Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Lis 2014 20:17 

Rejestracja: 08 Wrz 2012
Posty: 134
Loty: 214
Kilometry: 286 750
Na południu raczej nic ciekawego nie ma, ale przyjemnie się plażuje, jest mnóstwo restauracji i gwarancja słonecznej pogody. Co do atrakcji:
- Teide robi wrażenie, droga do niego (zwłaszcza północna) sama w sobie jest już nie lada atrakcją;
- góry Anaga: warto poświęcić jeden dzień na wędrówkę lub objazd po miradores;
- Gomera: jeśli nie chcecie wypożyczać auta, w południowych kurortach sprzedaje się mnóstwo jednodniowych wycieczek, w cenie niższej, niż regularne rejsy;
- wędrówka z Masci wąwozem w dół plus rejs do Los Gigantes: świetna sprawa, wąwóz może nie tak atrakcyjny jak kreteńska Samaria, ale stateczki powrotne prawie zawsze "pokazują" przepływające obok delfiny, można załapać się na kolejną atrakcję 'gratis',
- północne miasta: La Orotava, Icod de los Vinos - całkiem przyjemne, ale bez większej rewelacji;
- stolica Santa Cruz plus przejazd tramwajem do Laguny: jak wyżej, można 'zaliczyć' w jeden dzień, mają one całkiem przyjemny klimat, ładne starówki, ale miasta nie są przecież sednem Teneryfy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#22 PostWysłany: 27 Lis 2014 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
ja bym dorzuciła - na południu - lot na paralotni. niesamowite wrażenia, jedna z najlepszych rzeczy jakie zrobiłam na Teneryfie.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Lut 2015 20:52 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 46
jako, że w tym wątku poruszono zarówno temat Maski jak i butów to się podepnę, żeby nie otwierać nowego tematu z następującym pytaniem: Czy mogę gdzieś w Los Gigantes wypożyczyć buty trekkingowe na przejście wąwozu? Wiem, że jak się wykupi zejście z przewodnikiem to się dostaje takie buty, ale wolałbym same buty.. Jeśli się da to gdzie i ile to kosztuje? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 06 Lut 2015 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
przegladam ceny promow
teneryfa-gomera RT okolo 60 e /fred,naviera/
orientujecie sie czy miejscowi maja w porcie swoje mniejsze łodki
i oferuja nizsze ceny, ewentualnie wycieczki jednodniowe
np. http://if-activtenerife.com/wycieczki/la-gomera-bus/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Lut 2015 13:30 

Z Los Christianos popłyniesz na pewno taniej, lokalnymi stateczkami. Pełno ich w porcie.

Wycieczka całodniowa, z objazdem po Gomerze + obiad 40-50 euro. Sam rejsik ,był chyba 25-30 euro. RT. Trzeba się targować.
Góra
 PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 06 Lut 2015 13:33 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
To nie jest bardzo wymagający wąwóz. Byliśmy tam w lipcu z dziećmi 7 i 5 lat. Wystarczą wygodne sportowe buty.

piwcuk napisał(a):
jako, że w tym wątku poruszono zarówno temat Maski jak i butów to się podepnę, żeby nie otwierać nowego tematu z następującym pytaniem: Czy mogę gdzieś w Los Gigantes wypożyczyć buty trekkingowe na przejście wąwozu? Wiem, że jak się wykupi zejście z przewodnikiem to się dostaje takie buty, ale wolałbym same buty.. Jeśli się da to gdzie i ile to kosztuje? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off
piwcuk lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 06 Lut 2015 13:50 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
Dokładnie, zwykłe tzw. adidasy wystarczą.
Góra
 Profil Relacje PM off
piwcuk lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 13 Lut 2015 01:03 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3571
złoty
Anonymous napisał(a):
Z Los Christianos popłyniesz na pewno taniej, lokalnymi stateczkami. Pełno ich w porcie.

Wycieczka całodniowa, z objazdem po Gomerze + obiad 40-50 euro. Sam rejsik ,był chyba 25-30 euro. RT. Trzeba się targować.



http://www.dosomethingdifferent.com/exp ... la_gomera_
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Mar 2015 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2188
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Czy w Santiago del Teide znajdę jakiś parking? Planuje tam zostawić samochód. Pojechać 355 do Masci, zejść wąwozem, dopłynąć do Los Gigantes i stamtąd wrócić do Santiago del Teide 325. Pytanie gdzie dokładnie przybijają łodzi, żeby znaleźć potem autobus:)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 03 Mar 2015 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1630
niebieski
Nie kojarzę w Santiago del Teide żadnego dużego parkingu. To małe miasteczko, my parkowaliśmy po prostu w jednej z wielu zatoczek przy głównej drodze, jakieś 100 metrów za skrzyżowaniem z drogą wiodącą w stronę Masci.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
bonifacy uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 03 Mar 2015 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 119
Kilometry: 264 018
niebieski
Parking znajdziesz bez problemu. Są miejsca wzdłuż ulicy. Możesz sobie zobaczyć na street view.
Łodzie przybijają do portu w Los Gigantes. Tu masz trasę do przystanku skąd jeździ autobus do Santiago del Teide.
https://goo.gl/maps/lfvln
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 04 Mar 2015 11:33 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Na teneryfie faktycznie problem z parkingiem W playa americas.My znalezlismy duzy darmowy przy cale alfonso. Naprzeciwko hotelu noelia sur - zaraz obok jes stadion i szpital wiec plqc dosc duzy ale ruch tez. Choc my zawsze 1 dla siebie znalezlismy.
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 15 Kwi 2016 19:22 

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 34
Loty: 77
Kilometry: 118 764
Moje 5 dni na Teneryfie z bazą w Puerto de la Cruz. Zaliczyłem większość ważniejszych punktów i miejscowości. Poruszałem się autem.
5-dni-na-teneryfie-zaliczone-najwazniejsze-miejscowosci,1506,92534
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group