Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Wrz 2018 21:33 

Rejestracja: 01 Sty 2015
Posty: 2
Loty: 22
Kilometry: 43 222
Siemka, rozważam wspólny wyjazd w formule tylko Tata z Synem na ferie zimowe 2019, ferie 11.02-24.02.2018. Wyjazd planuję na 1 tydzień +/-1dzień. Kierunek EUROPA.
Tematyka główna to morze i plaża i duże miasto. Surfing, aquaparki, rejsy statkiem, nurkowanie, etc. czyli coś czego Grażynka nie lubi :) bo jeszcze tego nie robiła.
Wiek dziecka to ok 10-12 lat. Wspólny wypad uczcimy wspólnym spotkaniem przed wyjazdem aby przybić piątkę i zaplanować pomysły.
Idea to low cost i mega fun, mamy już kilka tripów za sobą, chętnie pogramy tym razem z kimś w piłkę. Pomyśl jeszcze jest szansa znaleźć fajne bilety.
Obecnie nastawiamy się na Kanary z Berlina lub Krakowa, możemy spotkać się tez na miejscu na 1 dzień. Alternatywnie możliwa Malta lub Ejlat,
gdzie to mniej istotne. :). Zapraszam do kontaktu. Jesteśmy z okolic Katowic.


Ostatnio edytowany przez Abcn 24 Wrz 2018 23:14, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 24 Wrz 2018 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Cytuj:
Wiek dziecka to ok 10-12 lat.
Ojciec roku.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Wrz 2018 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Przesadzacie..ja nie widzę nic do czego można się czepiać...
No może tego że nie podał wieku swojego oraz dziecka :) Ale poza tym wyczerpujące info.
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Wrz 2018 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 275
Loty: 165
Kilometry: 286 930
niebieski
Dokładnie, większość linii traktuje osoby w wieku poniżej 12 lat jako dzieci. Zatem, żadna różnica czy weźmie tego syna co ma 10, czy tego co 12. I tak dobrze, że chociaż zna płeć dziecka
Miałem zaproponować Afrykę centralną za 1800 Turkishem z Berlina, potem doczytałem, że tylko Europa. Może morze, morze nie może. W lutym to i nawet w Eljacie może, wróć! morze może być chłodne.
_________________
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Wrz 2018 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Ej, przecież to jest zaproszenie dla innych tatów z synami 10-12 lat więc wszystko jest OK. Choć nadal odnoszę wrażenie, że takie posty są ćwiczeniami AI - Tu wyszło całkiem dobrze, tylko czytelnicy nie ogarnęli ;-)


Ostatnio edytowany przez pabien, 25 Wrz 2018 08:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Wrz 2018 12:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Facet 3 lata zbierał się na napisanie pierwszego posta, a tu takie radosne przyjęcie. ;) Pewnie na następny odważy się za kolejne 3 lata :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 03 Paź 2018 23:56 

Rejestracja: 01 Sty 2015
Posty: 2
Loty: 22
Kilometry: 43 222
OK, jedziemy do TROMSO 09.02.2019 z WRO :) z przesiadką w GDA, obczajamy dalszą podróż, może Dubai, może cokolwiek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Paź 2018 00:58 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
W Tromso jest w lutym bardzo ciepło i można w morzu popływać. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 04 Paź 2018 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
mikajus napisał(a):
OK, jedziemy do TROMSO 09.02.2019 z WRO :) , obczajamy dalszą podróż, może Dubai, może cokolwiek :)

Skoro uderzacie mocno na polnoc to polecam Grenlandie, bylem tam wlasnie zima i bylo perfect, jesli lubicie takie klimaty. ;)
Mozna polukac zorze polarne. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group