Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Mar 2019 20:03 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 414
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Nie ma tu informacji na forum (ok. znalazłem, ale w sekcji transport), a wydaje mi się, że wiele osób mogłoby skorzystać z tej opcji.
Lot z IKA do KBP jest najczęściej z samego rana o 6:15. Wiadomo, człowiek nie pośpi sobie przed odlotem, bo lotnisko poza miastem i trzeba być 2 godziny wcześniej. Jest jednak opcje na zminimalizowanie tej niewygody. Novotel i Ibis na lotnisku oferują pokoje na krótki okres - 3 i 6 godzin. Koszt pokoju na 6 godzin w Ibisie 16 USD (zapłaciłem 200 tomanów) lub 20 USD w Novotelu. Generalnie obsługa jest niezorientowana, więc lepiej rezerwować wcześniej, tym bardziej, że nie trzeba robić przedpłaty - tylko mail i skan paszportu. Numer kontaktowy +989109029226, rezerwacha przez Whatsapp.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 11 Lip 2019 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2015
Posty: 78
Loty: 219
Kilometry: 383 719
Powiedz mi jedno czy dwuosobowy pokój w tej cenie ?
_________________
https://niedzwiedzik.pl/
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lip 2019 23:19 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Ceny za pokój 2osobowy, ale się pozmieniało. Ibis 20,Novotel 22USD, sniadanie 8USD
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Lip 2019 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2015
Posty: 78
Loty: 219
Kilometry: 383 719
Dokładnie ceny się zmieniły. Dodam jeszcze, że doba w Ibisie 48 $, świetny kontakt na whatsappie.
_________________
https://niedzwiedzik.pl/
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Wrz 2019 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
A ja dodam, że jeśli ktoś korzysta po przylocie, to warto rano wykupić śniadanie. Bardzo przyzwoity hotelowy bufet i jedyne miejsce, gdzie widziałem humus :)
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Paź 2019 13:02 

Rejestracja: 06 Cze 2018
Posty: 4
możecie podać jakiś alternatywny namiar na ten Ibis? Whatsapp nie znajduje mi tego numeru, macie może maila? Nie mogę też znaleźć ich strony www - strona Accor nie pokazuje tego hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Paź 2019 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
Kojarzę, że też miałem z tym problem, ale ostatecznie na jakiś nr się z nimi skontaktowałem przez whatsappa. Jak się do niego dokopię, to dam znać. Ibis i Novotel mają wspólną recepcję. Może to jest jakiś trop?
Spaliśmy w tym hotelu po przylocie i przed odlotem, za każdym razem bez rezerwacji. Nie było problemu, więc myślę że śmiało z marszu można do nich uderzać.

Edit: sprawdziłem, prowadziłem rozmowę z tym numerem, który cytowany jest w jednym z powyższych wpisów (...9226). Nie wiem, czemu whatsapp go nie wyszukuje.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group