Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Tbilisi
#81 PostWysłany: 22 Paź 2022 17:34 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 8
sebaa napisał(a):
Mam pytanie o karty pokładowe wizz, dokonałem odprawy i cały czas mam info ze to nie jest karta pokładową wiec nie man jak jej wydrukować.probowalem już nie tylko z aplikacji mobilnej ale też ptlrzez stronę i nic. Ktoś miał może ten problem?


Disaj v telefonu ukazal jen pdf a to vszytko, ne ma potreba drukovat. Akorat cekalem dlugo na bagazu/brane na vydrugovanie offialneho billetu. Mielam tylko bagaz rejestrowy. Byly otworzene 4 brany ale velmi powoli.
Góra
 Profil Relacje PM off
rllDNL lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Tbilisi
#82 PostWysłany: 23 Paź 2022 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Dodam, że check in w TBS bardzo wolno pracuje 🙄 . Wymaga vzasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi
#83 PostWysłany: 28 Lut 2024 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1169
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
Ile teraz mniej więcej może kosztować taxi z TBS do centrum? Transfer zamawiany przez Aegeana (co by mile wpadły) wychodzi 23EUR i zastanawiam się czy to dużo czy mało (oczywiście konieczna płatność kartą, nie chcę bawić się w jakieś bankomaty, wymiany, itp.), jak to na aktualny stan wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi
#84 PostWysłany: 28 Lut 2024 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@1955845624 , za taxi z lotniska Kutaisi do centrum Tbilisi zapłaciłem 160 zł. To mniej więcej może sugerować czy 100 zł to dużo za mniej niż 20 km. Taxi w Tbilisi można zamawiać z apki. Sprawdziłem w apce i cena za przejazd z lotniska do Rustaveli Metro to 35 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Tbilisi
#85 PostWysłany: 28 Lut 2024 21:39 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 633
srebrny
1955845624 napisał(a):
Ile teraz mniej więcej może kosztować taxi z TBS do centrum?
We wrześniu 2023 Bolt z okolic stacji metra Rustaveli na lotnisko kosztował w przeliczeniu ok. 9 EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group