Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lut 2018 18:36 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 3
Witam. Z pewnością nie tylko ja mam ten problem. Jak widze te wszystkie ceny,to aż mnie serce boli..bo nie mam z kim wyruszyć w tą pierwszą podróż...a jak wiadomo pierwszy raz najgorszy ;p Szukam towarzysza,na jakąś podróż niskim kosztem..może to być nawet jednodniówka..aby tylko się przełamać..
Dzięki i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 15 Lut 2018 18:58 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
Skąd, coś o sobie ;) Napisz ciut więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Lut 2018 19:32 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 3
Wylot z Gdańska...kierunek - ciepłe kraje..ewentualnie obojętnie gdzie,byle było tanio...bo będzie to mój "pierwszy raz "
O sobie - mam 26 lat..ogólnie pozytywny ze mnie typek..rozmowny...bezkonfliktowy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lut 2018 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
karol91PL napisał(a):
podróż...a jak wiadomo pierwszy raz najgorszy ;p Szukam towarzysza,na jakąś podróż niskim kosztem..może to być nawet jednodniówka..aby tylko się przełamać..
Dzięki i pozdrawiam

@karol91PL, odwagi chlopie, jesli to Twoj pierwszy lot to mozesz poleciec w obrebie PL i niekoniecznie potrzebujesz towarzysza (opiekuna). ;)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Lut 2018 19:45 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 3
W sumie racja..
pierwszy lot np. jednodniówka do Warszawy albo coś w tym stylu...
jakoś w tygodniu chyba spróbuję... : )
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 15 Lut 2018 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
karol91PL napisał(a):
np. jednodniówka do warszawy albo coś w tym stylu...jakoś w tygodniu chyba spróbuje... : )

@karol91PL tak trzymaj, pierwszy lot jest latwiejszy niz pierwszy raz z ..... przejechac sie winda w Palacu Kultury. :D
Sam sie przekonasz i zycze udanego lotu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Ancyna lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Lut 2018 20:21 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
Weź francę do Wro i baw się dobrze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Mar 2018 16:00 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 9
Cześć wszystkim. Mój dziewiczy post na forum :-)

karol91PL napisał(a):
W sumie racja..pierwszy lot np. jednodniówka do warszawy albo coś w tym stylu...jakoś w tygodniu chyba spróbuje... : )


@karol91PL Napisz, czy Ci się udało. Twój przypadek może stanowić inspirację dla tych, którzy jeszcze się wahają.
Jestem w podobnej sytuacji do Twojej, jeśli chodzi o towarzyszy podróży i pierwszy lot, ale postanowiłem nie tracić czasu i latać samemu, póki nie ma z kim. Na pierwszy raz wybrałem lot krajowy z KRK do Gdańska w dniach 14-16 marca. To może być dobra okazja, żeby się spotkać i obgadać nasz przypadek, jeśli interesują Cię kilkudniowe, niskobudżetowe wypady po europie :)
Ja: facet, 28 lat, Katowice, preferujacy budżetowe podróże, hostele i zwiedzanie na pełnym luzie. Mam zabookowane loty w połowie kwietnia do Aten i w polowie maja do Neapolu. Myślę, że moglibyśmy się dogadać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 04 Mar 2018 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nev napisał(a):
i zwiedzanie na pełnym luzie.

To mi sie podoba i tak trzymaj. :D
Chcialbym dodac, ze podrozujac samemu poznaje sie nie tylko siebie samego i odkrywa swoje mozliwosci, ale poznaje sporo nowych ludzi.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Nev uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 17 Mar 2018 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Mar 2018
Posty: 16
Nev napisał(a):
Cześć wszystkim. Mój dziewiczy post na forum :-)

karol91PL napisał(a):
W sumie racja..pierwszy lot np. jednodniówka do warszawy albo coś w tym stylu...jakoś w tygodniu chyba spróbuje... : )


@karol91PL Napisz, czy Ci się udało. Twój przypadek może stanowić inspirację dla tych, którzy jeszcze się wahają.
Jestem w podobnej sytuacji do Twojej, jeśli chodzi o towarzyszy podróży i pierwszy lot, ale postanowiłem nie tracić czasu i latać samemu, póki nie ma z kim. Na pierwszy raz wybrałem lot krajowy z KRK do Gdańska w dniach 14-16 marca. To może być dobra okazja, żeby się spotkać i obgadać nasz przypadek, jeśli interesują Cię kilkudniowe, niskobudżetowe wypady po europie :)
Ja: facet, 28 lat, Katowice, preferujacy budżetowe podróże, hostele i zwiedzanie na pełnym luzie. Mam zabookowane loty w połowie kwietnia do Aten i w polowie maja do Neapolu. Myślę, że moglibyśmy się dogadać :)
Cześć

Też mieszkam w okolicy Katowic z chęcią poleciałbym na jakiś wspólny wypad. Również chciałbym spróbować się przełamać bez oglądania się na swoich znajomych :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Nev lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 22 Mar 2018 10:47 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 19
Loty: 4
Kilometry: 5 942
Hej,mam na imie Kamil i tez jestem w podobnej sytuacji wiec jak jestes zainteresowany to pisz! :), mam 24 lat i jestem z mazur :) :roll: :roll: :roll:

z Checia z kims pozwiedzam rozne zakątki EU i dalej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Kwi 2018 19:37 

Rejestracja: 25 Wrz 2016
Posty: 6
Heja, to i ja się dopiszę to listy :) Wrocław here, m 28 lat !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group