Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jeśli masz pytanie , przeszukaj uprzednio wątek i napisz co już wiesz ,
Jeśli wpisujesz info , podaj wszystkie możliwe dane (pamiętaj o nazwie miasta ) :)
Gdzie:
Rodzaj testu:
Zapisy:
Cena:
Kiedy/Czas czekania na wynik:
Spostrzeżenia:

------------- np
Gdzie: Warszawa
Podmiot: Panstwowy Instytut Higieny , Adres: Powsinska 61
Rodzaj testu : PCR-rt
Koszt 350 zl , z *jęz.ang


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jordania - covid19
#661 PostWysłany: 29 Wrz 2021 13:58 

Rejestracja: 29 Wrz 2021
Posty: 14
Wybieramy się z Krakowa 4.10 i nie wiem czy robić testy pcr. Najtańsze po 350 pln znalazłem. Może da się gdzieś taniej?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Wrz 2021 14:35, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę - przejrzyj , poszukaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#662 PostWysłany: 03 Paź 2021 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2017
Posty: 194
Loty: 142
Kilometry: 344 579
Nie widzę lepiej pasującego wątku na forum więc zadam pytanie tutaj : gdzie w Wawie można zrobić tanio testy antygenowe?

Żeby nie bylo, zrobilem mały research:
- na Okeciu 200 pln
- centrum Damiana 150 pln
- Medicover 142 pln
- Luxmed podobno 135 pln
- .....


Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Paź 2021 14:21, edytowano w sumie 1 raz
Proszę , przenoszę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#663 PostWysłany: 03 Paź 2021 12:56 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 951
niebieski
@marwok
https://covid19.gyncentrum.pl/dla-podrozujacych
Punkt pobierania pod Tesco Kabaty, cena 94 zł z ww hasłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
marwok uważa post za pomocny.
 
      
#664 PostWysłany: 03 Paź 2021 12:57 

Rejestracja: 15 Mar 2021
Posty: 136
Cellis https://cellis.pl/ (np. Marszałkowska 140) - 120 zł
_________________
Paweł
https://sites.google.com/site/traveller ... haus-pawel
Góra
 Profil Relacje PM off
marwok uważa post za pomocny.
 
      
#665 PostWysłany: 04 Paź 2021 09:28 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Przetestowałem bezpłatne testy PCR dla dzieci 6-12 w Warszawie (teoretycznie potrzebne przy wylocie do Włoch).
Zamówione tu: https://www.gov.pl/web/gov/zapisz-dziec ... granicznym. Formularz wypełniłem 3 dni wcześniej (lepiej później), przydzieliło mi Otwock, zmieniłem na eKolejka na punkt HOLLI MED POINT na tyłach Świątyni Opatrzności na Wilanowie - nie potrzebne jest umwawianie na konkretny dzień czy godzinę, wystarczy, że jest skierowanie w systemie - czynne po pracy 15:30-20:30. Zero kolejek (całość trwała 3 minuty), wynik do 15:30 następnego dnia (nie ważne o której pobiorą). Można pobrać zarówno z IKP, jak i po angielsku (na życzenie) ze strony laboratorium.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#666 PostWysłany: 04 Paź 2021 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1691
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
@jasiub wrzuta fajna, też do IT będę potrzebować dla dzieci >6 l., pytania dwa:
- czy zapisanie na test nakłada kwarantannę (zakładam, że oczywiście nie, ale licho wie)
- czy można wybrać antygen, czy tylko PCR?
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#667 PostWysłany: 04 Paź 2021 09:47 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Niestety tylko PCR i myślę, że nałożą kwarantannę, skoro wynik pojawia się na IKP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#668 PostWysłany: 04 Paź 2021 09:58 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Tak, zawsze od momentu otrzymania skierowania jest kwarantanna
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#669 PostWysłany: 04 Paź 2021 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1691
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
ech, kolejna aberracja, "chcesz jechać z dzieckiem za granicę, zrobimy Ci test, ale wpakujesz dzieciaka na kwarantannę na 24h i podbijesz nam statsy".
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
 
      
#670 PostWysłany: 04 Paź 2021 10:17 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Nie sądzę żeby kwarantanna była od momentu skierowania (w przypadku dziecka przed podróżą za granicę). Taka informacja musiałaby być zapisana na IKP (a u mnie od momentu zapisania do testu minęło 72h), a nic takiego nie ma. Sprawdziłem z ciekawości. Jest informacja o wcześniejszej kwarantannie, aktualny wynik testu, nic poza tym.
Góra
 Profil Relacje PM off
zawiert uważa post za pomocny.
 
      
#671 PostWysłany: 05 Paź 2021 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
muszę zrobić test PCR we Wrocławiu.
Medicover / Damian, który najbardziej mi pasuje, podaje że wynik testu w 48 godzin (najczęściej 24).
Te 24, a nawet 36 jest dla mnie ok, ale 48 już nie.

Czy ktoś u nich robił i wie czy to najczęściej faktycznie się sprawdza?

Albo czy ktoś poleca inne miejsce na zrobienie PCR, tak, żebym wynik dostał w 24h? najlepiej okolice Wroclavii / PKP, ale mogę też gdzieś podjechać, byle nie na drugi koniec miasta.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#672 PostWysłany: 05 Paź 2021 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2020
Posty: 425
HON fly4free
@rw30
Robiłem dwa razy (ja i moja dziewczyna) - w kwietniu przed majówką i w czerwcu przed bożym ciałem. Wyniki faktycznie do 24h, a w zasadzie nawet tego samego dnia w nocy. Za drugim razem miałem przygodę, bo mieli jakąś awarię, odwołali wizyty z rana, ale dopiero jak już byliśmy na miejscu. Potem dzwoniłem w ciągu dnia na infolinię, dostałem info, że otwarte, więc podjechałem ponownie i na miejscu się okazało, że dalej jest awaria, punkt zamknięty na 4 spusty i ludzie odbijają się od klamki... Tego samego dnia, po południu, zadzwoniła do mnie koordynatorka z dużymi przeprosinami i powiedziała, że na następny dzień bookują dodatkowe wizyty, więc zapisałem nas na 8:05 i 8:10. Na miejscu byłem o 7:50, była kolejka na kilkanaście osób, ludzie z 11 i 12 przyszli na rano, bo potrzebowali wynik testu na już i bezczelnie kłamali, że oni tutaj są zapisani na rano, wszyscy na 8:00. Obsługa rozstrzygając spór, stwierdziła, że olewa zapisy i kto pierwszy ten lepszy. Pobrali mi materiał o 8:50, więc po godzinie czekania, to w kolejce stało już z 30 osób. Oni otworzyli dodatkowe zapisy, ale zarazem zostawili taką samą ilość obsługi (czyt. 2 osoby), a na dodatek punkt pierwszy wymaz przyjął koło 8:20, bo się spóźnili. Potem był jeszcze dramat z odczytem wyników, ale finalnie skończyło się dobrze* :)
To z tego dnia mają praktycznie wszystkie negatywne opinie na Google'u.
Potem sztucznie zaczęli dopisywać pozytywne, bo w pewnym momencie ocena wynosiła z 1,9.

*Rzekomo trzy razy źle wpisałem własną datę urodzenia i zablokowałem możliwość ściągnięcia pdfa. Środa, dzień przed bożym ciałem, czyli dniem wolnym, a ja piszę reklamację na ich maila o godzinie 22:55, wiedząc, że dzień później o 16 mam wylot do Alicante. Już się godziłem z tym, że nie polecimy, ale co było dla mnie szokiem, jakiś ich dyrektor odpisał na maila o 23:10 i podesłał wyniki pdfem. Ale to już raczej inna firma (w sensie laboratorium), a nie CM Damian.

Ale to raczej jednorazowa sytuacja, mieli ogromny fuck up i nieumiejętnie tym zarządzili. Raczej nie zakładaj, że takie całodzienne awarie się powtórzą (byłoby więcej negatywnych opinii).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#673 PostWysłany: 08 Paź 2021 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Lecimy z hordą dzieci do Włoch. Część poniżej 6 lat, część powyżej, ale bez szczepionki. Trzeba zrobić test.

GOV.PL twierdzi, że molekularny lub antygenowy.

Łódź i bliska okolica. Który z nich zrobię najtaniej i gdzie?

test PCR to co innego, tak?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#674 PostWysłany: 08 Paź 2021 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
PCR to test molekularny.
Góra
 Profil Relacje PM off
refiko lubi ten post.
refiko uważa post za pomocny.
 
      
#675 PostWysłany: 19 Paź 2021 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
Gdzie: Gyncentrum Poznań
Rodzaj testu: RT-PCR
Zapisy: Online, dzień szybciej
Cena: 249zł z językiem ang. po użyciu kodu zniżkowego na stronie Gyn
Kiedy/Czas czekania na wynik: Wizyta wczoraj około 19. Wynik dziś rano już o 6:00!
Spostrzeżenia: Bardzo pozytywnie zaskoczony, że wynik był dostępny w niespełna 12h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#676 PostWysłany: 19 Paź 2021 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
refiko napisał(a):
Lecimy z hordą dzieci do Włoch.

Dzieci nieszczepione, chyba >12 muszą mieć badania co 48h, bo inaczej nie wejdziesz do zamkniętego lokalu, ani nie wylecisz. Robisz je w aptece.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#677 PostWysłany: 22 Paź 2021 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1691
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Wrzucam co znalazłem, antygen 'online' za 109 pln
https://epixpert.pl/produkt/test-antyge ... nsultacji/
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off
piwili lubi ten post.
 
      
#678 PostWysłany: 27 Paź 2021 13:15 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1851
srebrny
zawiert napisał(a):
Wrzucam co znalazłem, antygen 'online' za 109 pln

Czy to oznacza, że zrezygnowałeś z darmowych testów PCR dla dzieciaków?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#679 PostWysłany: 27 Paź 2021 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1691
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
tak, mam pewne uwagi co do jakości testu PCR jako takiego (oraz kilka innych czynników).

Scenaka z zeszłego tygodnia: dziecko znajomych miało iść na zabieg do szpitala. Oczywiście wymagany PCR. Poszli do internisty po skierowanie na PCR i od razu przyszedł sms o kwarantannie dla dziecka. Więc jakoś nie miałem przekonania czy ta metoda jest w mojej strefie komfortu (wiem co przedpiścy napisali o dostępności itp). Poza tym data wyjazdu (3.11) niestety ogranicza dostępność PCRów (bo 1.11 po drodze). Plus na deser to jeszcze dzieciaki szczepiłem na inne rzeczy ostatnio więc tym bardziej nie mam ochoty sprawdzać czy YF jest false positive na PCR przy odpowiedniej liczbie cykli :)
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
 
      
#680 PostWysłany: 27 Paź 2021 13:41 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1851
srebrny
Daj znać jak poszło to onlineowe badanie dla dzieci. Szczególnie jeżeli chodzi o wolne terminy na sesję online.
Również wybieram się niebawem do IT i szukam najlepszego rozwiązania.

P.S.
Być może skierowanie na test od lekarza jest inne niż skierowanie wygenerowane samodzielnie z systemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group