Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lut 2015 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 195
Loty: 133
Kilometry: 211 116
niebieski
Jeśli ktoś nie może/ nie chce wypożyczyć samochodu to polecam skorzystanie z pomocy Pana Marcina - Polaka pracującego na Teneryfie, który jest pracownikiem agencji oferującej wycieczki, wypożyczanie rowerów, hulajnóg itp. My skorzystaliśmy z wycieczki objazdowej, gdzie Pani przewodnik mówiła poza angielskim i niemieckim również po polsku. Ceny były konkurencyjne w stosunku do innych agencji oferujących wycieczki. Pan Marcin ma punkt usytuowany w Playa de la Americas, pod apteką na rogu ulic Av. Rafael Puig Lluvina i Av. Arquitecto Gomez Cuesta.
_________________
moje podróże: https://acotamjest.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 18 Mar 2015 13:51 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Witam,
Czy mogę prosić o więcej szczegółów jaki to koszt?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Mar 2015 13:36 

Rejestracja: 10 Mar 2015
Posty: 47
kawon30 napisał(a):
Jeśli ktoś nie może/ nie chce wypożyczyć samochodu to polecam skorzystanie z pomocy Pana Marcina - Polaka pracującego na Teneryfie, który jest pracownikiem agencji oferującej wycieczki, wypożyczanie rowerów, hulajnóg itp. My skorzystaliśmy z wycieczki objazdowej, gdzie Pani przewodnik mówiła poza angielskim i niemieckim również po polsku. Ceny były konkurencyjne w stosunku do innych agencji oferujących wycieczki. Pan Marcin ma punkt usytuowany w Playa de la Americas, pod apteką na rogu ulic Av. Rafael Puig Lluvina i Av. Arquitecto Gomez Cuesta.


Również mnie to ciekawi. Ile mniej więcej to kosztuje?
Co można na takich wycieczkach zobaczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Mar 2015 13:48 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Z informacji od autora postu (dzięki za porady!) dowiedziałem się, że standardowa cena to 28-30E za całodniowy trip z polskim "komentarzem". Można jednak się targować, ale to już indywidualna kwestia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Mar 2015 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 195
Loty: 133
Kilometry: 211 116
niebieski
Wycieczka trwała około 10 godzin. Trasa to: Wioska Vilaflor (1 postój), wulkan Teide (2 postój bez wjazdu na górę), przejazd doliną La Orotavy, potem Park Miniatur (tam możliwość zjedzenia obiadu), następnie Icod de los Vinos - Smocze Drzewo (i darmowa degustacja win i likierów, ale podawana w mini naparstkach tak żeby poczuć tylko smak), następnie Garachico (takie teneryfskie Pompeje, ale krótki postój tylko na zrobienie kilku fotek), a potem malownicza podróż w kierunku wioski Masca (tam ostatni postój) i powrót. Całkiem przyjemnie zorganizowane, oczywiście najlepszym momentem jest przejazd serpentynami w okolicach Maski, gdzie autokar musiał brać zakręt na trzy razy, często cofając się do tyłu.
_________________
moje podróże: https://acotamjest.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group