Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Paź 2018 08:56 

Rejestracja: 29 Sie 2018
Posty: 5
Cześć, mam pytanie do Was moi drodzy, prześwietlałem przez cały sezon ceny biletów czarterowych na Kretę, teraz gdy dostałem upragniony urlop i chcę polecieć to ta cena zrobiła się horrendalnie wysoka około 2000zł w dwie strony. Zaznaczę że sam wylot w jedną stronę z Katowic do Heraklionu lub Chanii kosztuje około 150/200zł. Dlaczego bilety powrotne są już takie wysokie? Cały sezon można było znaleźć na jeden dwa dni przed odlotem cenę 199zł/299zł. Teraz jak już jestem zdecydowany i mam wolne to cena jest około 2000zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 01 Paź 2018 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Koniec sezonu przecież. Rainbow ma ostatni charter z KTW na Kretę 03.10 i ostatni powrót 14.10.
Proszę lecieć na Zakynthos do hotelu 4* z All na 3 dni za 569 zł
https://r.pl/weekend-na-zakynthos/posei ... +inclusive

a jak nie to już na wiosnę :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Paź 2018 09:33 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
bo to ostatni lot w sezonie? i musisz jakoś wróćić? poszukaj innego powrotu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Paź 2018 09:58 

Rejestracja: 29 Sie 2018
Posty: 5
-- 01 Paź 2018 09:56 --

U mnie jest o tyle problem że ja mam już hotel. Byłem praktykantem, a później wracałem do tego hotelu do pracy, Teraz chciałem sobie zrobić pierwszy w życiu prawdziwy urlop tygodniowy. Zachęciły mnie te promocje po 300zł maks w dwie strony z bagazem rejestrowanym na 3/4 dni przed wylotem, czekałem do końca że mnie się też poszczęści. Wydaje mi się że polityka tych ostatnich lotów jest taka że skoro to ostatni lot to cena w jedną stronę może być niska jak w tym przypadku 150 zł ale i tak musisz wrócić więc cena już skacze do ponad 2000zł. Ech mądry Polak po szkodzie...

-- 01 Paź 2018 09:58 --

maxima napisał(a):
bo to ostatni lot w sezonie? i musisz jakoś wróćić? poszukaj innego powrotu


Przejrzałem już rainbow, itaka, tui, neckermann a nawet emaile do samych przewoźników czarterowych, nikt nie napisał mi dlaczego tak jest... każdy z nich oferuje ceny powyżej 800zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Paź 2018 10:08 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
tak jest bo tak działa rynek, popyt i podaż.
nad czym tu filozofować?? albo kupujesz po 2000zł albo wybierz coś innego, od płakania na forum albo pisania bo biur podróży nic się nie zmieni... zegar tyka
masz FR do WRO 15/10 za 82eur
albo W6 ATH-KTW za 40-50 EUR
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maxima, 01 Paź 2018 10:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Paź 2018 10:12 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22488
Jak kiedyś powiedział słynny angielski poeta, Mick Jagger: You can't always get what you want
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Paź 2018 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Weź sobie powrót za 76 ojro i leć tam.
W pakiecie Ateny nocą :D

Załączniki:
HER-KTW.jpg
HER-KTW.jpg [ 53.62 KiB | Obejrzany 3679 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Paź 2018 10:38 

Rejestracja: 29 Sie 2018
Posty: 5
Zeus napisał(a):
Jak kiedyś powiedział słynny angielski poeta, Mick Jagger: You can't always get what you want


Lepiej bym tego nie ujął.

maxima napisał(a):
tak jest bo tak działa rynek, popyt i podaż.
nad czym tu filozofować?? albo kupujesz po 2000zł albo wybierz coś innego, od płakania na forum albo pisania bo biur podróży nic się nie zmieni... zegar tyka
masz FR do WRO 15/10 za 82eur
albo W6 ATH-KTW za 40-50 EUR


Płakać nie będę, to tylko moja lekka frustracja że czekasz na coś 2 miesiące, zbierasz kasę, planujesz, przygotowywujesz się na to, a później masz z tego guzik.

danziger napisał(a):
Weź sobie powrót za 76 ojro i leć tam.
W pakiecie Ateny nocą :D


Czyli rozumiem musiał bym do tej ceny jeszcze doliczyć bagaż rejestrowany tak? Bo Jak bym miał lecieć to tylko z bagażem rejestrowanym bo mam do zabrania dużo oliwy z oliwek, akoholu itp.. Do tego czekało by mnie nocowanie na lotnisku w Atenach tak? przepraszam że tak wypytuję ale nie znam się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Paź 2018 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
OK. Ja się nie znasz, to weź sobie FR do WRO za 107 ojro z bagażem rejestrowanym w cenie

Załączniki:
Kreta.jpg
Kreta.jpg [ 43.73 KiB | Obejrzany 3600 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group