Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1445 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 73  Następna
Autor Wiadomość
#1341 PostWysłany: 01 Wrz 2022 20:12 

niebieski
Nie wiem, czy telefonicznie coś załatwisz, ale online niczego się nie dowiesz, dopóki nie dostaniesz odpowiedzi z TAP.
 Relacje PM off  

#1342 PostWysłany: 04 Wrz 2022 10:08 

Loty: 911
Kilometry: 876 816
platynowy
Dziś przeżyłem szok w kwestii szybkości zwrotu przez TAP.
Wniosek złożyłem online we wtorek po południu, a dziś rano dostałem powiadomienie z Curve, że kasa wpłynęła!
Fakt, że kwota niewielka, bo większość sobie zabrali, ale nie spodziewałem się, że aż tak szybko to pójdzie.
d-t-x lubi ten post.

#1343 PostWysłany: 06 Wrz 2022 13:39 

W ostateczności, udało mi się trafić akceptowalny lot powrotny Tapem. Wylatuję z Chicago, zgodnie z pierwotnym planem (9 września), za to w Lizbonie, będę miał 18h stopower. Dla mnie, dużo lepsza opcja, bo bliżej, no i zwiedzę sobie miasto, do którego normalnie bym się nie wybrał. Oczywiście o odszkodowanie, będę ich męczył ;)
 Relacje PM off  

#1344 PostWysłany: 10 Wrz 2022 18:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Niebezpiecznik napisał(a):
Portugalskie linie lotnicze ddosują w zemście gang ransomwareowy 🙃

Image

https://twitter.com/niebezpiecznik/stat ... 4529926145
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#1345 PostWysłany: 11 Wrz 2022 17:12 

Zamiast bawić się w odwetowe DDoSowanie, niech się lepiej wezmą za poprawę działania ich daremnej strony i apki.
I jakości usług ;)
 Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
d-t-x uważa post za pomocny.

#1346 PostWysłany: 18 Wrz 2022 01:03 

Loty: 104
Kilometry: 194 985
Czy ma ktoś może problem w ostatnich dniach z wyświetleniem szczegółów rezerwacji? Po zalogowaniu na stronie i wybraniu danej rezerwacji wyskakuje błąd. Tak samo w aplikacji. Mam lot za kilka dni i obawiam się czy będę mógł bez problemu zrobić odprawę on-line.

#1347 PostWysłany: 18 Wrz 2022 09:50 

złoty
@dominik1993 U mnie dziś to samo, a niedawno wszystko jeszcze działało. Może jakieś chwilowe problemy?
 Relacje PM off
dominik1993 lubi ten post.
dominik1993 uważa post za pomocny.

#1348 PostWysłany: 18 Wrz 2022 14:09 
Awatar użytkownika

Loty: 151
Kilometry: 273 432
platynowy
Cześć,
Też mam taki problem, to u nich „normalne” po ostatnim ataku hakerskim.
Pisałem do nich na TT, taką oto dostałem odpowiedź:

Cytuj:
Hello,
we inform that the manage my booking option is currently disabled, however the check-in is working and will be available 36h prior to the flight's departure.

Zatem rezerwacji sprawdzić się nie da póki co, ale rezerwacje istnieją i można się odprawiać.

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
 Relacje PM off
dominik1993 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#1349 PostWysłany: 19 Wrz 2022 17:54 
Awatar użytkownika

Loty: 183
Kilometry: 300 986
niebieski
to może ktoś sie podzieli pocovidowym doświadczeniem w tapie przy longhaulu, bo shorty przedcovidowe milo wspominam i rozważam to Szikago mocno nawet w lutym

#1350 PostWysłany: 19 Wrz 2022 18:08 

Loty: 911
Kilometry: 876 816
platynowy
@Robaku Leciałem do Rio i z powrotem w lipcu i generalnie można uznać, że jest w porządku.
Ale istotne jest żeby sobie zaklepać te miejsca EXtra (co nie jest takie proste), czy jak oni to nazywają, bo na tych tylnych, które nie są nawet odchylane i mają mniej miejsca na nogi, leciałem pomiędzy W-wą i Lizboną i raczej nie wyobrażam sobie lotu na inny kontynent na takowym.

#1351 PostWysłany: 19 Wrz 2022 18:24 
Awatar użytkownika

Loty: 106
Kilometry: 262 363
Polecam, leciałem nowym Airbusem do Miami, 3 wolne seats na spanie, a jedzenie było lepsze niż miesiąc później w biznesie w KLMie ....

Robaku napisał(a):
to może ktoś sie podzieli pocovidowym doświadczeniem w tapie przy longhaulu, bo shorty przedcovidowe milo wspominam i rozważam to Szikago mocno nawet w lutym
 Relacje PM off  

#1352 PostWysłany: 19 Wrz 2022 18:30 

Robaku napisał(a):

Ja się bardzo chętnie podzielę, bo miałem okazję lecieć na tej trasie kilkanaście dni temu.

WAW-ORD ok, nic ponad słabą przeciętność, ale cena ;)

Powrót do WAW, miał być planowo 9 września, ale 31 sierpnia dostałem maila o odwołaniu tego lotu i że mogę sobie wracać 11 września, czyli dwa dni później. Nic innego zaproponować nie mogli. Będąc już na miejscu, udało mi się wyszukać w ich super apce, połączenie w pierwotnym dniu wylotu (9 września), ale z 18h postojem w Lizbonie. W sumie może być, bo zwiedzę sobie miasto no i zawsze to bliżej w razie jakiejść kolejnej wpadki. Nowe bilety przyszły. 8 września, kolejny mail o odwołaniu i że proponują zmianę na 11 września. Tym razem już ich olałem i kupiłem lot czymś innym. I doleciałem bez przeszkód. A żeby było ciekawiej, to od TAP dostałem kolejnego maila o anulacji lotów z 11 września i kolejne bilety na 14 września. Tak więc, dziękuję tej g%$#o linii.

Z tego co słyszałem, to na locie WAW - ORD, było też kilkunastu rodaków, ciekawe czy mieli takie same przygody. A może miałem zwyczajnie pecha ;)

Ale samo Chicago, polecam. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#1353 PostWysłany: 19 Wrz 2022 18:32 

złoty
karder napisał(a):
@ncn mozna dolozyc za lepsze uslugi w trakcie lotu ale nie powinno sie dokladac za to zeby linia Ci nie anulowala lotu, za powiadomienie o takim fakcie albo za prawo do szybkiego dodzwonienia sie na infolinie w celu zmiany takiej anulowanej rezerwacji

Pierwszy raz w życiu dzwoniłem na infolinie TAPa w ostatni czwartek, około 18.00. Po 5 minutach od wybrania numeru rozmawiałem z konsultantem. Znam podejście naukowe i troche za małe "n" żeby uznać to za regułę ale patrząc na to co ludzie tutaj piszą o ich infolinii, to chyba jestem w czepku urodzony.

#1354 PostWysłany: 19 Wrz 2022 19:11 
Awatar użytkownika

Loty: 183
Kilometry: 300 986
niebieski
-- 19 Wrz 2022 19:11 --

@lukasz_kowal
ale co zaproponowali inne loty tapem czy od razu wchodzilo w gre przebookowanie na inne linie sojusz?

Kur.. mam lot do Cabo verde i na madere,
jeden mi już anulowali i dopiero po chargebacki zwrocili calosc.
a do tego jeszcze kupiona madera na marzec, a tutaj do tego promki do rio...

-- 19 Wrz 2022 19:11 --

@lukasz_kowal
ale co zaproponowali inne loty tapem czy od razu wchodzilo w gre przebookowanie na inne linie sojusz?

Kur.. mam lot do Cabo verde i na madere,
jeden mi już anulowali i dopiero po chargebacki zwrocili calosc.
a do tego jeszcze kupiona madera na marzec, a tutaj do tego promki do rio...

#1355 PostWysłany: 19 Wrz 2022 19:23 

@Robaku proponowali tylko TAP. Myślałem, że uda się przebukować na coś z sojuszu (Austrian był dostępny w tej dacie), ale d...
Może akurat trafiłem na małokumatych agentów. A i też już nie miałem siły się nimi kopać.
Koniec końców, i tak trzeba było wracać do domu, więc kupiłem KLM, a z TAP się będę męczył o odszkodowanie.
 Relacje PM off  

#1356 PostWysłany: 19 Wrz 2022 20:01 
Awatar użytkownika

Loty: 512
Kilometry: 569 653
srebrny
TAP nie zmieni nawet na Luxair, który ma pełny code-share i nawet ich bilety na stronie TAP mozna kupić. O przebukowaniu na inne linie SA to proponuję zapomnieć!
Zeus lubi ten post.

#1357 PostWysłany: 19 Wrz 2022 20:07 

HON fly4free
@karder Mi zmienili, tylko na miejscu w LIS. Fakt na infolinii można o tym zapomnieć.
 Relacje PM off  

#1358 PostWysłany: 19 Wrz 2022 20:46 

srebrny
Fakty są takie, że:
- zmiany w rozkładzie TAP to standard, nawet na dzień przed wylotem.
- potwierdzam że nie ma szans na zmianę odcinków realizowanych przez sojuszników.
- bez problemu i zająknięcia działają w przypadku zmian rozkładowych. Dwa tygodnie temu zmieniłem BER-LIS-CUN na WAW-LIS-CUN. Analogiczną sytuację miałem dwa miesiące wcześniej.

Można narzekać, ale żadną inną linią z Chopina do Meksyku nie dolecimy za 1,2k PLN RT.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#1359 PostWysłany: 19 Wrz 2022 22:55 

niebieski
To ja miałem szczęście. Bilety kupione w czerwcu 2021 w promce za tysiaka z WAW do MIA na luty 2022. Była jedna zmiana w rozkładzie, ale niewielka (tak naprawdę to anulowali lot i praktycznie w tym samym slocie podstawili inny lot, ale to już było traktowane jak anulacja) dzięki czemu miałem elastyczny bilet aż do praktycznie dnia odlotu. Pasowało nam to bo w covidzie nigdy nie wiadomo było, kiedy nas zapuszkuja w kwarantannie itp (a z dwójką dzieci szansę rosły).

Sam lot spoko, samolot na locie do MIA nowy, przyzwoity infotainment, jedzenie znośne. Naprawdę jak za te pieniądze to nie było co narzekać. Dodatkowo można nadać bagaż podręczny jako nadawany, co mi pasowało, bo miałem dość sporawe plecaki jako podręczny, i mogłem się ich pozbyć (z dziećmi ja zazwyczaj jestem tragarzem). Ale rozumiem wkurzenie, jak anulują lot tuż przed odlotem. Nas to nie dotknęło.
 Relacje PM off  

#1360 PostWysłany: 20 Wrz 2022 20:49 

złoty
A jak jest teraz z bagażami podręcznymi? Pilnują bardzo wymiarów i wagi czy raczej luz?
 Relacje PM off  

[ 1445 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 73  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość