Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Cze 2011 16:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7942
HON fly4free
tym razem pokoje dostępne od 1 sierpnia do 31 października b.r. ; rezerwować będzie można 7 lipca 2011 od godz. 12 czasu lokalnego (13 naszego).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 30 Cze 2011 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
Na jakiej stronie ?

gdzie jest ten hotel ?

troszke wiecej info moze ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Cze 2011 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Wcześniejsza akcja tego typu: http://www.fly4free.pl/hotel-4-gwiazdko ... a-1-funta/

Raczej jako formę zabawy należy to traktować :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Cze 2011 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
ok dzieki Murdock za informacje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Lip 2011 09:08 

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 14
czytając dzisiejsze info o promocji w hotelu mam pytanie. Czy moge zarezerwować pokój na jedną noc na siebie a na druga noc na druga osobę mi towarzyszącą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lip 2011 09:24 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 307
niebieski
bfraj napisał(a):
czytając dzisiejsze info o promocji w hotelu mam pytanie. Czy moge zarezerwować pokój na jedną noc na siebie a na druga noc na druga osobę mi towarzyszącą?


Możesz, tylko będziesz szczęśliwy jak uda Ci się chociaż jeden złapać :) Przeważnie strona pada na parę minut i komu uda się potem ją odświeżyć to ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Lip 2011 09:29 

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 14
dzięki, ale można:) więc mi się uda;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Lip 2011 13:13 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
udalo sie komus zarezerwowac? ja juz klikalem finish reservation to sie pojawilo info ze ten termin zostal juz wykupiony. Bez sensu ta promocja, to juz lepiej zeby zrobili losowanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Lip 2011 13:19 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 79
Zbanowany
Moim zdaniem to zwykła podpucha żeby sobie zrobić reklamę hotelu. Może faktycznie mają kilka za 1 funta ale na pewno nie 500. Jak dla mnie ściema jak nic.
Już drugi raz próbowałem i tym razem się nawet strona z rezerwacją nie chciała do końca otworzyć. Podobnie było ostatnio z serwisem w Polsce, który oferował zwrot połowy kwoty za wykupione paliwo za 120zł. Też popdpucha by zrobić sobie reklamę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Lip 2011 13:32 

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 63
Witam! Mam ogromny problem
mianowicie doknalem rezerwacji, nie patrzac na cene, co sie okazało buknalem pokoj dla 2 osob za 69 funtów..:(
Czy jest mozliwosc anulowania? Podobno tak
ale maja moje dane jak i numer karty
karta prepaid a na ktorej było 10zł
co mam zrobic? czy teraz jak zasile konto oni beda sciagac az sciagna cala kwote??
i czy w przypadku nie zaplacenia beda mnie sciagac??
Prosze bardzo o pomoc! :(


Ostatnio edytowany przez max180, 07 Lip 2011 14:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Lip 2011 13:45 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 120
Mi się udało zarezerwować, już po raz drugi. Pierwszy raz w ostatniej promocji na 14 lipca, niestety nie mogę polecieć w tym terminie. mam nadzieje że w październiku się uda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Lip 2011 16:42 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
maddog napisał(a):
Mi się udało zarezerwować, już po raz drugi. Pierwszy raz w ostatniej promocji na 14 lipca, niestety nie mogę polecieć w tym terminie. mam nadzieje że w październiku się uda.

moze podzielisz sie swoja metoda? jaka przegladarka, rozumiem ze byles powracajacym klientem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 07 Lip 2011 16:51 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 120
DMac napisał(a):
moze podzielisz sie swoja metoda? jaka przegladarka, rozumiem ze byles powracajacym klientem?


Wszystko wpisywałem ręcznie, nie używałem returning customer czy jak to tam się nazywało, przeglądarka chrome. Otwieram około 5 zakładek i odświeżam wszystkie po kolei. Gdzie się załaduje tam próbuję wpisać dane i tak w kółko (nie udało się parę razy po wpisaniu danych). Tym sposobem rezerwowałem też poprzednio chociaż system rezerwacyjny był całkowicie inny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 07 Lip 2011 16:52 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
maddog napisał(a):
DMac napisał(a):
moze podzielisz sie swoja metoda? jaka przegladarka, rozumiem ze byles powracajacym klientem?


Wszystko wpisywałem ręcznie, nie używałem returning customer czy jak to tam się nazywało, przeglądarka chrome. Otwieram około 5 zakładek i odświeżam wszystkie po kolei. Gdzie się załaduje tam próbuję wpisać dane i tak w kółko (nie udało się parę razy po wpisaniu danych). Tym sposobem rezerwowałem też poprzednio chociaż system rezerwacyjny był całkowicie inny.

dzięki. Może się przyda następnym razem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 07 Lip 2011 23:02 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 79
Zbanowany
Miał farta i poprostu trafił jeden z pięciu pokoi w promocji :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Disia Fisia, Kashpir, Laczek Feluś, rozbicki oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group