11:49 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
@Kashpir
Ja się zapisałem 22.03 na test 26.03 i też wydaje mi się, że była mowa o 24h. Testowałem się w piątek o 15:30, wylot w niedzielę o 13:45. Wynik był w sobotę rano, i to mimo tego, że wyszedł mi pozytywny i dorabiali na potwierdzenie PCR z tej samej próbki - wyszedł negatywny. Test sprawdzany w KTW przy nadaniu bagażu i w hotelu. Na TFS wyrywkowo, mnie nie trafiło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
klapio uważa post za pomocny.
 
      
#355 PostWysłany: 07 Kwi 2021 13:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Ale musiały być emocje @J29 :D Czy możesz napisać dla potomnych, ile czasu minęło od pozytywnego wyniku RT-Lamp do negatywnego wyniku PCR?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 07 Kwi 2021 13:27 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
Nie było żadnych emocji, a czasu - dla mnie zero, a dla laboratorium nie wiem, ale chyba niewiele. Gdybym nie miał przed oczami obok siebie wyniku żony i mojego, to bym się pewnie nie zorientował. Ale, że u mnie było więcej tekstu pod orzeczeniem "NEGATYWNY", to zacząłem się wczytywać i u żony było:
Kod:
Zastosowane metody badawcze:
Analizę wykonano techniką RT-LAMP (izotermiczna amplifikacja kwasów nukleinowych), z
zastosowaniem zestawu diagnostycznego FRANKD, SARS-CoV-2 isothermal detection kit, firmy
GeneMe Sp. z o.o.


A u mnie:
Kod:
Zastosowane metody badawcze:
Analizę wykonano techniką RT-PCR (detekcja w czasie rzeczywistym), z zastosowaniem zestawu
diagnostycznego Advanced One Step FAST CoVi19 KIT TWO GENE SET, firmy GeneMe Sp. z o.o.
Dodatkowe uwagi:
test wykonany w celu potwierdzenia testu FrankD
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 07 Kwi 2021 18:41 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
W Poznaniu jak napiszecie na maila podanego na stronie Ławicy do kontaktu z laboratorium, to w tej samej cenie pobiora wymaz na Sciegiennego - czas oczekiwania na wynik 24h. Jest to w tym momencie najtanszy PCR z wynikiem w j. angielskim.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Kwi 2021 13:39, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#358 PostWysłany: 08 Kwi 2021 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 55
Loty: 199
Kilometry: 437 093
Dzisiejsze doświadczenie z PZH w Warszawie - przyjechałem chwilę przed godz. 10, 30 minut oczekiwania w kolejce na pobranie, o 15:30 wynik PCR po angielsku do pobrania ze strony. Koszt 350 zł płatne kartą na miejscu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#359 PostWysłany: 08 Kwi 2021 16:13 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
W grudniu test PCR od centrum medycznego "Medyk" wyglądało tak, że wszystkie dane personalne na wyniku były opisane po polsku (imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, data - wszystko tylko w języku polskim), potem w około połowie kartki jest po angielsku "Sars - CoV - 2 virus NEGATIVE" i potem tylko generyczny tekst po angielsku dt. interpretacji wyników.

W grudniu nie było z tym problemów, ale teraz zaczynam się trochę wahać, czy to można nazwać wynikami badań po angielsku....?
Czy z takim certyfikatem powinienem spodziewać się jakichś problemów? Oprócz tego "negative" reszta danych personalnych opisana tylko po polsku...... :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 08 Kwi 2021 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 485
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
gruby_inversia napisał(a):
W Poznaniu jak napiszecie na maila podanego na stronie lawicy do kontaktu z laboratorium, to w tej samej cenie pobiora wymaz na Sciegiennego - czas oczekiwania na wynik 24h. Jest to w tym momencie najtanszy PCR z wynikiem w j. angielskim.


Tak, pamiętać należy tylko, że 290 zł to cena dla wylatujących z Ławicy. Tak było na początku marca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group