Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Taryfa biletu SQ
#1 PostWysłany: 27 Sie 2016 10:05 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Potrzebuje kupić taki wynalazek jak poniżej.
Załącznik:
sq.jpg
sq.jpg [ 103.96 KiB | Obejrzany 2150 razy ]

Przed zakupem chciałbym jednak sprawdzić klasy rezerwacyjne ze względu na ewentualne mile.
Bilet w najlepszej cenie sprzedaje gotogate, które nie pokazuje klas rezerwacyjnych. Dzwoniłem do nich, powiedziano mi, że taryfę będę sobie mógł to sam sprawdzić po zakupie, wcześniej się nie da.
Strona Singapore Airlines nie widzi w ogóle połączeń z Polski (nie da się wpisać kodu lotniska WAW czy KRK) i nie wiem po co kayak pokazuje ja w wynikach wyszukiwania.
Tego połączenia nie widzi też matrix czy google flight.
Tripsta, która podaje kod klasy ma go około 1500 zł drożej (choć widzi tylko bardzo wysoką Economy B).
Ma ktoś pomysł jak to sprawdzić?

Przy okazji drugie pytanie. Mogę kupić ten bilet z KRK z routingiem przez FRA i odcinkiem FRA-SIN wykonywanym przez LH jako SQ2007. SQ sprzeda mi bilet w klasie E. Jak sprawdzić na jaką taryfę przemapuje to LH. U nich na stronie można kupić bilet na to połączenie w taryfie M lub U. Czy jest pewność że będzie to ta taryfa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
 Temat postu: Re: Taryfa biletu SQ
#2 PostWysłany: 27 Sie 2016 10:25 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 537
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
na innych wersjach językowych kayaka to połączenie tyle, że droższe bo łącznie koło 16k za 3 osoby jest w taryfie H i powrót E (na travelgenio sprawdziłem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Taryfa biletu SQ
#3 PostWysłany: 28 Sie 2016 14:46 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
tasma napisał(a):
Tego połączenia nie widzi też matrix.


Oj tam oj tam, przecież widzi :)
Załącznik:
WAW-MEL.JPG
WAW-MEL.JPG [ 82.97 KiB | Obejrzany 1986 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Taryfa biletu SQ
#4 PostWysłany: 28 Sie 2016 20:11 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
@thurin.cz

Matrix raz coś widzi a raz nie. A apropos tego co Ty znalazłeś to nie jest to. Zgadza się tylko układ lotów, ale nie taryfy. Y (na powrocie) to najdroższa taryfa economy w SQ. To połączenie w połączeniu H + Y nie mogło by kosztować niecałe 5000 a około 8000. Za taką kwotę mogą być maksymalnie taryfy H.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Taryfa biletu SQ
#5 PostWysłany: 28 Sie 2016 21:19 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
@tasma
Wg Matrixa 1523 Euro za to połączenie i takie klasy rezerwacyjne, jak w załączniku. Najtańsze połączenie w tych dniach realizowane przez SQ Matrix pokazuje za 1164 euro (taryfy N do MEL i E do WAW), nieco inne godziny lotów niż na Twoim screenie.
Co i tak nie ma znaczenia, bo OTA może sprzedawać to połączenie w innych taryfach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group