Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Jeśli masz pytanie , przeszukaj uprzednio wątek i napisz co już wiesz ,
Jeśli wpisujesz info , podaj wszystkie możliwe dane (pamiętaj o nazwie miasta ) :)
Gdzie:
Rodzaj testu:
Zapisy:
Cena:
Kiedy/Czas czekania na wynik:
Spostrzeżenia:

------------- np
Gdzie: Warszawa
Podmiot: Panstwowy Instytut Higieny , Adres: Powsinska 61
Rodzaj testu : PCR-rt
Koszt 350 zl , z *jęz.ang


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 06 Cze 2021 15:15 

Rejestracja: 20 Gru 2010
Posty: 395
Loty: 178
Kilometry: 400 854
niebieski
A czy Lamp jest tańszy niż PCR, czyli mniej niż 250 w KRK? A jeśli tak to gdzie to zrobię?
_________________
Image
http://mrowisko.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#542 PostWysłany: 06 Cze 2021 15:16 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Na lotnisku w Balicach parking P2 - 200 zł (12h).
Góra
 Profil Relacje PM off
mrowka lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#543 PostWysłany: 06 Cze 2021 17:05 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 414
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Ktoś ma jakieś doświadczenia z Sigma Travel po powrocie z zagranicy, żeby zwolnić z kwarantanny? Cena 100 zł.
https://sigma-travel.com.pl/dla-zdrowia ... gvEALw_wcB

Co polecacie w Warszawie, żeby szybko znalazło się w systemie sanepidu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#544 PostWysłany: 07 Cze 2021 10:00 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 16
czy wszystkie teraz testy jakie się wykonuje w Polsce przed wylotem są też od razu widoczne w IKP do pobrania jako kod QR? czy jest to tylko alternatywa i na lotnisku można pokazać wydruk z wynikiem z labolatorium?
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
#545 PostWysłany: 07 Cze 2021 10:40 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
ferges napisał(a):
Ktoś ma jakieś doświadczenia z Sigma Travel po powrocie z zagranicy, żeby zwolnić z kwarantanny? Cena 100 zł.
https://sigma-travel.com.pl/dla-zdrowia ... gvEALw_wcB

Co polecacie w Warszawie, żeby szybko znalazło się w systemie sanepidu?
Test na lotnisku
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 09 Cze 2021 14:05 

Rejestracja: 09 Cze 2021
Posty: 4
Lab IGS z Bydzi daje dobre ceny z hasłem rabatowym IGS35, wtedy PCR 235 zł i antygen 100 zł. Obsługują Warszawę blisko lotniska, Gdańsk i Bydgoszcz. Wszystko na www.igs.org.pl
Korzystajcie, kod działa do września
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#547 PostWysłany: 10 Cze 2021 14:48 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Instytut hiszpański odpowiedział jednemu forumowiczowi, że w Hiszpanii szybki test antygenowy akceptują TYLKO Panbio COVID-19 Ag
Ktoś przetestował to na lotnisku w Hiszpanii (ALC) i rzeczywiście sprawdzają jakiej firmy test...? :shock: :shock:

Pytam, bo wylot w poniedziałek, umówiłem dzieciaki do Gyncentrum, ale oni mają Formaster Rapid Antigen Test. No i nie wiem czy szukać tego Panbio, czy to ma jakieś znaczenie (czy tylko widzimisię urzędnika) - i kto to robi (wylot z KRK)? :roll: :shock:


EDIT: Wszedłem na listę testów z opisu Hiszpanii ze strony Ryanaira (nota bene dzisiaj jeszcze wciąż nieuaktualniona na okoliczność 12-latków): no i jest Formaster! :D
Straszny bałagan i każdy mówi, co chce, tak jak ten "Instytut"... - wnioskuję, że "zrobić Formastera w Gyncentrum" i "nie przejmować się". Czy ktoś jednak uważa inaczej...? ;)

EDIT 2: w Balicach na lotnisku na P2 robią akurat tego "Panbio Abbotta" - może się komuś przyda to info :) No i można (przetestuję w sobotę wieczorem) przyjechać kiedy się chce 7 dni/24h i wynik w ciągu 30 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#548 PostWysłany: 10 Cze 2021 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Czy ktoś robił test przy Zakładowej 11 we Wrocławiu w diagnostyce? Uda się umówić na dany termin czy biorą z ulicy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 11 Cze 2021 08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
Gdzie: DNA Balice - lotnisko
Rodzaj testu: antygentowy
Zapisy: online
Cena: 165
Kiedy/Czas czekania na wynik: 25 min.
Spostrzeżenia: nastawienie pracowników sprawia, że chce żeby każdy mógł polecieć tam gdzie to sobie zaplanował.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#550 PostWysłany: 11 Cze 2021 08:40 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
W tych Balicach faktycznie czynny całą dobę? Trudno trafić po wjeździe, czy jakoś tak od razu na wprost jest punkt - gdzie stanąć, można na P2?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 11 Cze 2021 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
Czynne cała dobę. W nocy bez kolejek, warto się wcześniej zarejestrować bo w przypadku DNA rejestracja jest w terminalu a pobranie próbek na parkingu P2. Odbiór wyniku w wersji papierowej w terminalu na I piętrze. Ciężko przeoczyć bo wszędzie są oznaczenia jak tam trafić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#552 PostWysłany: 11 Cze 2021 09:58 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Marco Manno napisał(a):
Czy ktoś robił test przy Zakładowej 11 we Wrocławiu w diagnostyce? Uda się umówić na dany termin czy biorą z ulicy?
Byłem tam na początku kwietnia na innym teście, bez umawiania się, sporo osób ale obsługa sprawna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 11 Cze 2021 09:59 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Dzięki! A ten papier na lotnisku w KRK, to rozumiem, że mogę sam wydrukować sobie w domu - jeśli od razu nie wylatuję, tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#554 PostWysłany: 11 Cze 2021 10:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Tak. Albo na lotnisku za dopłatą, w informacji
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#555 PostWysłany: 11 Cze 2021 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
sanchopan napisał(a):
Dzięki! A ten papier na lotnisku w KRK, to rozumiem, że mogę sam wydrukować sobie w domu - jeśli od razu nie wylatuję, tak?


Wynik dostępny jest w profilu pacjenta (Pdf) , po zalogowaniu na konto a na życzenie drukują w formie papierowej bez dodatkowe opłaty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#556 PostWysłany: 11 Cze 2021 13:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Aktualne lokalizacje punktów poboru materiału biologicznego Centrum Badań DNA
🔬 Warszawa Plac Defilad 1 🔬
🌍 Dokładna lokalizacja: Kontener naprzeciwko Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki, od strony alei Jerozolimskich
⌛ Czas wykonania testów: PCR do końca następna dnia po pobraniu materiałów, antygenowy ok 20 min, RT-LAMP do 16:00 następna dnia po pobraniu materiałów
Otwarte: od poniedziałku do soboty 10:00 – 18:00
👉 Rejestracja: https://bit.ly/3fn4izq (cennik pod linkiem)
🔬Katowice Silesia City Center, ul. Chorzowska 107 🔬
🌍 Dokładna lokalizacja: Kontener na parkingu od strony Tesco.
⌛ Czas wykonania testów: PCR do końca następna dnia po pobraniu materiałów, antygenowy ok 30 min, RT-LAMP do 16:00 następna dnia po pobraniu materiałów.
Otwarte: codziennie 8.00 - 18.00
👉 Rejestracja: https://bit.ly/3fYzILp (cennik pod linkiem)
🔬 Kraków lotnisko Balice 🔬
🌍 Dokładna lokalizacja: Kontener na parkingu terenowym P2, bezpośrednio przy terminalu pasażerskim od strony zachodniej.
⌛ Czas wykonania testów: PCR do końca następna dnia po pobraniu materiałów, antygenowy ok 30 min, RT-LAMP Express do 60 min, RT-LAMP zwykły czas oczekiwania 12h
Otwarte: codziennie 24h
👉 Rejestracja https://bit.ly/3hZgKa7 (cennik pod linkiem)
🔬Poznań lotnisko Ławica 🔬
🌍 Dokładna lokalizacja: Namiot przy Hali Odlotów
⌛ Czas wykonania testów: PCR do 24h, antygenowy ok 30 min, RT-LAMP czas oczekiwania na wynik około 1 godziny, jednak w dniu wylotu należy się zgłosić nie później niż 3h przed odlotem.
Otwarte: codziennie w zależności od rozkładu lotów. W przypadku odlotów 4 godziny wcześniej oraz od razu po każdym przylocie (polecamy sprawdzić na stronie lotniska).
👉 Rejestracja: https://bit.ly/3fJKRQk (cennik pod linkiem)
🔬Poznań Ściegiennego 20 🔬
🌍 Dokładna lokalizacja: Budynek od ulicy głogowskiej, siedziba laboratorium CBDNA.
⌛ Czas wykonania testów: PCR do 24h, antygenowy ok 30 min, RT-LAMP w przypadku pobrania w godzinach pracy laboratorium wynik do końca dnia.
Otwarte: punkt pobrań od poniedziałku do piątku w godz. 08:30-10:30, laboratorium 8:00-16:00
👉 Rejestracja: https://bit.ly/3fofVpU (cennik pod linkiem)
❗️ Zachęcamy do wypełniania formularzy online, ponieważ znacznie przyspiesza to czas realizacji testów.

Załączniki:
test.png
test.png [ 140.8 KiB | Obejrzany 1055 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#557 PostWysłany: 12 Cze 2021 19:25 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
podróżKa napisał(a):
Lab IGS z Bydzi daje dobre ceny z hasłem rabatowym IGS35, wtedy PCR 235 zł i antygen 100 zł. Obsługują Warszawę blisko lotniska, Gdańsk i Bydgoszcz. Wszystko na http://www.igs.org.pl
Korzystajcie, kod działa do września

Robiłem dziś w Warszawie, nieco po 11-ej. Wszystko sprawnie, po mnie chyba już nie było nikogo (do 11:30 w weekendy działają). Wynik nieco po 19-ej, więc w ciągu 8 godzin.
Cena z hasłem aktualna, czyli 235 zł, więc tym bardziej polecam (chyba najtańszy płatny PCR w Warszawie z tłumaczeniem na angielski).
Góra
 Profil Relacje PM off
podróżKa lubi ten post.
 
      
#558 PostWysłany: 12 Cze 2021 20:14 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
Czy ja dobrze rozumiem że Centrum Badań DNA może wydać zaświadczenie *tylko* po angielsku?
Potrzebuję antygenu celem udania się do Szwecji, czytałem jakieś durne doniesienia o tym że Szwedzi kręcą nosem na wielojęzyczne zaświadczenia, więc zanim zacznę czytać czy to nie jest aby prawda, to chcę się dowiedzieć czy przypadkiem nie ma takiej potrzeby :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 12 Cze 2021 20:46 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Robiłem dzisiaj - jest po polsku i po angielsku.

Pytanie mam: jak oni to sprawdzają, bo jak skanuję komórką kod QR to mi tylko wyskakuje adres cbdna.pl ? :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 12 Cze 2021 20:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Po prostu ufają. Chociaż znam przypadek ze kazali komuś zalogować i pokazać ze test prawdziwy.
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 937 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group