Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 424 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 09 Lut 2017 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
halczyn napisał(a):
Szukam czegoś sprawdzonego na 6 osób na Costa Adeje-ktoś coś ? :)


Odpowiadając sam sobie;)

https://www.airbnb.pl/rooms/11653830

To wlasnie wybraliśmy, właścicielka czyli Lucy jak się okazuje pochodzi z Naszego kraju, cena za 5 dni (pn-pt) 1450 zł.

-- 09 Lut 2017 21:08 --

halczyn napisał(a):
Szukam czegoś sprawdzonego na 6 osób na Costa Adeje-ktoś coś ? :)


Odpowiadając sam sobie;)

https://www.airbnb.pl/rooms/11653830

To wlasnie wybraliśmy, właścicielka czyli Lucy jak się okazuje pochodzi z Naszego kraju, cena za 5 dni (pn-pt) 1450 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#302 PostWysłany: 12 Lut 2017 05:41 

Rejestracja: 04 Kwi 2011
Posty: 175
Loty: 44
Kilometry: 103 231
Co sądzicie o nocowaniu w los Gigantes lub ewentualnie Puerto de Santiago - termin koniec marca? będziemy mieli auto do dyspozycji i będziemy chcieli zwiedzić wyspę? będzie gdzie wieczorem wyjść do knajpki? jak z pogodą w tej części, czy szukać w tym terminie czegoś bardziej na południu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 12 Lut 2017 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Jeżeli chodzi o to, czy będzie wystarczająco ciepło i słonecznie, to Puerto de Santiago jest pod tym względem najlepszym miejscem na wyspie. Jeśli natomiast chodzi o przemieszczanie się po Teneryfie, to tu zależy od celu zwiedzania. Do Teide będzie dość blisko, tak samo do Masci, alu już Santa Cruz i góry na wschodzie będą odległe. Pewien problem tkwi w tym, że droga prowadząca od PdS do autostrady potrafi się w kilku miejscach przytykać, co wydłuża czas jazdy. Dużo zależy jednak, o której godzinie się jedzie. W każdym razie, ten element nie powinien raczej decydować o wyborze. Nawet jak trasa wydłuży się Wam o 15-20 minut, myślę że dramatu nie będzie.

A co do gastronomii, to jest tego masa.
Góra
 Profil Relacje PM off
Damianek uważa post za pomocny.
 
      
#304 PostWysłany: 12 Lut 2017 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Nie pamiętam czy już było. Może się komuś przyda:

Mapa darmowych kempingów:
http://centralreservas.tenerife.es/?a=5
Zacytuję tu jeszcze fragment komentarza z poniższego bloga "trzeba uzyskać zezwolenie (wystarczy mail tydzień przed planowanym noclegiem). Zezwolenia sprawdzają skrzętnie nawet w największej dziczy. Jak nam tłumaczył miły pan z obsługi zezwolenia są głównie ze względów ppoż. Żeby w razie pożaru (które są ponoć dość częste) wiedzieli że mają kogoś do ewakuacji z danego pola. Na wszystkich kempingach jest woda i kamienne grile. Często toalety i prysznice."

I jeszcze mapa szlaków trekingowych w okolicy Teide:
http://www.loswiaheros.pl/pdf/Park_Naro ... ingowe.pdf
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 13 Lut 2017 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
W6 desant f4free na Teneryfe - na pokładzie forumowicze, na wulkanie forumowicze, w wawozach forumowicze
jakbym sie umawial na konkretna godzine to pewnie bym sie z nikim nie spotkal, a tak przyjemnie sie spotkac z zaskoczenia, wymienic wskazowki

nigdy dotag 5 godzinny lot nie uplynal tak szybko :) pozdrowienia dla @jerzy5 i Łukasza :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
 
      
#306 PostWysłany: 15 Lut 2017 12:20 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Damianek napisał(a):
Co sądzicie o nocowaniu w los Gigantes lub ewentualnie Puerto de Santiago - termin koniec marca? będziemy mieli auto do dyspozycji i będziemy chcieli zwiedzić wyspę? będzie gdzie wieczorem wyjść do knajpki? jak z pogodą w tej części, czy szukać w tym terminie czegoś bardziej na południu?


Wczoraj wróciłem z Teneryfy.
Spaliśmy tu:
http://www.booking.com/hotel/es/apartam ... ro.pl.html
Świetna pogoda w tej części, zdecydowanie lepiej niż na północy wyspy.
Duże apartamenty (70metrów) w pełni wyposażone z balkonem.
Duży taras na dachu, w cenie basen, kilkanaście metrów dalej plaża (trochę mała).

Image

Image

Image


Ostatnio edytowany przez pieerx, 15 Lut 2017 12:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Damianek lubi ten post.
 
      
#307 PostWysłany: 15 Lut 2017 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
w tym roku pogoda w pierwszej polowie lutego byla laskawa chyba dla wszystkich na Teneryfie
zrobilismy dwa wypady na polnoc raz glownie plaze i drugi miasteczka/ogrody pogoda byla kazdorazowo rewelacyjna
Załącznik:
puerto.JPG
puerto.JPG [ 235.17 KiB | Obejrzany 5005 razy ]

Załącznik:
puerto1.JPG
puerto1.JPG [ 137.91 KiB | Obejrzany 5005 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Damianek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Nocleg na Teneryfie
#308 PostWysłany: 04 Maj 2017 15:11 

Rejestracja: 02 Sie 2016
Posty: 17
Witam,

Lecę z żoną na Teneryfę w dniach 14-21 lipca br. Lądujemy na lotnisku południowym. Teraz szukamy odpowiedniego miejsca noclegowego. Na miejscu spędzimy 6 pełnych dni (nie liczę dnia przylotu i odlotu) - 2 lub 3 chcielibyśmy przeznaczyć na wypoczynek. Jeden z nich zapewne w dużej mierze spędzilibyśmy w którymś z parków wodnych, pozostałe 2 (lub 1), gdzieś na plażowaniu. W resztę dni chcielibyśmy zwiedzać wyspę, jednakże przerwy na krótkie godzinne plażowanie jak najbardziej wskazane, o ile jest taka możliwość. Raczej nie chcielibyśmy mieszkać w typowo imprezowej miejscowości, nastawionej głównie na życie nocne. Z drugiej strony nie chciałbym mieszkać gdzieś na odludziu. Dobrze byłoby wyjść gdzieś wieczorem na kolacje do restauracji serwującej lokalne jedzenie, a nie do lokalu z kuchnią chińską czy włoską. Rok temu byłem na Malcie i takim typowo imprezowym miejscem było Paceville, a ja spałem w Bugubbie i było w porządku. Coś takiego by mi odpowiadało. Niby imprezowo, ale jednak nie do końca :D

Sprawdziłem ceny noclegów na Trivago i widzę, że jest duże zróżnicowanie cenowe pomiędzy miejscami takimi jak Costa Adeje czy Los Cristianos, a Puerto de la Cruz. Hotele w podobnym standardzie potrafią być tam o 30-40% droższe. Czytam w poleconym mi przez Was przewodniku, że PdlC powoli się wyludnia. Co jest tego powodem? To prawda, że na Teneryfie pogoda na północy jest zupełnie inna niż na południu? Czytałem opinie, że może to być nawet 7 stopni Celsujsza różnicy, na północy chmury, a na południu słońce.

Szukamy czegoś schludnego ze śniadaniami. Nie stać nas na 4 czy 5 gwiazdek, więc 3 gwiazdki czy jakiś fajny pensjonat wystarczą. Istotne dla nas są śniadania. Nie chcielibyśmy wydać na nocleg więcej niż 2000zł. Znając życie i tak będziemy w hotelu tylko spali.

Tak więc moje pytanie, w jakim miejscu polecilibyście nam nocleg?

P.S. Jeszcze jedno głupie noobowe pytanie. Wiem, że nie należy nurkować na kilka dni przed lotem z uwagi na różnicę ciśnień. Czy podobnie ma się sprawa z ciśnieniem w górach? Tj. Czy jeśli wjadę na Teide 2 dni przed odlotem to nic mi się nie stanie :) ?

P.S. 2 a właśnie, czy na Teneryfie są ciekawe miejsca do nurkowania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 05 Maj 2017 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2015
Posty: 361
W Puerto de la Cruz polecam Puerto Azul Hotel. Mały, cichy, niewielki hotel, w najbliższej okolicy sporo knajp i Alteza (supermarket) więc spokojnie da radę się wyżywić. Do plusów tego hotelu zaliczam bardzo sympatyczną i pomocną obsługę, zawsze doradzą gdzie pójść, co zjeść itp.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#310 PostWysłany: 08 Maj 2017 20:15 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Wybieram się pierwszy raz na Teneryfę, termin lipiec. Wybór prawdopodobnie padnie na Peurto de Santiago. Na nocleg (najlepiej ze śniadaniem) chcę przeznaczyć około 2000 zł - tydzień/2 osoby. Część polecanych apartamentów już pozajmowana, nieźle wygląda opcja Hotel Bahía Flamingo, patrzyłem też Vigilia Park, ale tu już trzeba przeznaczyć pare stów więcej. Fajną lokalizację mają Apartamentos Poblado Marinero, ale tam opcja bez wyżywienia, a nastawiamy się chociaż na śniadania. Coś innego może do polecenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 08 Maj 2017 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
A sprawdzaliście ceny i dostępność w Los Dragos del Sur? Obiekt ma generalnie pochlebne opinie, a i cenowo jest przystępny ( a w każdym razie był, gdy tam spaliśmy).

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 08 Maj 2017 22:39 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Sprawdzałem, bo ktoś tu wcześniej polecał, niestety brak wolnych pokoi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 08 Maj 2017 22:51 

Rejestracja: 04 Kwi 2011
Posty: 175
Loty: 44
Kilometry: 103 231
Ja mogę polecić apartament w Puerto de Santiago:
https://www.airbnb.pl/rooms/16226098
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 08 Maj 2017 22:58 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
@‌czacza‌ w jakim dokładnie terminie patrzyłeś na Vigilia Park, że wyszło Ci parę stów więcej? To jedna z bardziej atrakcyjnych cenowo propozycji w Puerto de Santiago, więc w 2000 zł na tydzień powinieneś się zmieścić. No chyba, że większość apartamentów na Twój termin zajęta i zostały te najdroższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 09 Maj 2017 16:55 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
@‌Damianek‌ niestety brak miejsc.
@‌Mar77‌ 10-17.07, koło 2400 mi wychodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 09 Maj 2017 18:53 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Na Alpharooms czy Travel Republic masz B&B za 399 GBP.
Góra
 Profil Relacje PM off
czacza uważa post za pomocny.
 
      
#317 PostWysłany: 10 Maj 2017 16:41 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
To jeszcze podpytam o Vigilia Park przed rezerwacją. Sporo zdjęć na tripadvisor pokazuje brzydkie łazienki, pordzewiałe krany, pourywane łóżka itp. Generalnie jest tam czysto i utrzymany jest ten poziom **?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 10 Maj 2017 17:39 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Byłem tam 5 lat temu, więc może już nie na czasie będzie moja opinia, ale wtedy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nic nie było połamane, pourywane czy zardzewiałe. Sprzątanie codzienne, oprócz niedziel, więc z czystością też wszystko w porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 10 Cze 2017 13:56 

Polecam w Puerto de la Cruz hotel Marte. Cenowo dostępny,centrum miasta w 5 minutach od głównego dworca autobusowego,bardzo dobre śniadania,pomocna miła obsługa,poniżej link .https://www.hotel-marte.com/en/?gclid=C ... oC03Hw_wcB
Góra
 PM off  
      
#320 PostWysłany: 15 Lip 2017 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Ja polecam hotel Allegro Isora, Playa de la Arena, 
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 424 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group