Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jeśli masz pytanie , przeszukaj uprzednio wątek i napisz co już wiesz ,
Jeśli wpisujesz info , podaj wszystkie możliwe dane (pamiętaj o nazwie miasta ) :)
Gdzie:
Rodzaj testu:
Zapisy:
Cena:
Kiedy/Czas czekania na wynik:
Spostrzeżenia:

------------- np
Gdzie: Warszawa
Podmiot: Panstwowy Instytut Higieny , Adres: Powsinska 61
Rodzaj testu : PCR-rt
Koszt 350 zl , z *jęz.ang


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 27 Gru 2020 10:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 966
Loty: 198
Kilometry: 437 840
Jakby ktoś szukał w Poznaniu lub okolicach. Test RT-PCR w Instytucie Genetyki Człowieka PAN na Strzeszyńskiej wykonują po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Wymaz o 11.40, wynik w języku angielskim (na życzenie) o 16.00. Szybka akcja choć nietanio. Co więcej, poprosiłem o zmianę w formularzu numeru dowodu osobistego na numer paszportu i nie było z tym problemu.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#202 PostWysłany: 27 Gru 2020 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@puhacz mozna zapytac o cene tego testu?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 27 Gru 2020 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 234
Loty: 330
Kilometry: 690 493
niebieski
@cccc
390 zł. Również robiłem tam 2 miesiące temu. Wymaz o 7:30, wynik po angielsku o 16 na mailu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#204 PostWysłany: 27 Gru 2020 20:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 966
Loty: 198
Kilometry: 437 840
@cccc zwykle jak przedmówca - 390 zł ale w dni wolne od pracy mają niestety cenę promocyjną - 490 zł :/

Nie miałem niestety wyjścia bo tak pechowo mi się złożyło, że przewoźnik zażyczył sobie wymazu w dni 25 lub 26 (do wyboru).

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#205 PostWysłany: 27 Gru 2020 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
To jak by ktos w UK chcial zrobic to trzeba wejsc na strone NHS wypelnic formularz I zaznaczyc ze ma sie symptomy c19. Wybrac punkt gdzie chce sie zrobic test, godzine i jechac. Nastepnego dnia info na email I test za free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 27 Gru 2020 23:18 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7791
Chyba nie było? Dla mieszkańców świętokrzyskiego darmowa opcja z wynikiem w 24h http://rcnt.pl/index.php/2020/11/23/dar ... jestracji/
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 27 Gru 2020 23:26, edytowano w sumie 1 raz
poprawka
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#207 PostWysłany: 28 Gru 2020 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Dziś o 10:30 robiłem RT-LAMP w MediCoverze na Rzeczypospolitej w Warszawie, o 16:00 wynik był już do pobrania.
Wynik można pobrać po polsku lub angielsku, przed pierwszym pobraniem można też podać numer dokumentu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 28 Gru 2020 20:42 

Rejestracja: 28 Gru 2020
Posty: 4
Czy ktoś z Wrocławia może wie - czy poza laboratoriami Damiana i Medicover - są jakiś inne które robią testy RT-LAMP albo TMA które są akceptowane na Wyspach Kanaryjskich ?
W moim przypadku to ani 6 i 7 stycznia (nie wiedzieć czemu) nie jestem w stanie zrobić badań gdyż laboratorium we Wrocławiu jest nieczynne, a 8 stycznia to już za późno, bo na wynik czeka się 24h , lot 9 stycznia. No i mam problem, bo albo zrobię drogie testy PCR (ale przy mojej 6 osobowej rodzinie to się zaczyna robić niemały wydatek) albo będę musiał jechać do innego miasta gdzie 7 stycznia pracują normalnie...
Jakby ktoś...coś...wiedział to dajcie znać.
Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 28 Gru 2020 20:54 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
@maruru Alalab na Biskupiej 8a, wynik był tego samego dnia. Musisz sprawdzić jak pracują
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 28 Gru 2020 21:09 

Rejestracja: 28 Gru 2020
Posty: 4
Ale z tego co sprawdzałem to tam robią tylko RT-PCR czyli z tłumaczeniem na j.angielski grubo ponad 450 zł. Nie widzę aby mieli w ofercie badania RT-LAMP ....chyba że coś mi umknęło...


Ostatnio edytowany przez klapio, 28 Gru 2020 21:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 28 Gru 2020 22:37 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 215
RT-LAMP robi tylko jedna firma, Damiana i Medicover to jakby jeden wspólny twór.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 04 Sty 2021 16:17 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
zoli napisał(a):
ALAB, test RT-PCR:
Pobranie w Warszawie na Fieldorfa o 8 rano, próbka trafia do labu o 10:30, wynik ciut po 14stej.
Cena 300 zł + 23 zł pobranie, w wersji angielskiej lub polskiej.


Juz podnieśli cenę do 390+23. Myślałem, że zostawia na stałe już te cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 04 Sty 2021 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Promocja była do końca roku i niestety nie przedłużyli :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 04 Sty 2021 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
a ja tylko dodam, żeby mieć plan B. Właśnie nam odwołali FRANKD w Medicover/Damiana w Krakowie na jutro (!!!). W czwartek jak zrobimy to w teorii wynik może być w pt rano - a ryzykować nie chcemy. Więc chyba jedyna opcja to jechać do Mysłowic. Gdyby to było NFZ to by mnie specjalnie nie zdziwiło - ale w prywatnej firmie? Badanie które się robi w konkretnym czasie żeby pasowało? Na dodatek mając dzień wolny po drodze?

^&*()

Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł? Moglibyśmy zrobić PCR w Krakowie ale chyba nie znajdę za takie pieniądze (2x250 + powiedzmy stówka na dojazd)...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 04 Sty 2021 19:01 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Gdzie na Śląsku zrobię IgG przeciwciała metodą elisa z wynikiem w języku angielskim? Gyncentrum w Katowicach na Kościuszki oferuje tylko w wersji PL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 04 Sty 2021 19:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2596
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Blackall napisał(a):
a ja tylko dodam, żeby mieć plan B. Właśnie nam odwołali FRANKD w Medicover/Damiana w Krakowie na jutro (!!!). W czwartek jak zrobimy to w teorii wynik może być w pt rano - a ryzykować nie chcemy. Więc chyba jedyna opcja to jechać do Mysłowic. Gdyby to było NFZ to by mnie specjalnie nie zdziwiło - ale w prywatnej firmie? Badanie które się robi w konkretnym czasie żeby pasowało? Na dodatek mając dzień wolny po drodze?

^&*()

Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł? Moglibyśmy zrobić PCR w Krakowie ale chyba nie znajdę za takie pieniądze (2x250 + powiedzmy stówka na dojazd)...

Szczerze współczuje. Jaki powód odwołania podali?

Dzwoniłbym na Twoim miejscu do Mysłowic z prośbą o umówienie oraz ewentualnie szukał PCR w Krakowie. Anulowanie wyjazdu w tych czasach na Kanary nie jest warte niedołożenia tej stówy do PCR.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#217 PostWysłany: 04 Sty 2021 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
@klapio, nie podali. Po prostu odwołali. Na infolinii też nie dostałem informacji. Przebookowałem od razu na Mysłowice bo to chyba najsensowniejsza opcja, choć trochę szkoda mi czasu na dojazd... ale z drugiej strony szkoda ryzykować z czwartkiem (choć widzę, że na forum raczej wszyscy mają wynik w ten sam dzień).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 04 Sty 2021 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
@Blackall za 350 masz w Gymcentrum w Krk, ja bym poszła w tę opcję - czas, koszt dojazdu i różnica nie jest tak straszna
@Kothson zadzwoń do synevo albo alab, cholera fb mi reklamy wyświetlał i sobie nie umiem przypomnieć co to było
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 05 Sty 2021 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
@Akna, dzięki wielkie - tak też zrobimy. Na dodatek jutro, żeby mieć dzień ważności testu zapasu (ciasna przesiadka we FRA + potencjalna mgła w KRK = lepiej mieć plan B).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 05 Sty 2021 13:00 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Akna napisał(a):
@Blackall za 350 masz w Gymcentrum w Krk, ja bym poszła w tę opcję - czas, koszt dojazdu i różnica nie jest tak straszna
@Kothson zadzwoń do synevo albo alab, cholera fb mi reklamy wyświetlał i sobie nie umiem przypomnieć co to było
Synevo robi inną metodą, Holsamed z opisem wyłącznie w rodzimym języku, Gyncentrum również nie tłumaczy, do Alabu się nie dodzwoniłem.

Pytanie aktualne, gdzie w Katowicach (lub na Śląsku) zrobię test na przeciwciała IgG metodą ELISA z wynikiem w języku angielskim?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Limapur oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group