Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sty 2018 11:37 

niebieski
Jak obecnie pogoda i w jakiej części jesteś? Będę za tydzień. :D
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 14 Sty 2018 12:05 

niebieski
Od środy od kiedy jesteśmy do południa w miarę słonecznie popołudniu zachmurzenie słońca brak. Ciepło nie pada.
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 15 Sty 2018 13:31 

srebrny
@nina104 tydzień temu na południu 27 stopni, na północy (Santa Cruz) 23-24, wieczorem/w nocy może popadać. W górach warunki mogą być zupełnie inne (deszcz, mgła i kilkanaście stopni). Przez ostatni tydzień na północy (poza górami) ładnie i ciepło, jedynie wczoraj w nocy w Santa Cruz popadało. Natomiast takich chmur burzowych jak wczoraj w okolicach lotniska południowego to chyba nigdy w tej części wyspy nie widziałem.

@Washington byłem kilka dniu temu w Taborno i to jedno z moich odkryć pierwszego tegorocznego pobytu na Teneryfie. Widoki faktycznie mega.
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 15 Sty 2018 19:27 
Site Admin
Awatar użytkownika

@nina104 mam zdecydowanie odmienne odczucia odnośnie aktualnej pogody niż moi przedmówcy ;) To mój 3 raz na kanarach i ten jest pogodowo najsłabszy - jest chłodno i dość pochmurno.. Jasne, na samym wybrzeżu na południu da się opalać (aczkolwiek kremu do opalania nie użyłem ani razu, i raczej tylko opalać, woda dość chłodna jak na kąpiele), ale gdziekolwiek indziej już niezbyt letnio - zabrałem na wyjazd 2 pary krótkich spodni, nie miałem okazji ani razu założyć ;) W miejscowości gdzie mieszkam (Icod) jest zimno i codziennie wieczorem/w nocy pada, chodzę po mieszkaniu w bluzie. Na Teide (w kalderze, nie na szczycie) wiatr urywa głowę, długie spodnie, bluza, kurtka i czapka to minimum. W Anaga potrzebna bluza / kurtka, na przemian widoki w chmurach i coś da się zobaczyć. W Masca trafiłem na dobrą pogodę - bluza i długie spodnie wystarczyły, ale dziś, wczoraj i przedwczoraj nieźle tam mżyło.
Podsumowując - warto zabrać ubrania na różne warunki pogodowe i nie nastawiać się zbyt pozytywnie żeby się nie rozczarować.

Ale jako że nie pasuje to do wątku atrakcji na Teneryfie - wydzielam
2 ludzi lubi ten post.

#5 PostWysłany: 15 Sty 2018 22:51 

niebieski
Dziękuję bardzo!
Sorki, że umiesciłam pytanie nie w tym miejscu , co trzeba.
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 28 Lis 2018 18:21 

zna ktoś może jakąś dobrą stronę internetową z pogodą żeby podawano prognozy co do calima na Teneryfie?
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 28 Lis 2018 19:24 
Awatar użytkownika

Loty: 185
Kilometry: 407 522
eltiempo.es ?
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 03 Kwi 2022 12:16 

Styczeń jest jednym z najbardziej deszczowych miesięcy w roku, także na południu Teneryfy! Średnio występują tu 2 (słownie: dwa) deszczowe dni, a średnia opadów to 17 mm. To oznacza, że czasami trochę pokropi, ale nie ma co się martwić. Na południu Teneryfy deszcz to rzadkość. Większość deszczu spadnie za to na północy Teneryfy. Zdarza się tak, że nawet przed 2-3 tygodnie na północy wyspy nie ma suchych dni. Nie oznacza to, że ciągle pada deszcz, ale możemy spodziewać się go każdego dnia.

Ostatnio edytowany przez Japonka76, 03 Kwi 2022 13:06, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:10 
Awatar użytkownika

Loty: 26
Kilometry: 30 304
To ja się podłącze z pytaniem :-)
Jakiej pogody można oczekiwać w marcu ?
Internet podaje sprzeczne informacje, od 17 do 26 stopni
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:23 

HON fly4free
Bo też tak może kształtować się temperatura tam.
Ale też tylko pod kątem pobytu na południu wyspy, bo północ to raczej te +17 C i częsta mżawka.

8-) Ale nie zmarzniesz :)
 Relacje PM off
idado uważa post za pomocny.

#11 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:31 
Awatar użytkownika

Kilometry: 45 127
złoty
@idado internet podaje właściwe temperatury ;)

Na południu wtedy palma i do 30 stopniu, a w górach Anaga 12 i często mżawka.

Załącznik:
tfs2.jpg

Załącznik:
tfs1.jpg

Załącznik:
tfs3.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez Antek12 20 Paź 2022 14:37, edytowano w sumie 2 razy
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:33 
Awatar użytkownika

Kilometry: 30 304
pobyt ma być w San Eugenio Bajo
 Relacje PM off  

#13 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:36 
Awatar użytkownika

Kilometry: 45 127
złoty
Nie masz się co martwić o pogodę w tym miejscu w marcu, będzie ciepło / gorąco
idado uważa post za pomocny.

[ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości